0 oy
277 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Oğlum 8 aylık birkaç gündür saat başı uyanıyor odası da bizim odanın yanında ve ben sürekli kalkıp uyutmaya çalışıyorum sersem gibi oluyorum gece 3.40ta uyandı emzirdim ve 5 e kadar uyumadı pes etmeden uyutmaya çalışıyorum oğlum da ağlıyor eşim geldi şu çocuğu salona götür sizin yüzünüzden uyuyamadım s.ktiniz uykumu dedi bende bir gecede uykundan oluver ben her gece böyleyim dedim kes çeneni dedi gece gece kavga ettik biz salonda oğlumla yattik ve sürekli kalkmaya devam etti şuan başım  çatlıyor ve inanılmaz sinirliyim bugün böyle gider artık :((

13 Cevaplar

0 oy
(4,700 puan) tarafından
Aa ne kadar ayıp çocuk yapmasaymis o zaman şuan çok sinir oldum 
(2,092 puan) tarafından
Tabiii canım bakan kadın olduktan sonra beş tanede yaparlar benimde aynı şekilde ilk çocuktan sonra ağzım yandii asla yapmam tek cocum yeter sadece biyolojik babalık istemiyorum ben ona sorsan herşeyi yapıyor ama adamda kabiliyette yok o yüzden aman sakin deyim böyle adama hata yapma uzulen sen olursin
tarafından
Seninkide mi aynı canım.  Bende ikinciyi düşünmüyorum yeterince yıprandım hiç desteği yok sadece ben iş yaparken çocukla ilgilenir o kadar dinlenmem için fırsat tanımaz
(2,092 puan) tarafından
Malesef öyle öyle anaları bunlari sadece işe gidip gelmek için doğurmuş yardımı bana yok kendi olduğuna inanır ama gerçekten yok çocuğa bakiyim dese bile gözüm arkada kalır o yüzden bırakamam da zaten duzgun bakamaz
 Evet uykusuda çok ağırdır çok sever ama odaları ayırdık çocuk olunca o konuda yemiyim hakkını siz rahat edin der bazen uyanır falan hatta bebeğim sesine ama öyle laf etmez onada etmesin bı zahmet
tarafından
Odaları ayırmak istemedi bende çocuğumu odasında uyutuyorum ister istemez ağlama sesi gidiyor çünkü yatak odası dibinde bu yüzden küfretmesi çok zoruma gitti umarım geç olmadan akıllanırlar bacim
(2,092 puan) tarafından
Aminnn amin
-Reklam-
0 oy
(598 puan) tarafından
Kusura bakma ama rahatına düşkün erkekler Baba olmasa keşke 
tarafından
Keşke canım güvendiğin biri var nasıl olsa annesi bakar ama ben çok yoruldum artık hiçbir yardımı yok
0 oy
(3,354 puan) tarafından
Ben anlamıyorum bu şekilde adamaları çocuk diye diye düz duvara tırmanırlar çocuk olduğu zaman yok uykum bölündü başka odada yatim yok ben çalışıyorum uykusuz kalmayım başka odada yatim o zaman yapmayacaksın kardeşim bu çocuğu..
tarafından
Evet aynen öyle olmasını ikimizde istedik oldu ama gece uykuları bölünmesin ayrı odada uyuyayım istiyor bende sırf yataklar ayrılmasın diye çocuğun odasına git gel yapıyorum mahvoliyorum demekki düşünmemek lâzım
(3,354 puan) tarafından
Çok ayıp birşey gündüz onlar çalışıyor yoruluyor olabilirler ama bizde evde yoruluyoruz düşüncesiz.. düzgün bir şekilde konuş bence
tarafından
Evet bende tepkisine çok sinirlendim zaten
(3,354 puan) tarafından
Çarpacaksın bir tane o zaman görecek gününü
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Çocuğu babanın evindenmi getirmişsin bune küstahlık böyle
tarafından
Valla sanki oradan getirmişim gibi davranıyor gece bana dokunmayinda naparsaniz yapın kafasında
(17,811 puan) tarafından
Ay tamam dokunulmasında bari artislik yapma ayıp yani annelik zaten zor saygı duy bari
tarafından
Haklisin bacim
0 oy
(3,862 puan) tarafından
hep boyle mi canim , bi kerelik bir sey miydi ?
tarafından
Uykuyu çok seviyor uyku konusunda hep böyle rahatsız edilmek istemez bende çok seviyorum ama oğlum için mecbur fedakarlık yapıyorum
0 oy
(23 puan) tarafından
Ben de sonumun böyle olmasından çok korkuyorum. 4 aylık gebeyim 3 senelik evliyim. Çocuğumuz hemen olmadı. Başta biz istemedik. Sonra da olması için biraz uğraştık. Sonra Allah doğal yolla hediyesini verdi. Yalnız eşim haberi öğrendiğinden beri mutsuz. Ben anlamadım. Doğunca ne olucak hiç bilmiyorum. Yazık değil mi bana da o çocuğa da. Madem istemiyordun neden yıprandık bu kadar. Çok zor kızlar. Erkek milletini anlamak çok zor. 
tarafından
Valla canım bazı erkekler ne yapsanda değişmez benimkinin babası da böyleymiş zamanında sen baştan sınırlarını çiz yapması gerekenleri bilsin iş ver çocukla ilgili
0 oy
(484 puan) tarafından
Ne demek ya çocuk gökten mi düşmüş yardim etmeyecekse yapmayacakti o zaman Rabbim bi dert verir arar bu günleri sonra neyine güveniyor acaba 
tarafından
Rabbim korusun bende her gece kalktıgımda çocuğu rahatsız olan anneleri ve yavruları düşünüyorum çok şükür diyip sabır diliyorum
(484 puan) tarafından
Guzelce konus boyle canım o bebegin sesini duymak icin senelerce bekleyen insanlar var hasta bebegi olan bir kere bile agzindan anne baba lafi cikmayan bebekler var o insanlar napsin de şükretmeyi ogrenmesi lazim birde küfür var agzinda inşallah bi düzene girer
tarafından
Evet alıp karşıma konuşmalıyım sakın bir şekilde.  Şu küfürden de nasl vazgeçer bilmiyorum çok sinir bozucu yarın birgün cocugumuzda alışacak diye ödüm kopuyor
(484 puan) tarafından
Tabiki alismazmi ondan duyduğunu tekrarlayacak
0 oy
(119,346 puan) tarafından
ee ama adam gunde 12 saar calisiyosa normal yaa tm kufurde hata ama o anki ofkeyle oyle cikmis olabilir agzindan su zamanda ekmek parasi kazanmakfa kolay degil tekrar diyim esinde agzini bozmus ama uyumak hakki
(484 puan) tarafından
Babanin uyumak hakki degil vence katılmıyorum size o cocuk orda aglarken baba arkasini dönüp uyuyamaz ici rahat etmez yanj baba gibi babaysa eger anne napsin anne 24 saat calisiyor
tarafından
Canim ağır işi olsa hak vereceğim sana kendi işi bazen öğlen gider bazen erken gider geç gelir beden işçisi değil sadece kafa yoruluyor ben zaten onun için elimden geleni yapıyorum istediği yemeği yapıyorum tatlısını yapıyorum hergun dört dörtlük kahvaltisini hazırlarım ama o birgunde sen çok yoruluyorsun uyu ben bakayım demedi
(119,346 puan) tarafından
isi agir degilse durum farkli ama gunde 12 saat calisip masaiye kalanlar bebek bakamaz buda bi gercek
tarafından
O konuda hak veriyorum
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Herzman boyle mi canım arada bir mi oluyor. Bazen uyku sersemi erkekler ne dedigini pek bilmiyor malesef. Evet keske böyle olmasa ama oluyor 

