0 oy
1,181 göst.
Diğer kategorisinde (10,978 puan) tarafından
Ay cıldırttı kadın beni. Babam annem ben ve cocuklar carsıya gittik. Annem gelmişken cocuklara birseyler almak istedi. Kozmatikciye girdik annemle. Babamda dısarıda cocuklara bakıyordu. Kadının biri oglumla oynamak istemiş. Amac babamla konusmak tabi. Babama adını filan sormuş yok yaşını sormuş. Yok kilolu kilısu ne kadar demiş. Benimde torunlarım var demiş. Ben bosandım kocamdan demiş. O arada oglum suluguna uzanmış. Cocugun elinden kapmış sulugu içirmek istemiş. Geriz. Ekalı karı açarken kırmış sulugu. Sulukta annemin hediyesi. Fiyatıda baya var. Cıktım bir baktım suluk kırılmış. Daha babamla konusmaya calısıyor boyle agız yaya yaya kevaşe. Babam bizi görünce hah annesiyle karımda geldi dedi. Bizi görünce suratı asıldı. Ne oldu aa kırıldı mı baba attı mı yere dedim. Babamdan önce ben acmak istedim kırıldı dedi. Dönüp herkesin cpcugunun birseyini ellememeyi bu yasınıza kadar ögrenemediniz mi dedim. Parası neyse vereyim diyor. Ödeyebileceginiz sanmıyorum dedim. Babam o arada hadi kızım dedi kokumdan tutup cekti. Bir laf daha etseydi yapısacaktım kevasenin sacına. Babam dondum ne konustun kadınla dedim. Sürekli oglanla ilgili soru sordu dedi. Hala sinirimden duramıyorum. Sulugun gittigine mi yanayım parcaşayamadım ona mı yanayım. Derdim suluk filan degil. Oglumu bahane göstererek kpnusöaya calısması. 

21 Cevaplar

+3 oy
(10,978 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bu kadının yası 60 a yakındır. Hangimiz gidip adamlara konusıyoruz? Ben ayrılalı 1 seneyi gecti. Daha arkadasımın kocası bile yeni dıymuş sarmış. Kiöseye dememdim ben bosandım diye. Yasın daha 29 tanısın biri var diyene sen ne diyorsun diyip kızmış insanım ben. Bana ters bacılar bu mevzu. Tamam kafın erkek esittir ama bir yere kadar. Kadın desiğinde kendini sakınacak edebini bilecek
(8,582 puan) tarafından
++++    cok haklısın
(10,978 puan) tarafından
Kimsw kusurabakmasın. Evet erkekte kendini sakınacak ama erkeklerin vu kadar düsünceli bir beyni yok. Biz daha akıllı varlıklarız
-Reklam-
+4 oy
(2,223 puan) tarafından
Bana biraz abartmışsın gibi geliyor baban kendisi gerekli cevapları vermiştir zaten bu kadar sinirlenmene gerek yok bence
(10,978 puan) tarafından
Babam cogu seye cevap bile vermemiş.
+3 oy
tarafından
Kadini tamamen yanlis anlamis olabilir misiniz 
(10,978 puan) tarafından
Bacım hangimiz gidip cocuk diye adamla konusuyoruz dısarıda? Ben sahsen hiç yapmadım
tarafından
Adam cevap veriyosa onu da sorgulamak lazim baci illa ki kotu niyetle degildir de baban ters yapsa bosandigina kadar anlatamazdi,genel olarak sucu her zaman ilk kadinda arariz ama baban basini cevirse o kadin istedigi kadar yollu olsun.
(10,978 puan) tarafından
Bacım babamın arkadı dönüktü ben gidene kadar adam faekmetmedi bile. Karı babaöın cevap vermesine izin vermeden soluksuz kpnusuyor. Bir elinide oglumun elini tutmuş. Babamda sulugu tamir etmeye calısıyordu
+1 oy
tarafından
Yani bu kadar küfür edecek bı olay yok. Baban kaç yaşında adam kendini koruyabilir kötü niyetli lerden. Sülük konusuna gelince öderim dediğinde netten fiyatını gösterip alabilirsin parasını..bn alırdım. 
