0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (5,108 puan) tarafından
Kızlar merak ettim aranızda sülük tutturan var mı? Ben hacamat yaptırmadım ama böcek fobim olmasına rağmen omzuma tutturdum :)

Kolumu zorladığım için kol kaslarım yırtılmıştı kırıktan çatlaktan daha zor bir durum Rabbim kimseye yaşatmasın. İyileşmesi 6 ay sürdü ve ağrılı bir süreçti ama sülüğü tutturur tutturmaz faydasını gördüm bir ayda iyileştim çok şükür :))) Hatta evlilik arifesiydi kayınvalidem şey diyordu sen nasıl yemek yapacaksın :dd Yüzlerine tutturanlar da varmış rahim için kullanandan diş ağrısı için ağıza koyan

7 Cevaplar

0 oy
(7,725 puan) tarafından
Korkmasam çok istiyorum ama çok korkuyorum bitek uyturlarsa olabilir oda mümkün değil galiba 
(5,108 puan) tarafından
Ben karıncadan bile korkarım canım ama artık ağrı dayanılmaz olunca ve başka çaresi olmaynca mecburen yaptırdım. İnanarak yapmak lazım ben bir kez tutturdum çok şükür iyileştim
-Reklam-
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Evet kasigima belime sırtıma koydurdum düzenli hacematta oluyorum salı günü son seansim var hatta kısmetse.. çok güzel bı sünnet ve yaptinmi hep istiyorsun vücut istiyor. Sülüğu çok sık yaptirmiyorum ama hacemati seviyorum
(7,725 puan) tarafından
Hastanede mi yapıyorsunuz
(5,108 puan) tarafından
Hacamatı ben de yaptırmayı istiyorum faydasını görüyor musun canım . Evet gerçekten sünnet ve şifa ben doğumdan sonra adet olmadım hacamat olursam rahatlayacak gibi hissediyorum
(2,688 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hastaneye dahiliyeye  tavsiyesi  üzerine gittim ama ben daha sünnete uygun yapanı tercih ediyorum hastanede pek bunlara dikkat edilmiyor canim her gittiğim yerde buluyorum yeni bı senedir burdayım çok şükür yakınımda birini buldum evime geliyor bı sknti yasamadim begenmesem zaten yaptırmazdim yapişi iyi ise yaptırıyorum bana bicok şeyi çok iyi geldi diyebilirim. Düşük yaptım düşükten sora düzenim hiç olmadı hep kanama oldu düzenli yaptırdım bikac kür kullandım çok şükür geçti. Doktora gitmiştim birşey yok diyordu çünkü ayriyeten sinüzit ve migren tipi agrilarim oluyor şuan ilaçsız şekilde biraz sabredince geçiyor saçlarım dökülüyordu çok güzel beslendi şuan şampuan şekline ve yeme düzenime de dikkat ettim hepsi kombo olmuş olabilir daha kimbilir ne faydası oluyor kızlar hacemat orucunuza dikkat etmeniz gerekiyor şifa için bir gün öncesi ve sonrası güzel beslenin  bitkisel olarak günlere dikkat edip sizde doktora gidebilirsiniz tabi tercih meselesi
0 oy
tarafından
Tiksiniyorum ben yapamam ama arkadaş rahmine kpydurdu baya faydasını gördü 
(5,108 puan) tarafından
Ben de çok tiksinirim abla ama omzumda görmediğim için biraz rahattım
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Evet canım arkadaşım yüzüne koyuyordu inan botokslu gibiydi :) bilen birinin yapması lazım çünkü direk çekerek alanlar var onun kendisi bırakması lazım yada bırakmasını istiyorsan kplonya değdirmen gerekiyormuş etrafına 
(5,108 puan) tarafından
Ya benim arkadaşım da yüzü için kullanıyor leke falan kalmamış tertemiz bebek poposu gibi :) ama ben yüzüme cesaret edemem. Gerçekten çok faydalıymış evet canım mudahele etmemek gerekiyor ama kanımı içtikten sonra bebek sülükler kocaman olmuşlardı çok şaşırmıştım
(6,441 puan) tarafından
Evet pis kanı içermiş özellikle şişeye koyun atın diyorlar başkası kullanmasın diye vallaha güvenilir bir yer bulsam giderim komşu yapıyorda hacamatla mahalleye anlatır
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Ay kız acıyor mu ısırken. 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ben yapmadım ama babam ayaklarına tutururdu
0 oy
tarafından
Annanemm bacaklarina tuttururdu kaza gecirdiginden agrisi olur ve bacaklari siserdi.. su bidonuna koyarlardi ay ben cok korkardim yaa ama hic denemeyi goze alamadim. :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 132 göst.
0 oy
7 cevap 206 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde Bebeklimom (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 308 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Bebeklimom (3 puan) tarafından soruldu

379,521 soru

11,361,282 cevap

34,839 kullanıcı