+1 oy
643 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi

Sabah 8 den beri ayakta bereketli kuzum öğlen uyumuyor. Kardeşi uyudu ve biz boya yapıyoruz.  Ana renkleri böyle öğrenmişti şimdi turuncu,mor,kahverengi sırası.  En son yüzümüzü de boyar günü kapatırız sanırım. Sizde de ayakta bebek var mı? Bilerek ışık da açmıyorum masasını da kaldırdım ama uykusu gelmiyor asla 

image

18 Cevaplar

0 oy
(2,688 puan) tarafından

Kızın benden bu saate çizim yapiyprum bende şimdi bıraktım:))  seviyor demekki maşallah <3

tarafından
Yaaa canım kolay gelsin mi desem geçmiş olsun mu :))
 Evet maasallahi var gerçekten
-Reklam-
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Benimki de 1 saat oldu hala uyuyacak bi de ayağımda sallıyorum  kafayı yemek üzereyim dönüp duruyor sabit kalsa uyuyacak
tarafından
Canları sağ olsun da napalm ben bu yaşımda hala günde 4 5 saat uyku uyuyorum cocuga ne diyeyim  :D
(3,244 puan) tarafından
Ben de eskiden çok severdim uykuyu hamile kalana kadar ☺☺
tarafından
:)) evlat işte neler yaptırıyor demi :)
(3,244 puan) tarafından
Çok sabırlıyımdır ama oğlumdan sonra sabrım Nirvana ya ulaştı valla ☺☺
tarafından
Ben aksine hiç sabırlı değildim. Hayatımda kimseye göstermediğin sabrı gösteriyorum:)) herkes bu kader sakın bir anne olabilmeme çok şaşırıyor
0 oy
(12,856 puan) tarafından
7 aylık minik erkeğim uyumadı hala 3,5 yaşındaki abisi 9 da uyudu :)
(12,856 puan) tarafından
Abimiz sabah 7 de uyanıyor kreşe gittiği için mecbur uyuyor küçük oğlum biraz önce yarım saat ağladı bütün apartman duydu abimiz duymadı :)
(1,995 puan) tarafından
ooo yorulmuş bayağa kuzucuk :D
(12,856 puan) tarafından
Erken kalkınca uyuyur kuzum napsin :)
tarafından
İnan sırf bu enerjisini atması için bende göndermek istiyorum ama daha küçük diye kıyamıyorum
(119,331 puan) tarafından
ahaa şimoşda uyumadi
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Hala uyumadı 2,5 yaşında hamileyim başım şiddetli ağrıyor 7den beri ölüyorum yani senin kız kaç yaşındaydı maşallah yapsın resim 
tarafından
Maasallah kuzuya.  Ay inan ne susuyor ne duruyor. Hareketli baya çok da meraklı. Önceden akşama kadar anneee diye gezerdi arkamdan wrtik tubaaa diye geziyor
(6,441 puan) tarafından
Hajjaaja ya tam ısırmalık vallaha iyi dayanıyorsun sabahtan beri
tarafından
Birde uyudiklarinda ben çeviri yapıyorum normalde:))) yine uyumuyorum
(6,441 puan) tarafından
Off bitmiyor desene o boyama yaparken sende işlerini yapsan
tarafından
Denedim :))) anne onu biyak otur sudada diyor:)))
0 oy
(12,494 puan) tarafından

Maşallah <3

Benşmkiler de 1 saattir yatakta kuduruyorlar hala uyanıklar 

tarafından
Maasallah ya seni hatırlıyorum aralari azdı onların da benimkiler gibi
(12,494 puan) tarafından
3.5 yaş var aralarında
tarafından
Karıştırdım sanırım ben
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Ayy masallah masallah. Hala ayaktayiz 15 aylık uyumasini bekliyorum burda
tarafından
Maasallah size de kuzum :))
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Kaç yaşında öğle uykusunu birakti dediginiz için soruyorum 
tarafından
28 aylık canım. 2 aydır falan uyutmuyorum önceden de zorla unuturdum ve gece 3 e kadar duruyordu
(4,040 puan) tarafından
Ben de biraktiricam ya 36 aylık oldu öğlen uyutmak imkansız uyusa akşam zehir oluyor
tarafından
Birkaç gün mesela vakitsiz kendi uyumak istedi saat 6 7 arası akşam onu atlatinca geçiyor zaten daha da uyumuyor:))
0 oy
(80 puan) tarafından

halının üzerinde direkt olarak sulu boya yaptıran bir anne var aramızda ben şok :woot:

