0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Bugün açtığım postları biliyorsunuz zaten önce erken gebelik testi pozitif kan tahlili negatif ve hala adet olmadım göğüslerim batıyor adet ağrılarım var ama beyaz akıntı geliyor beta nasıl 0.750 oluyor gerçekten çok kötüyüm rabbim tabi hayırlısını versin öncelikle rabbimden gelene razıyım sadece adet olmayıncada onun verdiği rahatsızlıklar aşırı sinirimi bozdu depresyona giricem heralde 

4 Cevaplar

0 oy
(394 puan) tarafından
Bu kadar yipratma kendini. Çok düşünme stresine girme bebek işinin. Hiç beklemediğin anda gelir. Kac yıllık evlisiniz
tarafından
3.5 yıl oldu
(394 puan) tarafından
Bende 2 düşük yaptim doktor sorun yok diyodu hep. Hiç beklemediğim anda hamile kaldim. İnşallah mübarek gün Allahim seninde duanı kabul eder. Hayırlı Bi evlat nasip eder
tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(33 puan) tarafından
İyi akşamlar canınızı sıkmayın lütfen benim gebeliğimin başında böyle sıkıntılıydı beta çok yavaş artıyordu doktorum da dış gebelik olabilir demişti Bi kaç günde bir çok yavaş ilerliyordu başka dokotrada sormuştu oda kesin dış gebelik aldırmazsa zehirlenirsin demişti

Şimdi çok şükür 4 aylık olduk

Başka Bi tanıdığımı da aynı şekilde onunda hep beta değerinde bebek yoktu 7 haftaya kadar sonra kalp atışını duydu
tarafından
İnşallah öyledir canım ne diyim yine test yaptım test te negatif çıktı ama hep hamilelik belirtisi var
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Bu mübarek gecede Rabbim isteyen herkese nasip etsin :) 

Üzülme kuzum zamanı vardır

tarafından
Tabi orası öyle hayırlısı
0 oy
tarafından
Cevaplar için teşekkür ederim :((

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Gizem121 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
12 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canim (670 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emine S (15,803 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gülümseee (10 puan) tarafından soruldu

377,383 soru

11,293,489 cevap

34,711 kullanıcı

...