0 oy
250 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
İyi aksamlar hanimlar bana uygun fiyatli ve guzel kullandiginiz bir bebek bexi onerisi verirmisiniz bimin bezini kullandim ama sizdirma yapiyor siz hangi bezi kullaniyorsunuz ?

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Goon o kadae guzel ki
tarafından
Simdi goon aldim iptal ettim icinde elyaf varmis
-Reklam-
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Bende biminkini kullanıyorum sizdirmiyo valla bilemedim a101i denedin mi daha uygun 
tarafından
Bende ama biraz sert ya birde sizdiriyor benimkinde
0 oy
(415 puan) tarafından
Baby turco kullanıyorum
tarafından
Baby turco da sizdirma falan yapiyormu kaliplari nasil
(415 puan) tarafından
Sızdırma olmasdi kızım 9 buçuk kilo 4 numara kullanıyorum
0 oy
tarafından
Kızım doğduğundan beri sleepy kullanıyorum 
tarafından
Sleepy hic kullanmadim pisik falan yapiyormu birde en onemlisi sizdirma yapiyormu birde kaliplari nasil
tarafından
Kalıpları normal. Ben iki saatte bir değiştiriyorum sızdırma falan yapmıyor memnunum ben . Bize pişik yapmadı doğduğundan beri hep sleepy kullanıyoruz
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Bebem natural 
tarafından
Nerede satiliyor marketlerde pek gormedim
tarafından
Yarin bakicam fiyatida uygunsa deneyebilirim
tarafından
Kalibi nasil soffia nin birde sertmi bimin bezi sert biraz
0 oy
(12,668 puan) tarafından
Baby mee almişim ilk dr sleepy tavsiye ettı 4 aydır kullanıyorum memnunum 
tarafından
Baby mee e bebkte gormustum ama sleeppy merak ediyorum sizdirmasi kaliplari falan nasil
(12,668 puan) tarafından
6200 kızım 3 midı kullanıyorum daha sızdırmadı hiç
0 oy
tarafından
Baby turco denedim hiç hoşuma gitmedi sızdırıyor , molfix kullanıyorum ben memnunum 
tarafından
Molfix iyi ama oda biraz yuksek ya fiyati
tarafından
Diğer türlü de hep üst değiştirmek zorunda kalıyordum m çiş hep bi tarafa toplanıyordu.
tarafından
Iste bende ayniyim cisten ust degistirmekten sıkıkdım valla
tarafından
Molfix veya prima al canım ikisinde de öyle sıkıntı çok olmuyor
0 oy
tarafından
Goon kullanıyoruz. Çok memnunum. 
tarafından
Bende siparis verdim iade ettim ablamda almis indirimde diye bana ojuda iade ettik. Icinde elyaf varmis.
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Turco baby kullanıyordum artık bitti çok şükür 
tarafından
Kalibi ve sizdirmasi nasildi
0 oy
tarafından
Canım bimin bezi tahta gibi zaten bez gibi hiç değil.oglum 14 aylık. Birkaç kez sleepy aldım çok kötü molfiks alıyorum.  9. Ayına kadar hep prima almıştım 
tarafından
Evet ya cok sert sleepy lerde ince sanki sizdirma yapabilir hic kullanmadim bilmiyorum yinede ama prima da yulsek fiyati baktimda 300 lira gibi bisey
tarafından
Sleepy nadiren sızdırma yapıyor ama çiş bir yere yapıyor ya orası sarkiyor sevmedim o yüzden ben.  Bu devirde prima çok zor vallahi . Kızımı prima ile büyüttüm ama diğer bizlerle hemen pişik oluyordu oğlumun öyle sorunu yok . Molfiks in kendi kalın ama idare ediyor fena değil sızdırma yapmadi
tarafından
Molfix iyi galiba bir cok anneden geri donus boyle prima iyi ama cok pahali :)
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Prima premium care kullanıyorum basından beri canım
(5,953 puan) tarafından
Valla canım netten aliyorum esim aldi getirdi    islak mendilim var   netten alıyorum indirime girdikce kuponla
tarafından
Prima fiyati cok yuksek ya
0 oy
(439 puan) tarafından
Molfix kullanıyorum ve devam
tarafından
Molfix te iyi gibi ama fiyati biraz yuksek onunda
(439 puan) tarafından
Ewet cnm baby turcoda guzel
0 oy
(119,346 puan) tarafından
kiz uyguna bisi yokki arkadasim aldi enson 85 tl bimden bez yuhh yaa ben butda pampers aliyom ama turkiyeye gore fiyatlar cok uygun
tarafından
Valla benim arkadaşım Fransa da pampers sevmiyorum kaliteli değil diyor . Bende diyorum burda en kaliteli o. Sagolsun bir keresinde arabayla gelmişti bana 10 paket getirmiş hediye :D