(10,978 puan) tarafından
Onunlamı ugrascam bacım. Ona ne ya. Cocugun elinden cekmiş. Cocuk zaten acıp içmeyi biliyor
0 oy
(4,990 puan) tarafından
Kadın resmen inmiş çarşıya aranıyor, valla ben de burdan sinirlendim eminim yaşını da almış biridir hiç yakışmıyor ya 
(10,978 puan) tarafından
Ya vallahi billahi yası rahat 60 a yakın. Kudurık
(4,990 puan) tarafından
40 tan sonra azani anca teneşir paklar derler
(10,978 puan) tarafından
Kudumuş aranıyor. Olan bizim suluga oldu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kevaşe ne demek :D 
(10,978 puan) tarafından
O. Benzeri =D
0 oy
tarafından
Kavaşe ne demek 
(10,978 puan) tarafından
O. Benzeri daha yüreseli
0 oy
(6,253 puan) tarafından
Suluğun fiyatını merak eden bir ben miyim bi suluk altı üstü nasıl ödenemeyecek kadar olabilir ki 
(10,978 puan) tarafından
Bacım amacım laf sokmaktı bozulsun diye. Daha annem allaı cok olmadı sulugu.425 tl.
(6,441 puan) tarafından
Kesin aventin suluğudur bende pahalı diyince hemen aklıma o geldi
(10,978 puan) tarafından
Yok kuzum avent degi baska marka.
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Aynı durumun bir değişigi benim başıma geldi canm, eşim ben ve kızımız ( kızım 1 yaşında) mağazaya gittik ben kendime elbise bakıyorken orda çalışan elemanlardan biriis de eşime yanaşmaya çalışmış ( eşimin söylediği kadarıyla tabi) gelmiş kızımı sevme bahanesiyle konuşmaya çalışmış ve hatta eşim kızımızın saçlarını okşarken dediğim o kadın eleman demiş ay keske senin yerinde ben olsaydım.. bilmiyorum bu konuşmadan ne anlarsınız ben yinede çok art niyetli düşünmek istemedim ama eşimin anlattığına göre kadın resmen sırnaşmiş.. pess dedim artık evli barkli adamlara da sarkntilik etmeye başlamılar,  görüyor üstelik bende ordayim tabi eşim biz mağazadan çıktıktan sonra söyledi bana, ordaykeb deseydi bende belki kendimi tutamaz ağzıma geleni sayardim yani o ana bağlı bilemiyorum 
(10,978 puan) tarafından
Bak kuzum nasış anlatayım. Ben annemle kozmatikciye girdim. Dar bir sokak boyle ik iaraba gecemez zaten araclarada kapalı bir yol. Babamın bize arkası dönük. Esiyor diye cocugu o tarafa cevirmiş. Yel almasın diye. Bu kadın drek yanına gelmiş. Oglumun yanına egilmiş. Babamın anlattıgı ditek egilince tedirgin oldum diyor. Adını sormuş. Babam soylemiş. Oglumun elini tutmuş. Oglumda elini cekip suluga uzanmış. Almış. Kadın sulugu oglumun elinden cekmiş almış. O arada kapagı zorlamış.kapak kırılmış. Babama ay ben bunu kırdım galba diyip  uzatmış. Babam almış takmaya calsıyordu ki ben cıktım. O arada kadında soru soruyor yakşastım. O arada kadın benimde torunum var  ben eşimden bosandım diyordu. Babamda pür dikkat takmaya calısıyor sulugu. O arada babam dondu beni gördü. Arkadan annemi gördü. O arada dedi kızm karımda geldi diye. Kadının suratı sallandı. Babam cevap vermemiş kadına. Kadın soluksuz konuşmuş. Sonra zaten bşzim olay oldu. Ben kadına laf soyledim.
