0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
İçi çok mu ufak oluyo kullanışı nasıl 

5 Cevaplar

0 oy
(2,132 puan) tarafından
O kadar çok gördüm ki bu ürünlerden ben de heves ettim ama biraz araştırınca fırından çok farkı olmadığını gördüm. Pazarlama stratejisini güzel kurmuşlar birden herkes satın aldı. Tabi siz bilirsiniz ama ben almamaya karar verdim
-Reklam-
0 oy
(6,234 puan) tarafından

Kız sen şu önce yurt dışına tatile gidiyorum diyip sonra kaza numarası yapan yigitin annesi misin:D

(244 puan) tarafından
O kim ya
(6,234 puan) tarafından
Aynı böyleydi ismi Yiğidinannesi ve önce yurt dışına tatile gidiyorum dedi Bayağı da burada bilinen bir kullanıcıydı daha sonrasında kaza yaptım diye haber göndertirdi Daha sonrasında bizi kandırmış meğersem o mu geldi acaba dedim
(244 puan) tarafından
Ha anladım yok ben değilim
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Bugun alıcam bakalım nasılmıs görcez:) esım artık kızımın patates askına tek cözum bunu gordu. Cunku ılla dısarı gıbı ıstıyo kızarttıgım patateslerı

(11,217 puan) tarafından
Aynn canım. Kızım hergun kızarmıs patates ıstıyor bnde ocaga sıcrayan yagdan nefret edıom. Fırındada ıstedıgı gıbı olmuyor.
(3,491 puan) tarafından
Dene bakalım. Ablamda tefal var, ama normal patates dediğin gibi olmuyor donmuş papatesle yapıyor, ya da normal patatesi doprayıp buzlukta bekletip yapıyormuş.
(2,849 puan) tarafından
Dondurulmuş patates dene canım o zaman çünkü diğer patates de çıtır çıtır olmuyor:)
(3,491 puan) tarafından
Donmuş papates fırında da oluyor ama
(11,217 puan) tarafından
Zaten genelde dondurulmus oatates alırım 3 kg torbalarla:) benmkı tam patates canavarı :)Ay oda 1 tabak patates ıcın koca fırını yuksek ateste acman gerekıyor bıde bızdede elektrık ucmus zamdan
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Hayır gayet yeterli ve çok pratik çok severek kullanıyorum :)
(771 puan) tarafından
Bu eski fritozlere bol bol yağ konuluyordu bunlar da öyle mi yoksa daha az yağda mi kizartiyo
(7,447 puan) tarafından
Hayır bir kaşık yağ yeterli oluyor sadece o eski tip fritözlerden değil çok pratik ve lezzetli ayrıca kısa zamanda pişiriyor sağlıklı da :)
(771 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)
(7,447 puan) tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(396 puan) tarafından
2 bucuk aydir kullaniyorum asiri memnunum.kullanimi guzel ama yemek aliskanliklarinizda onemli.patates ve balik icin aldik ozellikle.
(11,217 puan) tarafından
Bende dondurulmus patates. Hazır köfte, nugget,fısh fıngerlar ıcın almak ıstıyorum. Bıde bıber felan kızartmak ıcın. Gercekten deger mı. Derdım parası dglde esım bak aldım kullanmıyorsun dıye laf etmessın ytr kı:) ha bıde xıaomının boyutu tam ıstedgım gıbı cok yerde kapmıyacak
(396 puan) tarafından
hazir kova tavuk aldik 0 yagla super oldu.biber ve kabakta guzel oldu.patlican kizartmadan memnun kalmadim fazla yag istiyor.hazir kofte ve nugget da yaptik guzeldi.butun patlican da guzel oldu ici pisti ama dogranmis patlican pek iyi olmadi.
(11,217 puan) tarafından
Bakalım aldık magazada kalmamıstı depodan gondereceklermıs 2 3 gunde gelır. Denıyecem paylasırım:)
(396 puan) tarafından
gule gule kullanin.instagram da airfry tarifleri yapan sayfalari da takip edin bence

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 93 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Balkaymak (1,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 140 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Eylulunannesiiiii (402 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,279 soru

11,414,114 cevap

34,961 kullanıcı

...