0 oy
266 göst.
Aile kategorisinde (1,298 puan) tarafından
apartmandan mutlu değilim eve girince de huzursuzluk oluyor içime başka bir yerde çalışıyorum akşam evime girmek gelmiyor içimden sanki benm evim değilmiş gibi bişey itiyor gibi sanki neden olur bu çözüm nedir

4 Cevaplar

0 oy
(431 puan) tarafından
Ya bnde bnde yazacaktım bunu aglayasm geliyor eve gelince suratım düşüyor eşim yine eve geldik diyor sürat beş karış.ama elimde olan bir şey değil ki.evden nefret ediyorum of off psikoloji mi bozdu 
(1,298 puan) tarafından
olabilir bişey bulmdım ama evden
tarafından
Kapıların üstlerine baktın mı. Dolaplarin içine.  Yağ olur muska olur. Ceplere bak. Heryeri kontrol et. Sirkeli suyla heryeri sil
(1,298 puan) tarafından
bakalım bakayım heryerw
tarafından
Ay hadi hayırlısı
(431 puan) tarafından
Bzim ev sahipleri önceden oturyirdu evinde huzuru yokmuş,kızları falan sıkıntiymis ondan başka yere taşınıp kiraya vermişler onların enerjisi gecebilr mi ki
-Reklam-
0 oy
(121 puan) tarafından
Aynısını ben yaşadım hatta bu yazıyı ben mi paylaştım dedim bi an... evimi heryeri kapımı kapi eşiğini falan sirkeli suyla sildim temizlik yaptım bana çok faydası oldu sürekli kendimi okurum bunların çokça faydasını gördüm tavsiye ederim bende oturduğum yerden evimden apartmandan hiç mutlu değildim gitmek istiyordum buralardan o derece 
(1,298 puan) tarafından
evetbunu yapacagım herkes tavsiye ediyor inşallah banada fayda sağlar
(121 puan) tarafından
Bana çok iyi geldi canim vakit kaybetmeden yap hemen göreceksin etkisini
(1,298 puan) tarafından
yarın deneyeceğim yada pzar
(116 puan) tarafından
Canım bir şey sorabilir miyim? Ben de sirkeli su ile evimi temizlemek istiyorum. Adetliyken temizlersek bir şey olur mu? Dua, sure okumamız gerekiyor mu
(121 puan) tarafından
Ben besmele çektim başladım temizliğe bisey yapmadım
0 oy
tarafından
Daha önce orda oturanların enerjisi olabilir.  Sirke falan koyuyorlar görünmez yere normalde ama 
(1,298 puan) tarafından
ilk biz oturuyoruz ama milletin gözü hep bizde çok çalışıyoruz diye nazar mı bilmiyorum
0 oy
tarafından
Evde olduğun sürelerde kuran oku bol bol 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
0 oy
3 cevap 130 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde kubrabekircan4 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
18 Mart 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu