+1 oy
376 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar sohbet olsun aklıma geldi bende sorayım bi kız sormş gebelik yernde bende size sorayım :))) doğumdan önce doğum yapcagınızı anladınızmı bigün öncesi falan size ayan oldumu :)) ben de oldu rüyamda sancı çekiyordum gerçekte sancı çekiyormşum meğersem rüyama yansımış rüyamda misafir geliyordu eve kardeşmde vardı neyse misafir gelen kadın kardeşime ablanın neyi var böyle diyodu kardeşimde ablam bugün doğum yapcak ondan sancı çekiyor demşti ve o rüyanın sabahında suyum geldi ve o gün doğurdum resmen rüyamda kardeşimin dediği doğru çıktı şok oldum :)) 

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
 Benim sezeryan olduğu için haberim vardi
tarafından
Bu soruum normal olanlara gelsin ozmn :D
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Sezeryanım bı hafta onceden haberım vardı gününden ahahaha:D

tarafından
Normal olanlara gelsin bu sorum :D
0 oy
(1,995 puan) tarafından

Suni sancı ile doğum yaptım ama söyle bi olay oldu 

doğum esnasında duvarda saat vardı 8 falandı 

9 da doğururum dedim kesin :D 

8:58 kızım doğdu

tarafından
Vayy dediğini yapmışsın :))
0 oy
tarafından
İkisinde de bildim canım.kizimda gündüz bir gariptim ablalarımı çağırdım gece suyum geldi. Oğlumda da ben sancı çekerken 2 hastane dolandım nst de çıkmadı yalancı sancı dediler ısrarla ben doğuruyorum dedim.  Sonra sabaha tam açılmayla zor yetiştim doğuma. Doğumdan 1 gün öncesi sancım falan yokken de demiştim ben 2 güne doğuracağım diye 
tarafından
Bende gece doğummu gündüz doğmmu diye düşünürdüm hep herşeymz gündüz oldu sjsjs gece su gelmesi çok ekşınlııı xdd gece olsun isterdim bende doğm hastane sessiz sakin kafa rahat olurdu oh
tarafından
:))) kiz gece daha hareketli dogumhane.  İkisini de sabah doğurdum:)) o gece suyum geldi 10 haziran sabah 3 te. Sabah 3 ten ertesi gün 11 haziran 7 ye kadar suni sancı çektim:))))
tarafından
Abooo vay anam ama bnm şansıma da gndüz doğrdm ama haftasonu oldugu için doğumuma hep kadın doktorlar girdi hatta stajer bi kız dediki çok şanslısın hafta içi olsaydı bütün erkek başhekimler doktorlar çok kalabalık oluyor hepsi izliyor iyiki hafta sonu olmş bence demşti :D
tarafından
Maasallah ne güzel işte canım.  Şanslı olan sensin .Rabbim hep yüzünü güldürsün inşallah
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Sabah hissettim akşam dogsu .....oglumada bir hafta önce söylendi riskliydi o yüzden erken dogdu
tarafından
Sağ salim kavuşmuşsunuz ama şükür kuzum
(7,121 puan) tarafından
Çok şükür canim
0 oy
(469 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gece 1e kadar doğum hakkında konuştuk kuzenimle sabahta doğum çantamı gözden geçirecektim son kez. Sabah eşim evden çıktı yarım saat sonra ıslaklık hissettim lavaboya gittim akıntım çoktu üstümü değiştim derken suyum geldi ama o kadar sakinim o kadar konuya hakimim ki sanki ilk çocuğum değilmiş gibi. Eşimi aradım vardın mı dedim evet noldu ki dedi e hadi geri dön dedim ciddi misin falan bi panik oldu annesinş falan aradı herkes basıma toplandı ben daha duş alacaktım bırakmadılar. Herkes koşuşturdu etti ben de oturdum yere ayakkabımı bağlıyordum sakince. Geceden rahşmde tekme hissettim gerçi de öyle ihtimal vermedim. O son uykumu güzel alsaydım keske çok pişmanım 
tarafından
Doğm diye diye doğumu getirmişsiniz :D
0 oy
(7,459 puan) tarafından
Anladım  doktora gıtim bir gün öncesinden doktor suyu azalmış dedi baktılar suyu yeterli  eve gıtık gecesine ağrım girdi uyurken uyandım tuvalete gitim gecmıyo eşim uyo aslında ağrıyı evde cekecektım  eşim anladı ağrım olduğunu belimi ovaladı geçmedi hastaneye gıdem dedi gitik taksıyle baktılar acılman yok dendi boşuna gelmişin acılma hemen olmaz suni sancı verdiler doğdu
tarafından
Gecemi doğurdun yani kuzu
(7,459 puan) tarafından
Aynen geç doğdu kötü mumale gördük bebeğim sorun yaşadı onlar sayesinde küfese giriyodu
tarafından
Şu kötü muamele yapan doktorların başınada kötü muamele yapan insanlar çıksın gerçekten anlamıyorum ya insan hayatı söz konusu karşısındaki insanı hiç anlamıyolar
(7,459 puan) tarafından
Aynen anlamıyolar doktorum orda bıraktı gıtı hastam dıyıl diyip
0 oy
(4,710 puan) tarafından
Çarşamba nst ye bağlandım sifir sanci baktım doguramiyorum hastaneden çıktık acılı cigkofte yedimi cumayi cumartesiye bağlayan  gece 3u 8 gece belime ağrı girdi 9 dakika sürdü sonra geçti o gün inil inil komşularla parkta oturdum kalktım yine bişey yok hatta apartman da dalga konusuydum :) boy kısa turşu bidonu gibiydim :D canim albeni çekti 4tane yedim alırken de eşime bunu yiyim dogurcm dedim sancinmi var dedi yok dedim yedim bitti wcye gittim ssuyum boşaldı gittim hastaneye sonrası kötüydü şimdi de beraber uyumaya çalışıyoruz ;d
tarafından
:Ddd albeniyle doğurmayanda ne bilim :D kız Allah mı söyletti ki öyle albeni yedktsn sonra
(4,710 puan) tarafından
Yani kızımla bi bağ al beni anne dedi aldım geldim :D
0 oy
(375 puan) tarafından
Ben kontrol diye gitmiştim ama o gece sıkıntıdan uyuyamamıştım. Meğerse doğum yapacakmışım onun stresi sardı  kontrole gittiğin gün doğum yaptım 
0 oy
(301 puan) tarafından
35 haftaliktim kızım da son 4 5 gün aşiri yorucu geçmişti kalçam belim yerinden cikiyo gibiydi erken doğum korkusu vardı sonra sabahtan akşama kdr geçmeyen sancıyla artık doğum olduğunu anlamıştım oğlumdada 39 dum ve herkes doğum simasi vurmuş bugün yarın gelir diyordu
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Valla 39+1 doktora gittim normal doğumdu ozamana kadar cuma günüydü hatta çatı muayenesi felan benim çatı dar oğlanın kafa büyük pazartesiye sezeryan oldum 
0 oy
(771 puan) tarafından
hiç hissetmedim daha 10 gün falan vardı gece 3 te birden suyum geldi sancı falan da hiç yok sadece bol bol su geliyodu şansıma tam da doktorum nöbetciymis o gün hemen hastaneye gittik 5 6 saat falan bekledik hiç açılmam olmadi doktorda normal mümkün görünmüyor daha çocuk dogum kanalına bile inmemiş dedi bende korkuyorum zaten normalden yarı sezaryen oldum doktor karnimi açınca diyo ki yanındakine ooo baksana çocuk daha ne kadsr yukarda diyo hiç inmemiş bile aşağıya hanfendi:)
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Hiç anlamadım hatta gezmeye gider gibi muayeneye gittim doktor suyum bitmiş sezeryan dedi
(15,318 puan) tarafından
Aynı ben de böyle oldum. Ama doktor bana normal doğum dedi
(1,275 puan) tarafından
Benim bebeğimin pozisyonu da tersi canım
(15,318 puan) tarafından
Sağlıkla gelsinler de tek yöntemi önemli değil
0 oy
(3,186 puan) tarafından
Hayır canım anlamadım erken dogru benimki zaten 36 da
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Karşı komşum var maşallah hisleri çk kuvvetli 

