0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Devkette vajına estetıgı olacam cıdden cok rahatsz edici helekı 2.dogumdan sonra baya bı genısleme olmus kızlar dua edın acaba surec nasıl gecıyor cocuklarıma bakabilecek mıyım ameliyattan sonra 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız ciddi misin peki nedeni nedir ve nasıl anladın 
(8 puan) tarafından
Cok akıntı oluyordu ve ılıskı de hissediyoddm genısledgnı cok hava alıyordu kusura bakma cok acık konustum
tarafından
Sorun değil canım doktor hatası falan mı acaba
Ameliyatın çok ağır olduğunu düşünmüyorum
(8 puan) tarafından
Ebe hatası ılk dogumda çok fena kesmısler toparlanmadı bı turlu
-Reklam-
0 oy
(3,828 puan) tarafından
Çok kolay diyolar aynı gün taburcu oluyomuş falan okumuştum ama neden öyle olmuş canım nasıl anladın
(3,828 puan) tarafından
6 parmak da çok fazla kız neden olmuş peki öyle devlette yapıldığını da bilmiyodum şaşırdım ben sadece özeller yapıyor sanıyordum
(8 puan) tarafından
Devlete anlattım doktor anlayıslı cıktı Allahdan ebeler maf etmıs canım beni ya acemilere denk geldım biçmişler benı
(3,828 puan) tarafından
İyi bari ya çok şükür hiç korkma hep çok kolay ameliyat diye okudum bi hafta ilişki yasakmış sanırım hemen ayağa kalkıyolarmış zaten inşallah seninki de sorunsuz geçer
(8 puan) tarafından
Benın korktugum narkoz yarım narkoz olunca 1 hafyaayaga kalkamıyom bas agrısından onu napacam bılmıyorum bırde bebegım var emzırıyoryçm asla meme bıraktırmayı dusunmuyım ama nasık yapacam
(3,828 puan) tarafından
Zaten ek gıda başlamışsındır canım mamayla da takviye et narkoz in de kahve iç yoğurt ye onlar rahatlatır
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Ne kadar zaman oldu doğum yapali
(8 puan) tarafından
6 ay oldu canım ya
(1,634 puan) tarafından
O bolge için toparlayıci egzersizler varmış yapmayı denedin mi
(8 puan) tarafından
Evet canım denedım ama duzelıp tekrar aynısı oluyordu
(1,634 puan) tarafından
Ozaman başka hamilelik dusunmuyorsan operasyonla toparlatabilirsin
(8 puan) tarafından
Oyle yapacam ınsaallah canım
0 oy
(3,623 puan) tarafından
Ben öldüm canım ameliyat ama benim sarkma da vardı 3 günde taburcu oldum 1 ay popomun üstüne oturamdim
(3,623 puan) tarafından
İşte benimde idrar torbası ve rahim sarkmisti canım kapalı ameliyat oldum ama 5 yıldan sonra yeniden sarkıyor çünkü bağ yapılıyor oraya ve o bağlar tekrar kopuyor yani yine yeniden ameliyat malesef ben olalı 4 yıl oldu malesef yine başlamış sarkma eşim sikatetvi olmasaydı ben olmazdım ameliyat
(8 puan) tarafından
Karnından mı amelıyat oldn canım
(3,623 puan) tarafından
Yok kuzum mesaneden laporaskopik oldum
(8 puan) tarafından
Ozaman soyleyım de ıdrar torbası ameliyatını yapmasın 2 tane cocugum var bakmakda zorlanırım ozaman dımıbbıde vajınan nasıl olmustu canım akıntın bıtmıs mıydu
(3,623 puan) tarafından
Akinitim tamamen bitti canım o gaz sesi de gitti
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ya afedersin bu soruyu utanarak soruyorum. Iliski esnasında ya da sonra ayağa kalkınca gaz çıkar gibi ses cikiyo mu. Hava aldığı için 
(8 puan) tarafından
Hemde nasıl ya utancımdan napacamı bılmıyordum
(1,368 puan) tarafından
Ben hiç normal doğum yapmadım 2 sezeryanim var geçen bi kere bende de oldu internete yazdığımda seçeneklerde bu da vardı. Benim de aşırı akintim oluyo

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 483 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (928 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
7 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Leyla3567 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 210 göst.
7 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Leyla3567 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 242 göst.