0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar egitici ilk adım arabası 12 ekimde şoka gelecekmis internette biraz araştırdım en uygunu 400e var. Bu biraz uygun geldi. Kullanışlı olur mu? Kullanan var mı aranızda? 

image

10 Cevaplar

+1 oy
(3,491 puan) tarafından
Tehlikeli buluyorum bunları,düşebilir, kendisi yürüyor eni sonu, hem öylesi daha güvenli ve sağlıklı. 
tarafından
O ihtimali hic düşünmemiştim düşme riski var gerçekten yüzünü çarpar filan haklısınız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullanmadım bir ara heves ettim ama eninde sonunda yürüyor gerek yok diye düşündüm 
tarafından
Bende bi hevesleniyorum sonra dedigin gibi öyle ya da böyle yürüyecek diyorum vazgeçiyorum
0 oy
(469 puan) tarafından
Ben de bundan alıcam ama gardopstan falan alırım yeni ayarında bu kadar para vermeye gerek yok bence 
tarafından
Arkadaşım da ikinci elden almış hic kullanılmamıs gibi bana da dedi belki ordan bakarım alacak olursam
0 oy
tarafından

Ben bunu araştırdım alıcaktım sonra en mantıklı bana bu araba geldi 

imageve iyiki almışım hem yürüyüş arkadaşı hemde ilk arabası oldu 12 aylıkken aldım doğum günü hediyesi 17 aylık hala severek oynuyor 

tarafından
Yaa evet bu daha güzelmiş ilk bebeğim çok tecrübesizim buraya sorduğum iyi oldu bu daha güvenli en azından teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Cok istedim oglum yurume asamasindayken ama durum yok die alamamistim ya..
tarafından
Canım düşününce çok da güvenli değil bosver almadığın iyi olmuş. Bende almaktan vazgectim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bizde var 90 tlye almıştı arkadaşım oğluma hediye hiçbir eğitici özelliği yok ortada düğme var bir iki melodi çalıyo o kadar bu paraya degmez alma
tarafından
Yorumları okuyunca çok da lazım değilmiş dedim gerçekten. Vazgectim bunun yerine daha faydalı seyler alabilirim
0 oy
(974 puan) tarafından
Bende var kızıma almıştım iki yıl önce alinmasa da olur fiyatı çok yükselmiş evin köşesinde duruyor kızım üç yaşına geldi evde gürültü yapmak için kullanıyor bisiklet araba birde üstüne bu ev otoparka döndü
tarafından
Peki teşekkür ederim. Bi anlık görünce heveslendım ama bunu almaktansa işine yarayacağı baska bir sey alırım daha iyi
0 oy
(800 puan) tarafından
Yürümesine çok faydalı 

Oyuncağıyla da ççok oynadı kızım

Bel eltimden almıştım çok faydasını gördüm 
0 oy
tarafından
Ben de heves ettim ama almadım iyi ki de almadım yürüyecek bebe onsuz da yürüyor yani 
0 oy
(119,246 puan) tarafından
bunlar dumduz gidiyo saga sola donme olayi yok 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 160 göst.
1 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 450 göst.
11 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde SedefS (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 368 göst.
5 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Hilal❤️Ecrin❤️Tulay (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 228 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu

379,173 soru

11,350,094 cevap

34,818 kullanıcı

...