0 oy
508 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ay az önce baktım bu fiyatlar gerçek mi Allah yardımcımız olsun bir paket ne kadar süre götürüyor. Eşim gece için güzel bir marka al gündüz önemli değil sürekli değişirsin diyor öyle mi yapayım kızlar ne dersiniz 

22 Cevaplar

0 oy
(3,181 puan) tarafından
Brn molfix mavi paket aldım migros tan ikinci yüzde 60 indirimle 
tarafından
Bende 82 li aldım 150' ,ye
tarafından
Molfix 222 adet 1 numara alsam yeterli mi bir ay için
(3,181 puan) tarafından
Yeter canım 2 ye grcersşn sonra cok fark yok aralarında
(2,224 puan) tarafından
Molfix bende aldım indirimde ama.alerji yaptı Banu turcodan devam
(3,181 puan) tarafından
Ben doğdugunda beri kullanıyorum 6 aylık olucak
-Reklam-
0 oy
(469 puan) tarafından
Ben sürekli sleepy kullandım baska marka iyi gelmedi. Molfix kızımı mahvetti hediye gelmişti mecbur kullanmıştım. Gece için sleepy gece külot bezi kullanıyoruz gündüz cırt cırtlı bez kullanıyoruz. 
tarafından
Sleepy iyi değil diye duydum ama bilmiyorum. Kişiden kişiye farklılık gösteriyor demek ki
(1,108 puan) tarafından
Ben sleepy kullanıyorum en başından beri hem helal sertifikası var ayrıca ıslak mendilinde alkol yok ben memnjnum fiyat konusunda da hepsi birbirini aratmıyor zaten çok pahalı eşinin dediği gibi gündüz ayrı marka gece ayrı marka kullanırsan pişik yapar ve kabızlık tek bir bez al onu kullan naçizane fikrim bu pirima çok pahalı mesela onu görüyorum ama sleepy bence uygun özellikle internetten al indirimli oluyo bazen marketteki ne kiyasan daha uygun toplu al birde 120 li alıyorum ben birbay gidiyor 320 vermsitim geçen ay 120 tanesine 6 numara :)
(469 puan) tarafından
Baby turcoyu dene o zaman o da güzel
0 oy
(771 puan) tarafından
Bezi maması giysisi bebekler için olan herşey ateş pahası nasıl olsa kendilerine almasalar bile çocukları için alacaklar diye uçuruyorlar fiyatları Allah yardımcımız olsun
tarafından
Öyle vallaha ben şok oldum fiyatlara
0 oy
tarafından
bime a101e ucuz geldikce aliyorum
0 oy
(583 puan) tarafından
Ben Migros’un bezini aldım 76 lı 180 tl ilk başta prima kullanırdık molfix slepy pişik yaptı alamadım sonra bim sonra şok en son Migros’ta kaldım valla önlem var diyorlar ona bakıcam kaç para diye uygunsa ona geççez off off valla 
tarafından
Vallaha bence de of ben bu kadar beklemiyordum
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Sleepy kullanıyorum doğduğun dan beri ne ucuz ki oda ucuz olsun yine bez iyi mamalar yanına yaklasilmiyor
0 oy
tarafından
Molfix mavi paket kullanıyorum 78 li 159 TL veriyorum ama ben ciddi anlamda memnunum bu markadan
0 oy
(7,708 puan) tarafından
ocakta mıydı tam hatırlamıyorum 288 adet bebem natural bez almıştık geçen gün bu bakayım dedim 600 küsür 

Bu kadar da olmaz ama 
0 oy
(7,451 puan) tarafından
Doğduğundan beri sleepy kullanıyoruz uzun zamandır da külot bez kullanıyoruz çok memnunuz bebeğimiz de mutlu daha rahat çünkü 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Gerçek valla biz Molfix kullanıyor indirim kovalıyoz.buldukça alıyoruz
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İçeriği temiz bir bez al kafi sleepy molfix olabilir gidip bim beZi falan almayın zaten onlarda saçma fiyat olmuş bezide netten indirim takip ederek alın
(7,768 puan) tarafından
Yenidoğan günde 8-10 kez bezi kirletmeli ama 1 numara çok alma 2 numaraya hemen geçme ihtimalin vr
0 oy
(852 puan) tarafından

Benim  kızım 1 yaşında günde 5   6 tane gidiyor :woot:

0 oy
(811 puan) tarafından
Ben de aynı düşündüm sonra dedim ki Bu sefer gündüz güvenmeyip daha çok değiştircem yine gelecek aynı şeye. E bebekte primada indirim vardı aldik yine bakalim. 
0 oy
tarafından
Kızıma sllepy kullandım oglumada kullanıyorum hala ama yaklaşık 1.5 senedir bez almıyorum . Zamanında 3 numaradan 6 numaraya kadar stok yaptım . Ve hala onları kullanıyorum 
0 oy
(485 puan) tarafından
Baby turco denemediysen tavsiye ederim indirim zamanlarini takip edebilirsin dogdugunda beri onu kullaniyorum hicbir sıkıntı yaşamadık 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ben bezden açmayı düşünüyorum :)
0 oy
(473 puan) tarafından
Valla cnm bnmki 4aylik bebek. On gün anca gidiyor bı paket. Ben hangisi ucuz sa onu alıyorum beze o kadar para vermek saçma geliyo. Çok şükür bebeğimin cildi de her beze geliyo pişik fln da yapmiyo. Her defasında farklı alıyorum hangisi ucuzsa
0 oy
(912 puan) tarafından
Bunlar daha iyi günlerimiz mis gibi geliyor o şekilde yapma pişik yapr bir beze alıştır öyle devam et ben bir kere bisey olmaz diye değişik taktım yavrum yazıkaf olmuştu 
0 oy
(6,958 puan) tarafından
Valla indirim kovalican o zaman bacım ben BİM'in bezini kullaniyorum memnunum gecede gündüzde 
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Biz bebem natural aldık bı gün geldi, 144 tane 5 numara 300 tl 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 172 göst.
0 oy
8 cevap 344 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ugurbicegim (307 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 309 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (522 puan) tarafından soruldu