0 oy
1,203 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
Kızlar Şimdi size soruyorum kızınız veyahut oğlunuz size benziyor dur mesela benim kızım bana benziyor ama Kayınvalidem ve tarafları bana zerresini Benz etmiyorlar ben esmerim eşim sarışın Yani biraz kumral Bebeğimiz de esmer bildiğiniz Esmer ama aynı oğlum diyor kayınvalidem Ama alakası yok ki eşim de kabul etmiyor benzediğini ben bilemedim bu işi Sizde de aynı durum var mı

31 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Oğlan anneleri genelde böyle şekerim takma. Teyzemin torunu aynı gelin hık demiş burnundan düşmüş teyzem diyo ki aynı oğluma benziyo torunum :D annem diyo alakası yok geline benziyo hayır gel de bunu anlat erkek tarafı hep kendine benzetiyor çocukları :D boşver 
tarafından
Yok be gelini çekemediklerinden işte
(610 puan) tarafından
Görümcek hep abisine aynı sen deyip duruyo sanki fikrini sorduk embesilin
tarafından
Ay boşver en iyisi kime benzerse benzesin. Ben diyorum huyu bana benzesin de tipi kime benzerse benzesin iki taraftan da önemli değil
(610 puan) tarafından
Aynen huy daha önemli
tarafından
Kesinlikle önemli olan huyu
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Benim kızım esime benziyor:)<3

+1 oy
(996 puan) tarafından
Bende bunu anlamiyorum ten rengiyle ne alakasi var ki benseyip benzememenin ten rengi sana benzer ama sima olarak babaya benzer 
+1 oy
(2,172 puan) tarafından
Ayni ben esimde diyo bunu ama esimin annesi ve akrabalari kabul etmiyo esime benziyomus kaynanama benziyomus☺️ esimin kiz kardesi yok amcasinin kizi var o hala olmus oluyo halasina benziyomus ki hic alakasi yok ayni ben 
+1 oy
tarafından
Benim tarafım bana eşimin taraftarafi eşime benzetti genelde...:) 
(3,163 puan) tarafından
Annem öyle olcak derdi öylede olduu
0 oy
tarafından
Benim kızım babasının kopyası gibi. Kızımı sadece benim babam bana benzetiyor onun dışında herkes babasına benzetiyor.
0 oy
(150 puan) tarafından
Benim kızım tipki babası ayaklarinin düz tabanligi bana benzio ama esimin bebekliği ile kızımınki nerdeyse aynı ☺️
0 oy
(5,932 puan) tarafından

Oglum babasının kopyası olduğu için kimse aksini iddia edemiyor :D

(3,163 puan) tarafından
Ahahhhhh........
0 oy
(582 puan) tarafından
Valla herkesten bri şey alıyor bence ben öyle düşünüyorum oğlumu ilk baslarda çoğunlukla bana ve dayısına benzetiyordu herkes suan babasına daha çok benzetiyorlar ayrıca kayınvalideme de benzetenler oldu bazen bende benzetiyorum takılma bence böyle 
0 oy
tarafından

benim kızı da ailesi eşime benzetiyor ama gerçekten küçük kardeşimin bebekligine cok benziyor sadece burnu eşime çekmiş obur türlü tamamen kiz kardeşime  benziyor buna da seviniyorum çünkü kardesler arasinda en guzelimiz o kız kardesim umarim buyuyunce de ona benzer <3:angel:

0 oy
tarafından

Kizim ayni anneannesine benziyor sima olarak beyazligi olarak ama huyu husu sevdigi seyleerr bire bir babasi 

oglum ise hic kimseye benzemiyor huyu ise ayni ben haksizliga gelemez cok duygusal 
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ilk dogdugunda babasiydi 4 aylik olunca benim babama benzemeye basladi herkes ole dio hatta kaynim ogluma babamin adiyla sesleniyo benle dalga geciyo ozge senol abiye iyi bak kizdirmq die :))))
0 oy
(121 puan) tarafından
Bizim prenses babasına :)
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Oglumu tum sulaleye benzetiyorlar ahahhaha 
0 oy
(3,187 puan) tarafından

Leyla ile mecnun'un gözüyle bakmak lazımmiş :D

Benim kızımın huyu suyu tipi kaşı gözü her şey babası.. :D

0 oy
tarafından

Ben gickimseye benzetiyorum amma annem taraf bana esim tarafida esime benzetiyorlar yalniz dudaklari esimle bana benziyor bizim ikimizinde dudagi cok iri:D

0 oy
tarafından

Anne karninda ultrasyonda bile ayni babası dedi daha çocuk 14 haftalıkken artk sen düşün :D

0 oy
tarafından
Benim oğlm burnu dısına herseyiyle bana benziyor fakat kayinbabama yagclik icin ona benzetiyorlr ve ve esim buna seviniyor fakt bana benzetilince hic memnun olmuyor. Yani erkek tarafı hep kendilerine benzesin isterlr 
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Babasına ve aynıda babası :))) 
0 oy
(119,345 puan) tarafından
26 haftaligiz her kontrolde sirtini donuyo yuzunu hic goremedik :(( ben hissediyom bana benziycek ☺️

İlgili bir soru bulunamadı

380,233 soru

11,383,903 cevap

34,882 kullanıcı

...