0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (892 puan) tarafından
Bazıları böyle hemen kilo alıp veriyor yaptınız seyler varmı yardımcı olun bize :)))

15 Cevaplar

0 oy
(2,466 puan) tarafından

Başaramadım bende dedim yiyende ölecek yemeyende :woot: Ye gitsin sonra hamile olduğumu öğrendim şimdi 7 24 yiyorum :D

(892 puan) tarafından
Resmen beni tarif etmisin kiz bacım :)) bnde hamile kalmadan zayıflamak istiyorum ya
(2,466 puan) tarafından
Kaç kilosun söylemek istersen tabi hahaha ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende burada bekliyim
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Ben mesela cok cabuk alip veririm ama diyelim 55 kilo oldum ya hemen dikkat ederim 3 4 kilo verene kadar. Yani cok kilo almamki vermesi zor olmasin
(892 puan) tarafından
Anladım cnm malsef bnm vermem gereken kiloların çok :))
(10,025 puan) tarafından
Suan 61.900 kilom az once tartildim :) 21+4 hamileyim 2.ye. Ama mesela ilkinde dpgumdan sonra makarna pilav hamurisi kizartma fastfood hazir paketli gidalar ekmek bunlari kestim bol su ictim hep. 6ayda 74den 49a indim
(892 puan) tarafından
Masallah cnm çok iyisin azmin de çok güzel hep böyle olursun inşallah
0 oy
(892 puan) tarafından
Yorumlar gelsin lütfen 
0 oy
(2,607 puan) tarafından
Kızım saolsun geceleri uyanarak 
(179 puan) tarafından
Bu yoruma güldüm affedin ama :D
(2,607 puan) tarafından
,☺️☺️☺️ gül canim Rabbim gülmekten ayırmasın
(179 puan) tarafından
Amin :)))
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Akşam 8 den sonra hiç bişey yeme tek su iç manken gibi olll Baby:))
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Ablam 6dan sonra yemek yemezdi. Beyaz ekmekde  hic eline surmezdi qara corek sizde bilemedim ne idi adi  .. birde gunde 2defe olmaqla 1saat saat yarim  evde idman ederdi imm sizde neydi ya egzersiz galiba)))cevire cevire bi haller oldu))))  67 kqdan 53e dusmusdu sonra evlendi cocuk filan simdi 100vardir))
0 oy
(892 puan) tarafından
Postt yukarı 
0 oy
(812 puan) tarafından
Ben postlarimda verdim tüyoyu canım 
0 oy
tarafından
Benim kilo alıp vermem de çok çabuk olur biraz dikkat edip spor yapsam hemen veriyorum ama yemeye başlayınca da hemen alıyorum 
0 oy
(5,280 puan) tarafından
Ben ekmeği kessem zayiflarım. Bana kilo aldıran ekmektir. O yüzden dikkat ederim ekmeği fazla tuketmemeye. Diyetle zayıfladım şimdi ekmeği hiç yemiyorum desem yeridir. 
0 oy
tarafından
İsveç diyeti şok diyet olarak geciyor acil kilo vermem gerektiginde hoop veriyorum onla 2 haftada 10 kg
(1,845 puan) tarafından
Ciddi misin ? Tam olarak diyete uyuyor musun ? Neler yapıyorsun?
tarafından
Internetten bakabilirsin  her gun yedigin fakli cnku Tam olarak uymuyorum zaten diyet oyle bisey ki insanin bisey yiyesi gelmiyor 2. 3.  Gunden sonra zaten bu diyeti yaptiktan sonra miden kuculuyor daha rahat diyet yapiyorsun
(1,845 puan) tarafından
Denicem bunu . Şimdi misafirim var düzeni sağlıyamam sonra başlicam hemen .
tarafından
Başla canim hadi hayirlisi
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Acıkıyorum hazır mısın 
0 oy
(50 puan) tarafından
Benimde doğum sonrasi gobek kaldı sanki hala hamile gibiyim korsede takAmadim nasil gidecek bilmiyorum var mi fikri olan 43 gun oldu dogum yapalı 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Alerjik bebek aşırı gazlı bebek huysuz bebek uyumayan bebek yemek yememe fırsat vermeyen bebek sonuç bir deri bir kemik ben :D

İlgili bir soru bulunamadı

379,292 soru

11,353,232 cevap

34,824 kullanıcı

...