0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (242 puan) tarafından
Salçayı sürünce memeyi almadı öğürdü meme diye ağlamaya başladı bı iki denedi alamadı Bu memeyi nasıl bırakacağız öğlen ve akşam uykusuna gece de uyandığı dahil memeyle uyuyodu ben napicam şimdi 

7 Cevaplar

0 oy
(1,246 puan) tarafından
bunu izle öyle yap emzirme sonlandırmaya canım. Salça sürmek vs doğru bi yaklaşım değil bence
-Reklam-
0 oy
(954 puan) tarafından
Bi anda kesmeye çalışma önce emzirme sayısını azaltarak  gece sonra gündüz biraktir 
(242 puan) tarafından
Gece nasıl bıraktıracağım
0 oy
(11,377 puan) tarafından
Nette görmüştüm zorlanmamak için Emzirme sıklığını azaltarak kesiyordu bi anda kesmek yerine
0 oy
tarafından
Benim kardeşim de çok emiyordu annemde salça sürdü aaayy acımış acımış dedi yazik yavrum çok ağladı ama tiksindi almadi ağzına . Aramizda 10 yaş olunca biliyorm bebekligini :D
tarafından
Ama bence sen öyle yapma travma olabilir ya az az ver keser kendisi
0 oy
tarafından
Ben önce bir göğsümü verim birinden keserim sonr atarım yağlı süt verim zaten onuda keserim
0 oy
(537 puan) tarafından
Benimki salcayla bıraktı salçayı tek sürünce silip emiyordu salça sürüp üstüne bant yapistirdim öyle salçayı görüyor ama silemiyordu bir süre öyle dur görünce istemez zaten iki gün emmese istemez daha
0 oy
(439 puan) tarafından
Ben salça sürdüm ve kızım salçalı bı şekilde emdi sonra ne olduysa 1 hafta içinde sütüm kesildi sanırım haamilelikten ötürü kesildi 3 gün ağladı simdi istemiyo  şükür gece sabaha kadar uyuyo 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 514 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 44 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
20 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zzzzzz (1,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu

381,000 soru

11,406,433 cevap

34,943 kullanıcı

...