0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından
Sabahları erken kalkabiliyor musunuz? Ben çok zorlanıyorum özellikle de kış aylarında uyudukça uyuyasım geliyo. Geç kalkınca da bişey yapmamış gibi hemen akşam oluyo,günüm bereketsiz geçmiş gibi hissediyorum . Sizler kaçta kalkıyorsunuz? Nasıl geçiyo günleriniz? 

35 Cevaplar

0 oy
(939 puan) tarafından

Elimde olsa kış uykusuna yatarım ben :ermm:

(134 puan) tarafından
Ahh bendeee
-Reklam-
0 oy
(219 puan) tarafından

Ay uykuyu çok seven birisiyim ellemesinler beni 2 gün kalmadan yatabilirim heralde 3 yaşında oğlum var gece 11 de uyuyor 8de ayakta 

E o uyuyunca ortalığı topla düzenle yatağa yat 12 1 oluyor sonra 6 aylık hamileyim karnımda ki başlıyor tekme yumruk onun sayesinde de uyuyamıyorm oluyo saat 2 :ermm: ay anlatırken yoruldum

Sonra oğlumun gece uyanmaları çok tekrar onu daldır et derken ben ne zaman uyuyorm bilmiyorum sabah 8de başlıyor maraton o yorulmuyor ama benim haşatm çıkıyor kayınvalidem ile altlı üstlü oturmama rağmen yemek işi falan da onda bana bırakmaz sağolsun :silly:

(134 puan) tarafından
Maşallah bbebeğinize. Bende öyleyim yaa bn de herşey isteyin ama uyanmamı istemeyin diyorum :) yatakla aşk yaşıyorum dbdbdhd
0 oy
tarafından
Gece hiç uyumuyorum ki bu bebe yüzünden  

Gündüzüm gecem birbirine girdi 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
7 de maalesef kızım uyutmuyor 
0 oy
tarafından
Uyanmak istemiyorum ama kızım 7-8 arası dikiliyor başıma yoksa 12 ye kadar uyurum 
0 oy
(435 puan) tarafından
8 9 bazen 10 :D
0 oy
(15,826 puan) tarafından
Normalde salsan 11 e kadar uyurum. Ama oğlum doğduğundan beri mecbur erken kalkıyorum her gün. 1 hafta öncesine kadar 8 gibi kalkardi. Şimdi 7 hatta 6.30 da kalkıyor. Erken kalkmaktan hiç hoslanmam
0 oy
(116 puan) tarafından
6 buçukta kalkiyirum oğlumu okula gönderiyorum sonra eşime kahvaltı hazırlıyorum onu iş eugurluyirum . Ardından tuvaleti yıkıyorum mutfağı topluyorum derken kızım uyanıyor beraber kahvaltı yapıyoruz sonra evi supur sil oylee .  Ama bugün hiçbir iş yapamiyirum ya
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Uykuyu çok seven ben 9 aydır bebişim sayesinde horozlardan önce kalkar oldum :) 5.15 bazen 6 yı da buluyor bende bu şekilde alıştım kuzumun sayesinde ☺️o uyanmasa bile ben uyanıyorum 
0 oy
(3,619 puan) tarafından
Normalee 7.00 7.30 arasi kalkiyoruz bugun oglum izin verdi 8.30 kadar uyuduk beraber :)
0 oy
tarafından
6.40 cnm.  Alarmim kurulu. Anca hazirlanabiliyorux
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kizim kaçta kalkarsa o saatte kalkıyorum. Bazı günler çok zorlanıyorum ama çoğunlukla rahatım. Sabah 8 9 arası 
0 oy
(7,627 puan) tarafından
Sabah 8 de uyanıyom ben 
0 oy
tarafından
Evlendiğim  günden beri  hiç şaşmaz  7.en geç yedi buçuk.kalkarım kahvaltı  vs   hazor olur hemen ...  Bi tek pazar  günleri   biraz.çocuklar da uyuyor sa 9  a kayar   uyanmam 
0 oy
(3,868 puan) tarafından
Çalışırken 7de uyanırım şu an doğum iznindeyim bugün annemler geleck diye erken uyandım ama normalde 3e kadar uyurum 

İlgili sorular

+1 oy
56 cevap 669 göst.
21 Nisan 2024 Aile kategorisinde Minikii (537 puan) tarafından soruldu
+2 oy
26 cevap 430 göst.
3 Nisan 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 459 göst.
13 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 12 göst.