tarafından
O hali varya dili olsa da konuşsa seninle. Birde duvar var parmak boyaları hala duruyor:)) benimkiler özgür ruhlu:)
(4,889 puan) tarafından
Ahaha ben önce bi çarşaf sonra muşamba sererim:)) kii halının üstünde de halı örtüsü var arkadaş cesaretli:)))
tarafından
:)) sonra cocuk ordan diğer tarafa taşır mutlaka çünkü asla rahat edemezler örtü altında:))) sonra evde küçük çaplı anne sinir krizi ne gerek var aman :D
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Kız bi örtü sereydin halı batacakkkk :(
tarafından
Hali zaten sizlere ömür:)) ya çok eski zaten hemde baya battı:)) hic de dokmedi  şu an aslında ya ben çok takmam dökülene  :D
(1,787 puan) tarafından
Ay bende bu rahatlıktan istiyorum yaa. Valla benimkiler çok döker kırar sürekli peşlerindeyim onları da kendimi de yıpratıyorum keşke salsam herşeyi ama yapı meselesi can çıkar huy çıkmaz demişler
tarafından
Canım surekli tepelerinde değilim.  Kahvaltıdan sonra hepimiz topla sil süpür yapıyoruz, birde akşam yemekten sonra gırgır tamam .
0 oy
tarafından
Kiz hali mahvolduu kizzzzz
tarafından
Hali zaten sizlere ömür:)) ya çok eski zaten hemde baya battı:)) hic de dokmedi  şu an aslında ya ben çok takmam dökülene
0 oy
tarafından

Maşallah bende Miniş kızımın resim yaptığı günleri gorurmuyum acaba çok duygulandım niyese ya<3

tarafından
İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağıma alacagim günü iple çekiyorum uygulamaya göre son 92 gün kaldı bakalım ne zaman gelecek
tarafından
İnşallah hayırlı vaktinde sağ salim kavuşursun kuzum
tarafından
Çok sağol canım :)
tarafından
Yenidogan zamanında aglamalarindan bezi sakın çocuğundan uzaklaşma kuzu.  Eldiven takma sürekli dokun sırt üstü yat onu göğsünde yüz üstü uyut çok çok güzel değerlendir sürekli dokun yada o sana dokunsun ❤
tarafından
Yaa sen böyle anlatınca agliyasim geldi yine hamilelik hormonlarim yükseldi galiba sürekli herşeye ağlıyorum
Ben pamuguma dokunmadan duramam ki zaten herkes der ya kucağa alismasin diye alışsın benim kuzum aramizdaki bağ guclenir kendisini güvende hisseder
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Bende bu saatte mutfak yer fayans aralarının derzlerini cifliyorum sabahtandir belim ağrıyor ve çok yorgunum ne ara başladım ne ara yapıyorum bilmiyorum kendimi temizlerken buldum ve bitti bile
tarafından
Maasallah ne titiz hamarat kadınlar var:))
0 oy
(12,633 puan) tarafından
Maşallah prensese ♥️♥️♥️

Allah nazarlardan korusun 
tarafından
Çok teşekkürler kuzum . Darısı başınıza ❤
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Benim kızın da şimdi bitti boyama vakti :D uyuyacak inşallah 
tarafından
Ay hadi inşallah. Bizde bıraktık bir kiymali yumurta istedi biraz yedi sallıyorum bakalım:))
(5,046 puan) tarafından
Ayy iyiki sallamaya alıştırmadım valla. Uyudu bile şükür. Allah yardımcın olsun :)
tarafından
Çok sağol canım. Her zaman sallamıyorum sarılıp yatıyoruz ama bugün gerçekten gına geldi artık:))
0 oy
(7,121 puan) tarafından

