0 oy
139 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar,  bu uygulamada yeniyim.  Gebelik ve doğum sonrası platformlarını kullanıyorum.  Oralardan konu dışı sohbet diye uyarı yememek için buraya yazıyorum.  

Arkadaşlar bebeğim 5 aylık oldu. O kadar çok kıyafet ve hediye geldiki.  Bazı kıyafetleri 1 kez bazılarını 2 kez bazılarını hiç giymedi.. gerçekten ihtiyacı olan erkek bebek bekleyen birileri var ise hediye etmek istiyorum 

5 Cevaplar

+2 oy
(1,160 puan) tarafından
Buradakilere verme. Çevrende durumu olmayanlara ver. Yazık olmasın ihtiyacı olana gitsin. Ben asla inanmıyorum buradan bişey isteyenlere. Gidip ikinci el si telerinde satıyorlarmis. Yapma canım cevrenden bak.
(1 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum aydınlattığın için.  Çevrem de de sürekli soruşturuyorum.. insanlar da bir de ego var..  paylaşmak istemiyorlar bir çok kişi.. Hem hersey pahalı diye dert yanıp,  hem vermek isteyince almıyorlar.  Zaman da bi tuhaf
(1,160 puan) tarafından
Aynen herşey pahalı. İkinci el si telerinde satıp aldığın ücretle oğluna yeni şeyler alabilirsin mesela.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah razı olsun canım ne güzel düşünmüşsün inşallah gerçekten ihtiyacı olan birine gider 
(1 puan) tarafından
Amin canım.  Bilmiyorum Helana hanım da haklı galiba ..
tarafından
Katılıyorum canım burdan çok kişi böyle alıp sattı yazık bari bildiğin birileri alsa daha iyi olur
0 oy
(147 puan) tarafından

Benim bebeğimde 3 gün sonra 5 aylık olacak :)bende ilk bebek olunca çok kıyafet aldım bazılarının etiketi bile çıkmadi ben şöyle yaptım sağlık ocağında hemsire arkadaşım var ihtiyacı olan iki gebe buldu onlara verdim.

Gerçekten doğru yere gitti istersen sağlık ocağına sorabilirsin.

(1 puan) tarafından
Bu da mantıklı geldi sağol
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Valla canm bnm ikinci gebelik ve daha hic bisey almadim hersey cok pahali kizimin bebekliklerinide hep verdim 7 aylik oldum eger verirsen almak isterim kizim olucak bu arada ama ben renk ayirt etmem
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Buraya ben de güvenemiyorum ne yazık ki. Dolapta sat bence.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 171 göst.
28 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,627 göst.
0 oy
4 cevap 237 göst.
+1 oy
3 cevap 125 göst.
14 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eso2121 (250 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,942 kullanıcı

...