(2,165 puan) tarafından
Ya sen suluğu kırdığı için haklsn bence, ama diğer Türlu sanki fazla tepki göstermissin gibime geldi canm :)
Yani şuan için korkuyoruz doğal olarak çocuklarımiza kimse dokunmasın hırsızı var katili var varda var yani o yüzden sende korkmuş olabilirsn doğal olarak baban da sırf,kadın olduğu için terslememis hani nazik davranmış sonuçta karşısındaki bayan. Yani olabiliyor işte böyle şeyler canm ya sen zaten lafını vermişsin boşver gerisini takma hiç
(10,978 puan) tarafından
Adamda mahcup oldu. Kızım bu senin elin ayagındı evde dısarıda cocuk acıp kapatmasını biliyordu dedi
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bu kdarda kadın kadının düşmanı olmamali ya  çok abartmışsin
(10,978 puan) tarafından
Kusurabakmasın kimse. Hangimiz gidip adamın yanındaki cocugu bahane edip sohbet etmeye calısıyoruz? Onu gectim o kimde cocuga dokunuyor elinden sulugu cekiyor. Cocugun elinden cekmiş baya.
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ben olsam öyle kötü düşünmem kadın karşılamak da istemiş yani ben mi çok iyi niyetliyim bilemiyorum 
(10,978 puan) tarafından
Karsılamak ne kız
(1,210 puan) tarafından
Ücreti de karşılamak istemiş yazcaktim yalnış olmuş :)
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Kuduruk her yaşta var. Eşimle birlikte yürüyoruz kızlar yanında ben varken eşime soru soruyorlar işte bu nerde şura neresi şahsen kendim bayana sorarım gerekli görürse kendisi eşine sorar değil mi ne diye adamla muhatap olaym ama maalesef aranan çok 
(10,978 puan) tarafından
Ya bacım yok abartmışaaın diyen var. Allahnaskına birimiz desin. Hangimiz bir adamın yanındaki bebegi gidip yanına cokup sebepsiz sevmeye calısıp adama soru sorduk?
(1,386 puan) tarafından
Yorum yapan Herkes iyi niyetle düşünüyor ama oyle değil valla gayet kötü niyet sezerim ben kendim yaşıyorum çünkü eşimle çıkınca
(10,978 puan) tarafından
Valla kullanamaz benım cocugumu boyle seye
(1,386 puan) tarafından
Tabiki de
0 oy
(5,220 puan) tarafından

A aaaa deseydinya kız tam sana göre siteler var dul evlenmek istiyor diyede reklamın çıkar deseydin puhhahhha :D

(10,978 puan) tarafından
Kimse benım cocugumu alet edemez vallaha. Agzıı yırtacaktım o kuduran yerıne kadar
(5,220 puan) tarafından
Ay tövbe de kız sus boşver allaha havale et
(10,978 puan) tarafından
Yas neredeyse 60. Oturup kuran okuyacagına yaptıklarına bak. Bende bosandım aha 1 seneyi gecti. Bırakmadamla konusmayı tanısın diyeni cevirdim sen ne diyon dedim
0 oy
(48,731 puan) tarafından
kevase ne demek Özge ☺️
(10,978 puan) tarafından
Bak ikbalcim =D orp. Nun yöresel olanı =D
(48,731 puan) tarafından
şifrelisi☺️
(10,978 puan) tarafından
Hej işte =D
0 oy
(402 puan) tarafından
Okurken senin adına sevindim. Evet sinir bozucu bir durum ama ne güzel annen ve babanla alışverişe gidebilmişsin. Benim annem üç buçuk yıl oldu öleli her altı ayda bir babam başlar birini buldum diye. Yine bugünde ogünlerden biriydi getirdiği kadın benden 4 yaş ondan 28 yaş küçük. Yanlış anlaşılmasın ırkçılık yaptığımdan değil ama suriyeli okuma yazma zaten yok. Konuştuklarımızıda anlayamıyor. 10 yasında oğlu 14 yaşında engelli çocuğu var. Babam bizi büyütürken kızmasın diye sesimizi çıkartamazdık şimdi diyorki ben onlara bakarım. Bize çok baktıya elin çocuğuna bakacak. sürekli aynı şeyleri yaşamaktan bıktım açıkcası. İkisi de yanındayken sıkı sıkı sarıl ve hiç de başkalarını takma.
(10,978 puan) tarafından
Bacım oncelikle basın sagolsun. Sukur o konuda ıyılerdır. Bırde 7 sene olacak bosandılar. Ama genede bırlıkte vakıt gecırıyoruz. Akan sular duruyor torun dıyınce. Babam hala anneme maddi cok destek oluypr ki annem zaten sukur maddiyatı iyidir. Zengin anam karı.
