0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar ya vallahi akıl verin deliricem1 yaşındaki oğlum hicbirsey yemiyor tatlı şeyler istiyor sadece bebelac devam sütü aldim onuda içmiyor napicam bilmiyorum:(((
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
O çocuk tatlı şeylerin tadını nerden biliyor? 
(7 puan) tarafından
Bir iki tattirdim etrafımdakiler dahi ama çoğu yemek meyve şeylerden veriyorum onları geri tepiyor
tarafından
Tattırdığın tatlı şey mulahhebi meyve falan mı yoksa çikolata şeker gibi mi onu anlamadım
(7 puan) tarafından
Çikolata muhallebi tarzi şeyleri yemez
-Reklam-
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Demekki tatli seylerden yedirdin ona alismis   
(7 puan) tarafından
Tamamda niye alıştırayım
(7 puan) tarafından
Zorla çorba vs şeyler veriyorum onlara niye alismiyor
(5,954 puan) tarafından
Hayır nasıl alistirirsan öyle gider onun icin dedim  yada bazı cocuklar iştahsiz oluyor  oglum 5 aydan itibaren ne versen yer suan 13 aylık
(7 puan) tarafından
Canimm hersey deniyorum yok
0 oy
(425 puan) tarafından
Benimki üç yaşında hala pek yemez canim öyle gidiyo 
(7 puan) tarafından
Ne çok sıkıcı durum cnm
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bazı dönemler de  çocuklarda tek tip  beslenme ya da her türlü gıdayı reddetme gibi durumlar olabiliyor cnaim emen çocuklarda memeyi reddetme mama alan bebeklerde bineronu reddetme ek gıda döneminde pütürlü gıdaları reddetme gibi gibi gibi uzayıp gider geçici bir durum oluyor aslında bu yani diş çıkardığı için ya da bir rahatsızlığı olduğu için vs olabilir mesela ne yemekten hoşlanıyorsa vereceğin gıdaları o kalıba sokabilirsin mesela çocuk kızarmami seviyor daha sağlıklı olabilmesi için fırına atarsin ya da abur cuburdan mı hoşlanıyor vereceğin şeyleri o şekile şemale söküp verebilirsin kraker seviyorsa mesela havuç patates brokoli vs haşlayıp bir hamur hazırlayıp ince çubuklar yapıp onuda fırında pişirip eline verebilirsin kıtır kıtır yer meyveli uohur seviyorsa yada puding jöle falan onuda evde kendin yoğurt mayalayıp ici ne meyve katip sonra da marketen aldigin yoğurt kutularına koyup yedirebilirsin aklıma bunlar geldi benim ama bunu sen cesitlendirebilirsin ;)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 234 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kaavi (1,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 277 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 526 göst.
12 Eylül 2023 Aile kategorisinde Gizem2121 (8 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 119 göst.