0 oy
149 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından
Benim hayalim cocuklarimla guzel bi hayat o ayri ama guzel sevdigim bi is olsun kendi parami kazanayim ehliyet almak araba kullanmak ve sonuc orta okuldan terk hic bi halt beceremem boylede hayalimin icine ederim xjeufnf ;))

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evim olsun istiyorum ileride cocuklarimi okutmak isterim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim hayalim sağlık ve huzurdan sonra çok çok çok para <3

0 oy
tarafından
Ben fazla birşey istemiyorum başımı sokacağım bir ev çocuğumun yüzüne bakınca utanmayacagim bir hayat istiyorum ( maddi konuda)
0 oy
tarafından
Kızlarım okusunlar beyaz önlük giysinler benim hayalim di inşallah kızlarımın gerçeği olacak 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Kendi paramı kazanmak, ses konusunda yeteneğim var, onu geliştirmek isterim ama kimse söylesem şarkıcı mı olacaksın diyo. Bi de hafızlık yapmayı çok istiyorum 
0 oy
tarafından
Rabbim güzel bir  nasip etsin çocuklarımı  annesini babasını bilen ve dinine bağlı olarak yetiştirmek iyi yerlere gelmelerini istiyorum geri kalan omrumude eşim ile birlikte sağlıkla huzurla geçirmek istiyorum ☺️❤️ 
0 oy
(986 puan) tarafından

Balkonu büyük bir ev ve kendim surecegim bir araba :angel::angel:

Bütün hayallerim tek tek gerçekleşti siradaki bunlar.

0 oy
(435 puan) tarafından
Kizimla birlikte güzel bi hayatimiz olsun istiyorum babasi ile ayrıyız ama babasinida bilsin tabiki benim gibi babasi arkasini cevirmesin 
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Atanıp devlette öğretmen olabilmek :/
0 oy
(291 puan) tarafından
Evde oturup cocugumu buyutebilmek krese birakmak zorunda kalmamak esimin benim ev hanımlığı yapabileceğim kadar para kazanması
0 oy
tarafından

Doblomuzun olması :D

0 oy
(11,416 puan) tarafından
Tek isteğim eşimin koye gitmekten vaz geçmesi 
0 oy
(847 puan) tarafından
Bende orta okul 8 e kdr okudum babam okuldan aldi beni 8. Sinifi bitiremedim 2. Hamileligim iki cocugumda biraz kendisini bilsin çalışmak o paraylada okulumu bitirmek ehliyet almak sonrada araba istiyorum evde dur dur nereye kadar kendime ne katarsam kerdir kolumda bir bilezigim olsun istiyorum esimle kavga ettigimde beni ezemesin istiyorum sadece 
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Hayallerimiz aynı alpaslanın büyümesi lazım ama :D
0 oy
(262 puan) tarafından

Ileriye dönük hic düşünmedim ama gec oldu evlâdım doğuma gün saat sayıyoruz onu doğurup sağ salim kucağına almak istiyorum ciğerimin en güzel köşesine sarmak kokusunu icime çekmek istiyorum :'(

0 oy
(3,156 puan) tarafından

Rabbim önce başımızı sokacak gönlüme göre bir ev nasıp etsin birde kimseye muhtaç olmadan  yavrumla eşimle sağlıkla sıhhatle yaşamayı nasıp etsin başka bir şey istemem...çok çok amin...<3

0 oy
(119,530 puan) tarafından
allah gonlumdekini biliyo yaa ♥️

İlgili sorular

+1 oy
37 cevap 325 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 210 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
+2 oy
33 cevap 620 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,139 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,444 soru

11,419,822 cevap

34,975 kullanıcı