(402 puan) tarafından
Ne kadar güzel ya. Babama hiç birşey diyemiyoruz. Maddi durumu çok çok iyi ama daha torunlarına bayramda harçlık vermişliği bile yok bilmiyorum. Bugün biraz bu konuda hassasım sanırım onun için yazdım. Allah uzun ömürler versin ikisinide
(10,978 puan) tarafından
Amin kuzum benimde annemin durumu iyi
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Kevaşe demen yanlis anlamı ne demek biliyormusun hayat kadını kötü yoldaki kadinlara denir ne olursa olsun sende bir kadınsın kadın kadına böyle hitap etmen yanlış
(10,978 puan) tarafından
Kusurabakma ama bende bir adamın yanına cocugu alet edip oturursam bende hayat kafınıyım demeltir. Bir yılı gecti ayrılalı. Ben daha bir adama selam vermedim selam. Daha yasım 29 benim. O gelecek neredeyse 60 a bırde bir bebegi alet ederek adama yanasacak kusırabkam ama gözümde o durup araba bekleyenden farkı yok.
(1,559 puan) tarafından
Tamamda sende şak diye kadına hakaret ediyosun yani kızda direk kevaşe demek nedir
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Biraz tepkin abartı geldi..

Ayrıca baban da bulunmaz hint kumaşı değil 
(10,978 puan) tarafından
Demekki ona göre öyle. Yapılan bir ayıp var ortada. Kimse minicik bir cocugu kullanıp adama sulanmayacak onun boynuzunu kırarım
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Bence yanlış düşünüyosun. Benim annemde otobüste yada metroda veya başka yerde böyle küçük çocuk gördüğünde ilgilenir çünkü çocukları çok seviyor. Yanında kim varsa sorar ne kadarlık kaç yaşında işte benimde torunum var şöyle böyle diye. Dedesi olsun veya anneannesi olsun annem sohbet eder. Hemende o.. Damgası yapıştırmayı ne kadar çok seviyorsunuz. Ne zamandan beri birisiyle gayri ihtiyari bi şekilde çocuk için konuşmak o.. luk oldu.. Bence bu tamamen kötü niyetlilik kusura bakma canım insanlarında günahına giriyorsunuz. 
(10,978 puan) tarafından
Valla o zaman uyarın annenizide bacım. Bu devirde kimseyle konusulmaz. Benim eski esimede otobustw yanındaki 60 yasını gecmiş kadın konusmustu zmaanında. Kızım emzik emiyordu. Emzigi bırak sana söz bebek alacagım demiş. Eski kocamın numarasını almış. Soz verdim cocuga demiş. Eski esimde yası var kafının sacı akpacık diye vermiş. Söz verdim ölümlü dünya cocıgın gönlünü hos etmek şazım agzımdan cıktı 1 kere demiş. 2 gun sonra merhaba sizi cok begendim diye mesaj attı o kadın
0 oy
(2,375 puan) tarafından
Her türlü şey olabilir adamın dikkatini dağıtmaya çalışıp , bebeyi kaçırmaya da çalışıp baban arkasını dönüp yürüyüp hiç kinusmamakiymisti durmasın öyle şeyde çocuğu alır kaçar da yetişemez benim aklıma bu geldi etraf kotu sornasmis belli ama ne amacı vardi acaba oyuzden çokta takılma annen bsey demedi mi jesinlikle yabancıyla konuşmayın devir kötü 
(10,978 puan) tarafından
Ya allah askına o da olabilir. Korona olabilir, baska hastalıgı olabilir cocugı elliyor. Yanına egilmiş. Domalmış cocugın yanına resmen.
0 oy
(537 puan) tarafından
Alsaydın ya parasını orada ver deseydin keşke parasını terbiyesiz nereden denk gelmiş o da
(10,978 puan) tarafından
Babam boswer kızım dedi.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 449 göst.
7 Şubat 2020 Aile kategorisinde ❣ Gam ❣ Sat ❣ (1,635 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (664 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 396 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 919 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...