baska ne kullaniyomus arkadasin burda en kalitelisi pampers baci biz online aliyoz fis mis hic bakmiyomki valla
tarafından
Bilmiyorum kuzum zaten sorsam da bilmem ki markasini
tm fis atarim bulursam da baci fransa belcika hepsi ayni genelde o yuzden en kalitelisi pampers
tarafından
Evet bimden 85 aldim bende ama bikin bezi cok sert birde sizdirma yapiyor alternatif bakiuorum bende
0 oy
tarafından
Bebem natural çok memnunum 80 adetini 169 aldım en son 
tarafından
Fiyati uygunmus peki kalibi birde sizdirmasi falan nasil acaba
tarafından
Çok aşırı beklerse elbette sızdırıyor ama çok çok dolması lazım yani kalıbına normal küçük değil benim kızım 28 aylık 6 numara kullanıyorum
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Molfix kullanıyoruz biz memnunum.2 aylıktan beri. 20 aylıkk şuan hala devam ediyoz hiç bir.sıkıntı yaşamadım. İndirimlerini takip ediyoruz nerde varsa alıp koyuyoruz
tarafından
Molfix de iyi bir marka ama fiyati yuksek biraz
0 oy
tarafından
Baby turco veya bebe land ikisinden cok memnunum bayb turco cok uygun bide goon diye marka cikmis onuda begendim
tarafından
Goonda elyaf varmis baby turco bebeland kaliplari nasil acaba birde sizdirmasi varmi
tarafından
Kaliplari tam sizdirma ikisindede yasamadim goonuda simdi arastirdim ama goremedim elyaf
tarafından
Bende burada sordum goon nasil diye icinde elyaf var dedi bir tane anne icerigi temiz degilmis
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Yerel bir marka kullaniyorum. Prima tr de cok pahali burda da cok uygun ama cop ne zmn alsam kizim pisik oluyor. Pampers diye geciyor tr de gibide havasi yok. Tr dede sleepyi begeniyordum 
tarafından
Cidden cok pahali 300 tl neredeyse paketi sleepy bende merak ediyorum kalibi nasil sizdirmasi var mi
(11,217 puan) tarafından
Biz tr gelirkn kendimizle bez getrmistik o bitince prima molfix ikisinide denedik ikiside yaramadi kizima en son sleepy kulot aldim.yaradi pisigi gecti. Cok guzel ama tek sorun kalibi cok kucuk isvecte 3 giyen kizim donuse kdr sleepy 5 kullandi ustelik daha 10 kilo:)
tarafından
Aynen sleepy kaliplari kucuk hastanedede sleepy taktilar olmasi gereken numaradan 2 buyuk takmislardi
0 oy
(1,569 puan) tarafından
5 aydır sleppy kullanıyorum canım ben memnunum 
tarafından
Sleepy de kaliplar nasil acaba sizdirma falan yapiyor mu sleepy banada guzel gibi geliyor ama bilmiyorum kullanmadim daha
(1,569 puan) tarafından
Tamamen pamuklu canım pişik falan yapmıyor  . Kalıbı biraz dar ben hep bir numara büyük alıyorum kızıma .kullan memnun kalırsın sende
tarafından
Aynen sleepy kaliplari dar gibi herkes aynisini soyluyor ama kalitesi iyi en azindan
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben prıma kullanıyorum mecburen ama uygun fşyetlı bez kalmadı ki a101inki bile 60 TL olmus
tarafından
Evet bez fiyatlari cok yukseldi ama prima en yuksegi :) paketi 300 e yaklasti
(9,247 puan) tarafından
64 lüsünü 195 e aldım
tarafından
Fiyati bayagi uyguna almissin simdi baktimda 200 250 arasi degisiyor firsat kampanya beklemek lazim
(9,247 puan) tarafından
Ewet canım marketten marketede fark var
0 oy
(3,182 puan) tarafından
Molfix canım migorsyan alıyorum ikincisine yüzde 60 indirim oluyor 
tarafından
Evet simdi bende baktim kampanya var ama devamli degil ya galiba
(3,182 puan) tarafından
Benim bebe iş 6 aylık olcak dogdugunda beri öyle alıyorum
tarafından
O zaman super benimde karar verip kampanya arastirmam lazim :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 137 göst.
24 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yelizkck (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 98 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 2516 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 103 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 160 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde nurr001 (1,474 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı