0 oy
223 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (111 puan) tarafından
Kansızlığım felan yok ama sürekli yoruluyorum çabuk yasitlarim fingir fingir geziyor ben hemen yoruluyorumm. Doktora gideceğimm ama korkuyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(439 puan) tarafından
B12 eksikligin vardır cnm
(111 puan) tarafından
İnşallah oyledir canım bir arkadaş vardı uzak olsun çabuk yorulurdu felan sonra bir hastalık çıktı kötü hastalık vefat etti bir süre sonra
(439 puan) tarafından
O hastalıklar yorulmadan hariç başka belirtilerde veryo cnm sadce çabuk yorulma yok ki korkutma kendini inşallah kötü birşeyin yoktur Allah ailene bağışlasın seni inşallah
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne alaka canım, tiroidlerine baktır
0 oy
(6,233 puan) tarafından

O zaman ben kanserin son evresindeyim:D

(111 puan) tarafından
Kız bugun gezmeye çıktık ben yaşlı teyzeler gibi yorgunluktan oluyordum resmen bitmiştim arkadaşın eşi hala gezme derdindeydi son enerji ile.
0 oy
(1,072 puan) tarafından
B12 olabilir tiroid olabilir. Benimki gereğinden yavaş çalışıyordu yattigim yerden kalmasın gelmezdi şükür ilaç kullanıyorum 3 senedir enerjim yerinde
0 oy
(938 puan) tarafından
Bende öyleydim canım çabuk yoruluyordum üstelik sürekli vücudum morariyordu benim azcik bı dokunmada doktora gittim dahiliye ye kan verdirdi oda hem kansızlık bende B12 düşüktü B12 düşük olunca bütün hastalıkları çekiyormussun üstüne yorgunluk bitkinlik hepsi olurmuş sen bı git kan ver baktır degerlerine
0 oy
(400 puan) tarafından
Vitamın eksıklıgı olabılır canım
0 oy
tarafından
Çevrenizdeki insanlara bakıp kendinize yormayın, Allah korusun. Yorgunluğun pek çok sebebi oluyor, b12, d vitamini, folik asit, magnezyum, Demir eksiklikleri, uykusuzluk, depresyon, mevsim geçişleri, bir sürü şey var. Sağlık ocaklarında b12 ve çinko bakılmıyor bildiğim kadarıyla, bir dahiliye uzmanına gidip tam kan sayımı yaptırın, vitamin desteğiyle duzelirsiniz inşallah,  korkmayın..
(439 puan) tarafından
B 12 bakıyorlar canım ben yeni baktrdim
tarafından
Çok sevindim, çünkü bende en çok b12 eksik çıkar, çok teşekkür ederim bilgi için:)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 85 göst.
17 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,442 göst.
9 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 879 göst.
0 oy
6 cevap 93 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,183 puan) tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...