0 oy
170 göst.
Aile kategorisinde (69 puan) tarafından

Kızlar görümüm öğretmen evlerinin yanına otobüs gitmiyor diye benim evimde kalıcak 1 sene bende 1 senelik evliyim daha yeni evli sayılırım istemiyordum çünkü ben evimde eşimle rahat etmek istiyorum çekinerek bişey yapmak istemiyorum kocam zorla gettirdi 1 aydır burda hiç bir iş yapmıyor her yer saç kılı bis petleriyle dolu kafayı yiycem artık hiç para konusunda da yardım etmiyor anca kendine altın alıyor sanki babasının evinde yaşıyor 30 yaşında ki kıza bakmak zorundamıyım bana yardım edin napim :(

7 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ev tutsun kendine altın biriktirene kadr eşyalı 1+1 Ev dolu heryer 
(69 puan) tarafından
Söylüyorum ama ücretli öğretmen olduğu için o kadar para veremezmiş oraya
(3,230 puan) tarafından
Ohooo altın almaya yetiyorsa ona da yeter de canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne desem bilemedim inan ama ben olsam kabul etmem.  Eşimle birlikte ikisini kapı önüne bırakırım ona gücüm yetmiyorsa kendim giderim çok merakıysa yaşasın ikisi
(69 puan) tarafından
Keşke gidicek bi yerim olsa annemin iki odalı bi evi var onlarlada abim yengem çocuğu yaşıyor ben kızımla nereye sığıcam ki :(
tarafından
Abinle yengene yer varsa sanada vardır canım.  Sen o evin kızısın, eşinin gözünü korkutmak lazım
0 oy
(2,981 puan) tarafından
Ah csnım kelin ilacı olsa başına sürer bizde de var aynısından bu küçük ben de istemiyorum da eşim yollasak ne halde olur diyor anası babası düşünsün olmuyor ki malesef görmek istemiyorum artık bunaldım bende sen eşine demedin mi istemiyorum diye bana sormadan getirttin deseydin inşaAllah en kısa zaman da başımızdan giderler
(69 puan) tarafından
Kurtulamıycaz bence hiç
(2,981 puan) tarafından
Annesine demek istiyorum da eşimden dolqyı diyemiyorum
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Ne kadar kalacakmis sizde ayyy insanda az utanma olur 
(69 puan) tarafından
Bunlar da utanma yok ki
0 oy
(347 puan) tarafından
Babasının evi değil ama abisinin evi bazen burdakilere hayret ediyorm ya vallahi herkes herkesi dolduruyor sen olsan abinin yanında olsan yengen bunu yapsa diye düşün resmen arkasından gomuyosn
(2,981 puan) tarafından
Peki sen eşinin sülalesini çqğır madem canım kadın derdini anlatıyor ne yapıyor kime ne desin laftan sözden anlayan olmayınca
(347 puan) tarafından
Biraz empati yapsan anliyacan da ama yok işte ya düşün bi bir saniyeliğine abinin yanindasin ve yengen bu tür şeyler diyor arkanda istememesi normal pedini bile konuşuyor ben bunu diyorum kim anlamıyor ortada konu başka olsa abine git babana git bilmem ne derdiniz bizde bekar gençlerin arkasında konuslmak olmadığı için fikrimi soyledim size uymuyor olabilir...
(2,981 puan) tarafından
Empati yapıyorum yaşadım bende ama tutupta kimseyi de hizmetçi yerine koymadım bu böyle yaparsam kötü olur şöyle böyle olur ayıp olur düşüncesi vardı bende ama bak bu arakdaşın benim de var başım da ben eşime diyorum çğnkü beni saymıyor ben yapmıyorum kendi yapsın diyorum ama kadından büyükmüş de yaşının gereği yarın birgün evlenince el evin de kim temizleyecek gel sen mi temizle diyecek bize canım tamam haklısın ama kimse kimsenin arkasını temizlemek zorn da da değil
(347 puan) tarafından
Ben zaten temizlik vs su bu demedim haksizda demedim kimse asla kimseye katlanmiuor herkes kendine göre haklı herkesin bakış açısı benimde ablam var öğretmen bekar yazın gelir abimle kalır bende onu düşünerek yazdm sonicta insanın abisi yani sadece üslubu elestirdim ..
(69 puan) tarafından
Empati yaptığım için böyle yazdım zaten ben kimsenin hizmetçisi değilim 30 yaşına gelmiş ben mi öğreticem pedini poşete koy diye tamam herkes herkese muhtaç ama ben kimseyide hizmeti yerine koymam ve destekde çıkarım kaldığım yere
0 oy
(671 puan) tarafından
Canım yüzüne desene biraz daha dikkatli ol esyalrininortaya bırakma falan diye ne demek her yerde ped ya sacmalik
(69 puan) tarafından
Valahi ya çöpe öyle atıyor insan bi poşete koyar öyle herşey meydan da pis pis atıyor midem bulanıyor artık:(
(671 puan) tarafından
Canım birkaç gün yemek temizlik yapmasan nasıl olur eşin kardesinin o hallerini yemek yapmamasını gorse
(69 puan) tarafından
Biliyor ki eşim hepsini ben yapmadığım zaman eşim kalkıp kendi yapıyor asla kardeşine bişey demez
(671 puan) tarafından
SuphanALLAH o zaman yapma eşin yapsın sürekli hasta numarası yap uzan yat öksür yalandan
0 oy
(437 puan) tarafından
Kabul etmem etmediğimide dile getirdim ben görumcem üniversteyi buraya yazacaktı aa oylemi oranın yurtlarıda guzel diyorlar abin yerleştirsin seni bir yurda dedim eşimde istemedi yazma seninle uğraşamam dedi cikti cunku gittiği yerin huzurunu bozar beni cinlendirir oyle bir insan sende herseyine karış onu yapma bunu yapma kalk şunu yap artik burda yaşayacaksan evin kurallarına uyacaksın de 3 gune bıkar kaçar senin evin tatil köyümü 
(69 puan) tarafından
Ben ondan küçük olduğum için bişey diyemiyorum ki utanıyorum bile daha yeni 1 aylık doğum yaptım ben hangi biriyle uğraşim iş bile yapmıyor çocuk uyuyor bende uyumam gerekken iş yapıyorum ama
(2,981 puan) tarafından
Benim de var canım ben de neler dedim gitmek istiyormuş da eşim yollamıyormuş gitmek isteyen annesinr babasına der gelecem diye eşe.k yerine koyarlar
(437 puan) tarafından
Allahallaaa ne guzel yaaa valla isterse 40  yaş buyuk olsun evcde yasiyorsa pis pedlerini orraya buraya atamaz tepkini belli et ekmek elden su gölden dışarı ciktigi zaman arra evde şu eksik al diye parasınıda verme beleşe ekmek yok madem maaşi var altın yapıyor elini cebine atsın

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 234 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 205 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selma66anne (780 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 404 göst.
21 Haziran 2020 Aile kategorisinde Busrasenneyaptin (14 puan) tarafından soruldu

377,943 soru

11,312,716 cevap

34,746 kullanıcı

...