0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (68 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hanımlar 2 yaş kız bebek için kıyafet topluyorum ciddi anlamda yardıma muhtaç bir tanidigim var ben de vesile olmak isterim varsa fazla dan kullanmadığımız eşyalar lütfen yardım edin 
notu ile kapatıldı: Yasak post

14 Cevaplar

0 oy
(537 puan) tarafından
He tamam bekle yollarım 
-Reklam-
0 oy
(119,319 puan) tarafından

polyanamisin sen :ermm:

0 oy
(5,220 puan) tarafından
Burdan kimsenin o topa gireceğini sanmıyorum artık 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Yeni hesap açıp yardım istemen ilginç??
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Ne alaka burdan mi yardım topluyo da yüzlerini gormedin insanlardan milleti kandırma mübarek gün 
(68 puan) tarafından
Bu şekilde bir davranış yanlış ben yalan söyleyip sizi kandırıyorsam benim ayibim ama sen bilmeden böyle itham ediyorsan senin vicdaninin
0 oy
tarafından
Aile ve sosyal politikalar bakanlığı gibi mi duruyor burası anlamıyorum?
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Ben daha önce yardımcı oldum birilerine, sadece biri doğru söyledi, geri kalanlar kargolar ellerine ulaşır ulaşmaz hemen dolaptan satışa çıkardılar. 
(2,562 puan) tarafından
Gordunmu gerçekten sattıklarını canim
Gerçekten ayıp günah valla
(2,211 puan) tarafından
Ben öğretmenim gönderim yaptığım kişi çok zor durumdayım vs dedi bende velilerimden istedim beşik reflü yatağı araba koltuğu işte bebekle alakalı aklına ne gelirse.. sağolsunlar verdiler. Kargosunuda hayırsever bir veli karşıladı. Aradan 1 ay geçti yardımcı olan velilerden biri hocam dolap hesabında gezinirken size verdiğim araba koltuğunu satışa koymuşlar dedi sonra sayfasına baktım gönderdiğimiz beşikte satışta dedi :( beşik bebeğe özel yapım olduğu için üst kısmında velimin bebeğinin adı yazıyordu. Kendine msj attık aradık en son döndü yazdığı “sizde bu kadar saf olmayın her ihtiyaç sahibim diyene inanmayın”
(2,562 puan) tarafından
Yaaa yuhhh ya yazıklar olsun valla insanliklarindan da utanmiyolar
(2,211 puan) tarafından
Bide bana evinin fotoğraflarını falan attı 2 çocuk üzerinde kıyafet yoktu yer yatağı vs yapmış kıştı o zaman da üzerine yırtık bir battaniye ile örtmüş, inan öyle üzüldüm ki, sağolsun herkes yardım etti. Ama biri gerçekten zor durumdaydı ona da yardım ettik iyiki etmişiz hala ediyoruz. Kızcağız kendine hayat kurdu işe başladı falan arar sorar dua eder. İşte kimi gerçekten çok zor durumda kimi de böyle dolandıcı oluyor
(2,562 puan) tarafından
Onlar gibi geri zekalı yalancılar yüzünden gerçek ihtiyaç sahiplerinede inanmıyor artık kimse
0 oy
(7,121 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Adres atsana canim
(2,562 puan) tarafından
Nerden bildin kız o aderesin olmadiniz
(7,121 puan) tarafından
Ben bulurum ama ablamız bir çaba içinde  komşusunu çok seviyor olmalı ama bu uğraşı muhtarlığa verse keşke adam daha çok yardım eder diğer aileye
(7,121 puan) tarafından
Keşke cavap verse
(2,562 puan) tarafından
Asaya yorum falan yazmış sana niye cvp vermediki
(7,121 puan) tarafından
Aman ....
0 oy
(68 puan) tarafından
Haklısınız bişey demiyorum burdan yeni açtım doğru ama diğer taraftan yıllardır aboneyim kimseyi kandırma gibi bir derdim yok Allah biliyor içimi size de bişey diyemiyorum devir kötü ben sadece aklıma geldigi için buraya yazdım 
(5,220 puan) tarafından
Canm burdan çok dolandırıldı millet oyüzden bu cevaplar edilen yardımlar 2.el sitelerde satışa çıkarılmış falan. En basiti o kişi muhtara bile gitse yardım alır yönlendirilir yani
(68 puan) tarafından
Evet yardım alıyor ben sadece çocuğuna kendim den yardım ediyorum fakat kızım zayıf 14 aylık fakat bir yaş bile büyük oluyor verdigim hiç bir şey olmuyor nerdeyse hep paçaları kısa kalıyor bu yuzden aklıma buraya yazmak gel di ben kızım 1 temmuz da doğru 3 temmuz da buraya abone oldum herşey konuştum anlattım hatta bir çok da soru sorup cevap aldım Bursa'da oturuyorum kızımın beşiği var büyük ihtiyacı olan birine vericem dedim bir kişinin sesi çıkmadı defalarca sorum kapatıldı bu yüzden buraya yazayım dedim burayı da yeni kesfettim bu yani ama gerçekten çok üzüldüm dakika lar için de inanınilmaz kötü seyler duruyorum
0 oy
tarafından
Sosyal hizmetler veriyor buraya yazacağına oraya git canm maddi olanakta sağlıyor :)
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ay çok sıkıldım artık yok sma verin yok şu yok bu yardım eden kişiler zaten ediyor yani mecburmuş gibi yazmaları yok mu çabuk çabuk çabuk 
0 oy
(31 puan) tarafından
Benimde durumum yok  2tane oğlum var banada yardımcı olurmusunuz duacimiz olursunuz
0 oy
(68 puan) tarafından
Tartışma yaratilicak birşey yok insan gibi birşey soyledimkendim için değil Allah'a bin sukur ki ihtiyacım yok mübarek gün insanı yetin dibine sokuyor sunuz çok pişman oldum sadece 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Bursa'da mi oturuyorsunuz bende orda oturuyorum Bursa'nın neresi 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 186 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 220 göst.
1 Şubat 2023 Aile kategorisinde Meleksss (4,649 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,378 göst.
7 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde LMihrace (7,193 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 288 göst.

379,842 soru

11,370,360 cevap

34,853 kullanıcı

...