Ya yerim ben onu beeeee bu saatte kavun yemeyen de ne bilim 

image

tarafından
Allah herkse emeğini helalinden yemek nasip etsin bebegim. O helal kazanca da Halil İbrahim bereketi versin.  Boş işler yok kaw.ai yok Bi ara adim para vardı indirdim 500 yıl yürümem lazım hediye almak için resmen hemen de sildim zaten:)
(7,121 puan) tarafından
Znznxnxbdbbdbd niye  yuruseydin ya :):)
(7,121 puan) tarafından
Amin balım ağzına sağlık öyle vallah
tarafından
Kiz kıtlıkta kalsam ,ekmek su veriyor olsa yürürüm çocuklarımın karnı doysun diye. Ama kalkıp bir kahve makinasi için yürümem gücüm yoksa almam o ayrı ama o rezilliği de etten g.tten şeyler için çekmem :)
(7,121 puan) tarafından
Ahhahahahha aynı fikirde yım emeksiz yemek olmaz olursada acı acı çıkar
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Maşallah ya hala ayaktami cimcime
(13,821 puan) tarafından
Evet evet aynen öyle ona da zor dış kasiyo şimdi kasirken bile ağlıyor ikisi birlesiyor ikidir yavrum o da cekiyor
tarafından
Çok çok zor dis ve hic bir çaresi yok . Ağlaya ağlaya sabahliyorlar iste kuzum anneler boşa mı yaşlanıyor.  İnan hasta olduklarında etim kemiklerimden dökülüyor sanki
(13,821 puan) tarafından
Evet zor cnm Rabbim hepsine sağlık versin inşallah tez vakit artık biz de atlatiriz
tarafından
Amin canim benim Amin. Canları sağ olsun böyle böyle büyüyorlar sonra hepsi birden geciyor
(13,821 puan) tarafından
Aynen öyle canim❤️❤️
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bi saat önce topladım bende boyaları. Yaa benim kızlar da uyumuyo çok çekiyoruz uykudan napıcaz:/
(4,889 puan) tarafından
Hangi eğitim setlerinden alıyorsun?  Tv izliyor mu peki
tarafından
Cocukakademi aldım canım memnunum da kolaylaşır yaptık zorlari 2 ay sonra tekrar deneyeceğim
Adeda yayınlarının dikkat setini alacağım birde onun basitleri yaparız sonra diğerinde yapamadıklarına geçeriz diyorum.  TV izliyor evet yarım saat sabah yarım saat de istedi bir zaman telefon yada televizyon aciyorum. Genelde TV oluyor. Benim TV izleme alışkanlığım zaten yok çoğu zaman izlemez bile o kadar kalkar gider kurtlu:))) bir de kek,kurabiye poğaça yapıyoruz çokça. Son zamanlarda her gün bir hamur işi mutlaka yapıyoruz:)) o da güzel oyalıyor özellikle kurabiye
(4,889 puan) tarafından
Adeda yayınlarından alacağım dikkat setinin 4 yaşını baktım güzeldi. Hamur işi evet bizde bi kaç defa yaptk. Aslında kurabiyeler için şekiller alcam dedim  de bulamadım bulsam güzel oyalar
tarafından
Allah kolaylık versin gerçekten  ikiz çok zor olmalı. 13 ay var aralarında ben zorlanıyorum baya.
(4,889 puan) tarafından
Zor canm akıl tutulması yaşıyorum ara ara:))
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Çorba ısıttım bende şimdi oğlana yerse uyur belki inşallah umarım :D
tarafından
İkizler burcu biri olarak burcumu seven çok nadir insan tanıdım kuzum :)) ama bende seviyorum. Evet gerçekten ben kizima bakınca birçok konuda kendimi görüyorum:)))  demi bayağı unutulmaz oldum bende senin oğlunun doğum gününü unutmam hiç:)
(1,246 puan) tarafından
Belki bi gün Beraber de kutlarızzz :) kız ikizler güzel burç sanatsal kişilik eğlenceli bilge burç ikizler canım ikizler :) millet kendine baksın ben koçum da noluyo :DDD
tarafından
İnşallah canım bir gün neden olmasın dünya çok küçük:)) bende koç çok seviyorum ablam koç çok kararlı her yönüyle alfa Bi kadın.  Kaç koç kadını gördüysem hepsi böyle maasallah.
O senin gözünde öyle millete göre burnu havada ,geveze,çok bilmiş ukala :)) bu yüzden çok az arkadaşım var :D
(1,246 puan) tarafından
Bana da öyle derler kız boşver milleti kendileri öyle değil sanki :D ben kendimi yeni yeni buluyorum ama evet bi alfalık var sanırım bende de :) bende çevremde hep bilgili insan olsun isterim ya her konuda konuşabilelim fikir alıp verelim Mis gibi valla
tarafından
Sende takma kuzum kimseyi.  İnan biriyle görüşünce bende eve geldim mesela bana bu insan ne kattı diye düşünürüm. Sadece dedikodu ile gün oldurmussem içimden onunla oturup kalkmak gelmiyor kuzum ya. Boşa zaman harcamışım psikolojisine giriyorum:)) çok kötü bir huy bu aslında.  
Sanırım değil var maasallah.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 558 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde LaYeTeZeLZel (3,276 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 216 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 441 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde LMihrace (7,193 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 628 göst.
12 Eylül 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde nrdn91 (1,847 puan) tarafından soruldu

379,921 soru

11,373,091 cevap

34,855 kullanıcı

...