0 oy
63 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Gunaydin habimlar oğlum 16 aylik ve ishal 3 4 gundur tam gecer gbi oluyor pes pese 3 4 kere yapiyor kakasini civik bi sekilde ne onerirsiniz ne yediriyim gecsin diye 

2 Cevaplar

0 oy
(439 puan) tarafından
Eczaneden ishale iyi gelen bi toz vardı suya karıştırılıyordu ismini unuttum eczaneye sorsan verirler 1 yaşına yakındı kızım bir kez içti faydasını gordu 
tarafından
Anladim canim eşime söyleyimde alsin
(439 puan) tarafından
16 aylık ishali durmuyo desin verirler hemen cnm
tarafından
Tamam canim aradim soyledim tesekkur ederim
(439 puan) tarafından
Rica ederim cnm Allah şifa versin inşallah geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim oğlumda 1 hafta ishaldi 3 4 gundur duzeldi sukur mafler probiyotik kullandik bide gunde 1 tane muz yedirdim
tarafından
Kuzum ortalikta salgın var benim oglanda yakalandi hem kusma hem ishal hastanede bi serum yedi doktor bunlari kullan gecer dedi sükur gectide sende bi gotur istersen sivi eksilmesi yasamasin bebis
tarafından
Siviyi her zaman ictiginden daha cok tuketiyor bu surecte kusmasi yok ama normaldede kusan bi bebek degil muhtemelen bizede kuzeninden bulasti anaokuluna gidiyor gecen hafta ondada varmis ishal haberim yoktu pazar gunu eltime gittim o dedi iste ishaldi gecti fln diye sanirim bizede ondan bulasti
tarafından
Bide salgin oldugunu bende duydum hastaneye o yuzden pek gitmek istemiyorum cnku o kalabalikta baska bi hastalik kapar diye korkuyorum
tarafından
Hastaneye cidden gidilecek gibi degil benim bebegimde suan bronsiti tuttu bugun biraz daha azaldi goturmek istemedim cok hastalik var rabbim saglik versin bebişlerimize :(
tarafından
Amin canim sizede gecmis olsun hastaneler yogunluktan bana cok hijyenik gelmiyor bi hastalik icin gitsek baska bi sorun cikiyor daha sonrasina

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 61 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 168 göst.
10 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Elifarasss (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 237 göst.
5 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
4 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Susambebek (156 puan) tarafından soruldu

384,677 soru

11,507,147 cevap

35,161 kullanıcı

...