0 oy
458 göst.
önce Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından
Uyanır uyanmaz ne yapıyorsunuz mesela benim çocuklar uyanmaz hep ben kalkarım önce hemen kendime gelemiyorum uyanır uyanmaz hemen camları açarım tv açarım biraz oturup telefona bakıyorum fazla geçmeden çocukları kaldırıyorum erken kalkanlardan deyiliz siz nasıl yapıyorsunuz 

43 Cevaplar

+1 oy
önce (4,880 puan) tarafından
Evrene olumlu dusunceler yollarim tum gun olumsuzluklarla cebellesirim o ara kendime gelirim.d.d.d.
önce (343 puan) tarafından
Ayy çok güldüm yaa
önce (4,880 puan) tarafından
Valla oyle oluyor hep.d
-Reklam-
0 oy
önce (2,278 puan) tarafından
Lavoba faslı, pijama değiştirme, ne yiycegimize karar verme, etrafı toplama, kahvalti... gidiyor :)
0 oy
önce (10,304 puan) tarafından

Kacta kalkiyo seninkiler :D biz birliktw kalkiyoruz bugun 6.55de kalktik mesela

Sana abla tavsiyesi kocan gelsede yapma valla bak. Gunlerin kiymetini bilin oglunda buyumus olur ohhh misss valla senden iyisi yok. Kafani dinle kocanla vakit gecir
önce (6,755 puan) tarafından
Melek kocamın içinde kalan çocuk aski:((
Yaa oda hakli ama vallahi bu sefer butun zamanini cpcuga verceksin
önce (6,755 puan) tarafından
Ben istemiyorum ya oda hemen istemiyor ama arabada çok uzun zaman girerse nasıl başa sarcam blmiyom
Yakinkende zor basa sarincada meraketme. Ablamda dusunuyo suan kizi 4.5 yasinda. Sakin diyorum oyle bi gaflete dusme. Inanki bak gel 1 gunumu yasa sadece benimle istemezsin
0 oy
önce (4,376 puan) tarafından
Lukse bak cok sanslisin. 

Bebegim uyanir yataga gelir bende gozlerimi acmaya calisirim. 3 senedir uykumu alamadan uyaniyorum :(
0 oy
önce (986 puan) tarafından
uyanır uyanmaz direk mutfağa kızımın kahvaltısını falan hazırlıyorum:)) 
0 oy
önce (567 puan) tarafından
Sabah bende önce uyanırım direk mutfağa kahvaltı hazırlarm kocam ve oğlum öğlenci yedirir gönderirim evi toplarm snra 
0 oy
önce (2,976 puan) tarafından
Biz oğlumla birlikte uyanırız elimi yüzümü yıkarim ,TV açarım haberleri,sonra direk kahve yaparım
0 oy
önce (3,369 puan) tarafından
Oğlumu işettiriviriyom yatiyim sora oyuncakları atıyor yatağa yanımda oynuyor arada gözümü açıyo anne sen de oyna diyor sen oyna oğlum diyorum ay ölüyüm uykusuzluktan sonra kahvaltı hazırlıyoruz birlikte her şeye müdahil oluyor beyfendi ama oyuncak topla diyince anne toplasın baba toplasın yemek yapınca ben yardım ederim çamaşır aşınca ben yardım ederim diyor 
0 oy
önce (15,807 puan) tarafından
Vay be maşallah ne çocuklar var. Daha çocuklar olduğundan beri kendi isteğimle onlardan önce uyandigim olmamıştır heralde. Bı bıraksalar da yatsam. Ben söylenerek oflayip puflayarwk uyanıyorum valla. Gece yatmaz sabah kalkmazlardanim ben. 
önce (4,117 puan) tarafından
Aynen ya hıc kendı ırademle erken kalkmadım :D
0 oy
önce (779 puan) tarafından
Gözümün biri açık biri kapalı şekilde annemle konuşurum görüntülü  :)  kızım doğdu doğalı her sabah rutine bağladı ilk işi kizlar grubunu  aramak olur torunları görmek için ve genelde beni uyandıran da telefonun sesi olur :D 
0 oy
önce (12,900 puan) tarafından
Oğlum uyanır mutlu günumdeysem 8 gibi 

Alırım odasından salonda severim oynarız 

9 gibi kızım uyanır gelir odasından 

Ona kahvaltı hazırlar veririm 

11 de oğlum uyur diyetteyim kahvaltımi hazırlar 12 de yerim

Koca ayı uyandıysa beraber yaparız 
0 oy
önce (8,101 puan) tarafından
Kalkıyorum efendim 

Çayimi demliyorum 

Bir kahvaltı hazırlıyorum 

Kalkın çocuklar diyorum 

Kalkıyorlar gibi bir hayallerim var ama 7 de çocuklar depikleyerek kaldırıyorlar beni sjsj
0 oy
önce (5,689 puan) tarafından
Sabah 6.30 da eşime kahvaltı için kalkıyorum 7.30 dan snra gidiyo eğer işim varsa o gün yatmiyorum kayınpederim 8.30 a gidiyo o gittikten sonra işime bakıyorum eğer işim yoksa uyuyorum çocuklar 9.30 10 a kadar uyuyorlar 
0 oy
önce (7,737 puan) tarafından
Beni oğlan kaldiriyo valla bi bi diye armagiyla yanağıma sokunuyo günaydın demekmiş bu arada kalk demeyi öğrendi gag gag diyo 
0 oy
önce (182 puan) tarafından
Hep 10 da yada 9 bucukta  kizim kalkar beni uyandır yatak odamın  cami acarim tuvalet girerim sonra müzik açarım ve kahvaltı hazırlarim
0 oy
önce (3,609 puan) tarafından
6 da kalkiyoz sicaktan kendime gelmeye calisiyorum kahvalti hazirliyorum esimle oglum yapiyor ben kahve iciyorum oglumla is yapiyoz sonra o oglen 12 gibi yatiyor ben kahvaltimi yapiyorum aralikli oruc yapiyorum diyetteyim cocuga birseyler hazirliyorum uykudan uyaninca yesin diye
0 oy
önce (13 puan) tarafından
Sabah kalkar kalkmaz ilk önce çocuklarımı karnını doyuruyorum.sonra ben kendimi doyurup ondan sonra iş başına hiç iş bitmiyor ki sil yıka süpür yemek derken gece oluyor :DD
0 oy
önce (403 puan) tarafından
Kızımdan önce hiç uyanmadim daha :D Kızımla uyanır bez, üst değişimi. Salona geçip kızımın mamasını veririm. O sırada ben üst değişimi yüz yikama kendime gelme çabaları. Sonrasında biraz oyun kahvaltı etraf toplama vs vs gider 
0 oy
önce (1,718 puan) tarafından
Gözümü açamıyorum problem tam burda başlıyor '))
0 oy
önce (118 puan) tarafından
Gözümü açıyorm evet diyorum doğdu güneşim,;))bı kahve yada bı cay keyfi yapayım diyorum.. demeyi çok isterdim ama nerde;)) çocuklar bnden önce uyanmış oluyor önce yatakta onlarla öpüşüp koklaşiyorim sonra kahvaltı istiyorlar herşeyden önce kahvaltı yapıp evin işine çocuklara koşuyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mrv37 (3,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 173 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 243 göst.
0 oy
11 cevap 231 göst.

384,802 soru