0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Geri hemen pış pış uyutmaya çalışıyorum ama direniyor. Ayağımda sallıyorum uyuyor ayağımı çekip bırakınca uyanıyo artık oturup ağlayasım geliyo çünkü 20 dk da kafamı bile toplayamıyorum ki kaldı ev toplamak.

3 saat ayakta duruyo sonra esniyor uykusu geliyo uyutuyorum yok olmuyo, biraz bekletip uyutayım diye denedim yine olmadı erken uyuttum yine olmadı saatlerine dikkat etsemde uyumuyor bu kadar uykusu. Şuan yine ayağımda mutfak olduğu gibi beni bekliyor ve işlerimi yapamadığım için gergin oluyorum. Bir gün değil ikş gün değil her gün ya hergün 

7 Cevaplar

0 oy
(6,850 puan) tarafından
Benimki 6 aylık o da öyle sanki 5 ay sonraki halim gibisin benimde kış temizliği var yemek yapılacak Kahvalti yapmadım ki kahveyle duruyorum 1 haftadır fırsat bulup banyomu bile yikayamadim hastaydik yatak odasında öldürdük ettik kış da tam gelmeden Camlaro sileyim diyorum oğlan anne yanına sigmiyo artık odasını ayırmak için erken diyorum yer yatağı yapcam yatağın altı ne hadedir içim raha etmiyo kisliklar çıkacak yazlıklar kalkacak benim oglanda ayağımda uyuyo şuan hepsini geçtim 20 dk bırakınca uyusa sukretcem çünkü oğlum nöbet geciriyo eeg çekilmesi lazım uyumuyo kabloları bağlarken uyaniyo son denememizde sabah 7de uyandı hiç uyutmadim 1 çeyrekte bayıldı resmen uyuya kaldı 1 buçukta içeri aldılar 15 dk uyudu uyumadı yani yine kabloları bağlarken uyandı diyorum ayağımda sallay8m uyuyunca bağlayın öğle sallama gerek kalmaz bıraktım hareket etti diye uysniyo diyorum kabul etmiyorlar 
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Besigi sallaniyorsa ayaginda bi salla  dalsin uyusun jaldir besige koy yavasca once besige ayaklarni degir snra  vucudunu koy sicramasin diye  kalkarsa bi daha ayagna al bi daha besik bi daha ayak bsik oyle oyle ayagndan ks bende oyleydim kestim  yokss ayagmdan indirdgm gibi kalkiyordu yatsjn diyd iki saat ayagmda bekletrdm 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Destekli uyuduğu için böyle oluyor desteği birakmaniz lazım . 11. Ayda desteği bıraktık mis gibi uyuyor kalkarsa uykusu varsa geri kendi yatıyor çok şükür maşallah diyim
(1,465 puan) tarafından
Rahat edemiyorda mi uyanıyor acaba ? Biz yere yatak yaptık etrafını kapattık dolaşıyor ediyor dönüyor gelip sarılıp uyuyor . Yayilcak çok alanı var döne döne uyuyor
(274 puan) tarafından
Aynen canım bizimki park yatakta yatıyordu sürekli uyanıyodu yer yatağı yaptık ablasının odasına etrafı çevirili emziriyorum akşam yatağına koyuyorum iki laf veriyo bana dönüyor dönüyor uyuyo ama 3 saat sonra uyanıyo meme istiyor emzirmiyorum bu ara artık en azından 5 saat bari koyalım araya 2-3 saat nedir sabaha kadar 3 kere uyanıyo 7 de de gün başlıyor. Gündüz uykuları zaten hep böyle büyük kızım o kadar çok uykuyu seviyoki buda tam tersi
(1,465 puan) tarafından
Benim ki emmiyor gündüz mama içer uyur . Gece isterse bir kere istiyor . Emen bebekler genelde böyle sanırım
(274 puan) tarafından
Olabilir canım büyük kızım da mama ile büyüdü o böyle uyanmazdı 1 yaşında hatırlarım akşam yatar sabah kalkardı. Bu da böyle 5-6 kere kaldığını bilirim 8 aya kadar napalım canları sağolsun. Mama içmiyor hiç sevmiyor kaç mama denedim olmadı en azından gece yatmadan vereyim tok tutar diye kabul etmedi işte
(1,465 puan) tarafından
Anne sütü daha tatlı geliyordur :)) emsin vitamin olsun inşallah..
0 oy
(891 puan) tarafından
2 yaşında oğlum dediğiniz gibi uyanınca hemen sallarım geri uyur bebekliginden beri gundz uykusundan çok çabuk uyanir. Desteksiz uyutmaya başladım durum hala degismedi
0 oy
tarafından
Alışmış sallanmaya canım sallamadan uyutmaya çalış bence 
0 oy
(279 puan) tarafından
Benimde öyle ama telefondan doğdu günden beri açtığım bir ninni var onu açınca 1.5 saat falan uyuyor ninni zaten 1 saatlik 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
19 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
0 oy
7 cevap 97 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ayet (16 puan) tarafından soruldu

378,360 soru

11,325,185 cevap

34,777 kullanıcı

...