0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
Azerigim  kimliyim kırmızı TC 99la başlıyor diğe bana iş vermiyorlar. Görüşme yapıyorum form dolduruyorum arayacagiz diyorlar aramiyorlar. Kırmızı kimlikligim diye sigorta yapamiyorlarmiş. Çalışmaya o kadar ihtiyacim varki anlatamam. Kardeş ülkeyiz sözde ama sayan yok bizi. 

6 Cevaplar

0 oy
(3,183 puan) tarafından
Türkiye de misin canım 
(199 puan) tarafından
Evet turkiyedeyim
(199 puan) tarafından
İki kizim.var ellerinizden öper. Babanne bakmaya razi ama iş yok. Millet iş buluyor cocouklari birakmaya kimse bulamiyor bende tam tersi.
(3,183 puan) tarafından
Neden vermiyorlar acaba Suriyelilerin bile iş veriyolar yani canom
(199 puan) tarafından
Suriyeli kadar olamadik bu hayatta
(3,183 puan) tarafından
Saide canım özelden yazmışsın senin mesajlara kapalı profilin burdan yazsana bişey mi dicektin
-Reklam-
0 oy
(966 puan) tarafından
Rusçan varsa tercümanlik yap 
(199 puan) tarafından
Orta seviyede var
(966 puan) tarafından
Gelistir dilini otellerde çalışabilirsiniz.ayrica sigorta yapmayan çok yer var.bakicilik da yapabilirsiniz.
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Hangi şehirdesinki. Ne tarzlar işlere başvurdun. Sadece sana değil TC vatandaşlarina da ayni muamele yapiliyor. 
(199 puan) tarafından
Manisa
(2,537 puan) tarafından
Manisada 1.5 yıl yaşadık çok göçmen var onlar sizi anlamalı aslında. Bir sürü de fabrika var onlara da başvuru yaptınız mı
(199 puan) tarafından
Esimde göçmen. Sigorta ödeyecekler diye yapmıyorlar illaki mavi kimlik olmalıymış
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Babamın eşi de kırgız yaşlı bakıyor 6bin 500tl ye.Bu tür işleri genelde yabancıları tercih ediyorlar.Çocuk bakımı yaşlı bakımı ....
0 oy
(3,183 puan) tarafından
Saide canım özelden mesaj atmışsın ama mesajların kapalı anlamadım bişey 
0 oy
(192 puan) tarafından
Ben daha önce birkaç mağazada çalışmıştım genellikle sigorta yapmak istemiyorlar bazı patronlar mağaza bak istersen 
(192 puan) tarafından
Turkcen iyiyse alırlar daha önce yalancı bir ablayla çalışmıştım inşallah sende bulursun gönlüne göre
(199 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canm

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 42 göst.
0 oy
14 cevap 399 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hafize12345. (54 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 421 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,110 puan) tarafından soruldu

380,333 soru