Dha yeni hamileydm baktı baktı yüzüme kızın olcak dedi cinsiyet öğrendik kız snra doğma yakın pazar günü doğum a gitcen dedi dediği gbide pazr doğma gittim şmdi tekrar hamileyim hamilelğmi öğrendiğm gbi söyledm yne yüzme baktı bu sefer oğlun olck dedi cinsiyet öğrendik erkk diyorm artık doğumuda söylersin ona göre hazrlanıym :) 
0 oy
(938 puan) tarafından
Hastaneye gidene kadar inanmadım meğerse 4-5 cm acilmam varmış sancı yi usuttum ondan karnım ağrıyor sandım düzenli olunca hastaneye gittim iki saat daha gitmesem evde zpirtlarmisim
0 oy
(11,416 puan) tarafından

Hiç olmadı kız nisanim geldi doktor 2 cm acilma var dedi ama ne zaman olacağı belli değildi hiç ağrım sızım da yoktu akşam bi anda başladı sancı  sabaha doğum oldu  :D

0 oy
(144 puan) tarafından
Sezeryanima 1.5 hafta falan vardı annemlere gittim tapuda işlerimiz vardı ordan hamilelik fotoğrafı çektirmiştik onları almak için ( ki bana ne oluyosa hamile halimle) fotoğrafçıya 500 metre yürüdüm daha eve gelirken bi sancı tuttu beni ha geçti ha geçecek derken gece mide bulantısı ishal o halde bile gitmedim hastaneye klinik gibi bir yerde nst çektik kız dedi sen doğuruyorsun hastaneye git ben yine gitmedim sabah muayeneye doktora ordan apar topar sezeryana böyle bir anı kaldı bende de 
0 oy
(12,744 puan) tarafından
Hiç ama hiç 

Normal kontrola gittiğimde suyu azaldı diye aldılar doğuma 

O zaman bile emin değildim iki sancı çektım da doğurdum 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Yok oğlumda daha gelmez diyodum erken 37+3 ye geliverdi kızım da hep erken dogcak diyordum 39 da doktor sezeryanla aldı diye doğmuş oldu yoksa gelesi yoktu :)

İlgili sorular

+2 oy
62 cevap 1,132 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde 23072020 (2,922 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 110 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (221 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,778 cevap

34,978 kullanıcı

...