Bide bebegin odasını nasil ayırdın 
tarafından
Oğlum çok ağladığında oluyor hep canım. Arada olsa üzülmem bu kadar takmam. 5 aylıktı ayirdigimda kuzum sıkıntı yasamadim
(3,328 puan) tarafından
Anladim canim daha cok küçük gazi olur dişi cikar. Aglamakli günleri olacak. Esinle konuş canım eminim cikar yol bulursunuz
tarafından
Inşallah canım çocuk bize değil biz çocuğa ayak uydurcaz mecbur
0 oy
(847 puan) tarafından
Ya benim eşimde sabah 6 da işe gittigi oluyor ama hiç böyle beni terslemez tabiki çocuk bu ağlar hatta geçen gün oglum asla susmadı beraber o sutunu yapti ben soyundurdum acaba biyerine bişimi oldu diye baktm bezini falan degistirdim giydirdim salladik beraber uyudu yani 
tarafından
Ne kadar şanslısın canım bebek olduğunu idrak eden bir eşin var
0 oy
tarafından
Yoooook artık ya yuh terbıyesıze bak yaparken ıyıydı süs esyası mı bu aglayacak tabiki bebek lan bu iskele babası 
tarafından
Maalesef daha bebek olduğunun farkında değil sus deyince susacak otur deyince oturacak sanıyor
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin birazda eşin uykusuz kalsın ben gitsem eşim geri getiriyor uyumasın nereye gidiyosunuz diye 
tarafından
Çok şanslısın seni anlayan bir eşin var canim
(1,236 puan) tarafından
Sende idare etmeye çalış canım uykusu düzelir inşallah bebeğininde
tarafından
Inşallah canım
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Bi kere sinir olunca insan gerçekten tüm gün öyle gidiyo boşver canım bol bol la havle çek sen çocuguna odaklan yapacak bir şey yok eşin ayıp etmiş ama şöyle de düşün çok yorgun ve uykusuzsa o anki uyku siniri ile de ağzından çıkmıs olabilir elbette yanlıs ama o an insanın gözü görmüyor uykusuzluk sinirini en iyi biz anneler biliriz de sesimiz çıkmaz kendimize patlarız hep sen bugün naz yap surat as biraz sebebini sorunca da tatlı Bi dille yaptığın iş miydi ben saatlerce uykusuz kalıyorum küfür eden sen oluyosun falan de bence böyle Bi yaklaşımda hatasını anlayacaktır 
tarafından
Az önce özür diledi ama kalp kırıldı bir kere düzeliriz ınsallah canım çok sağ ol
(4,169 puan) tarafından
Ah o kalp hep kırılıyor da yine devam ediyoruz hayata ne yapalım canım Allah evlerimizden huzuru eksik etmesin insallah
tarafından
Amin canım inşallah

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 244 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Esraalya (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 312 göst.
23 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 233 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu