0 oy
163 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kahvaltı yaptım bulaşıkları tezgahın üstüne koydum kızartma yaptığım için dedim balkonunun kapısı açık kalsın diye ondan sonra ben kahvaltıyı koydum da kapatmayı unutmuşum kapıdan bir sürü arı girmiş ve açamıyorum şu an mutfağın kapısı kapatmışım eşime dedim bana ilaç getir şimdi sıksam ölecek hepsi günah mı bilmiyorum ne yapacağımı bilemedim pencereyi de açtım çıksınlar tam tersi çıkmıyorlar ya bazı ağrılarda ne güzel kahvaltılık içinde bal vardı ona koymuşlar Allah'ım içeri giremiyorum resmen ne yapabilirim acil acil acil:pouty:

7 Cevaplar

0 oy
(13,849 puan) tarafından
Tütsü yapsan gider sanirim. 
tarafından
Neyle yapsam ki
(13,849 puan) tarafından
Kokulu bişeyler yak. Adaçayi olabilir yoksa hazir tütsü alip yak.
-Reklam-
0 oy
(6,214 puan) tarafından
Disarda bal bırakılır mı kız 

Bisey yapamazsın ilaç dışında yoksa bir bezle havlu ile kovmaya çalışsan ısırır 
tarafından
10fazla var birini kovsam biri isirir
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Adaçayı kahve yak Cnm tütsü olsun 
0 oy
tarafından
Vallah ilaç sık 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kız ana kraliçe gelmiş olmasın eve petek yaparlar bal yaparlar 
tarafından
Allah korusun
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Ay çok korkunç ne yapılabilir ki  :(
0 oy
(3,340 puan) tarafından
Köyde bende aynı durumu yaşamıştım Petek bal getirmiş kaynana odaya bende bilmiyordum balkonu açtım hava alsın diye odaya bir girdim bir sürü arı elektrik süpürgesi ile çekmiştim ölmediler çünkü götürüp uzak bir yere süpürgeyi boşaltmıştim sende süpürge ile çek istersen 
tarafından
İyi Cesaret canim vala yerler beni eşim ilaç getirdi iki tane oldu degerleri kaçtı giti pencereden
(3,340 puan) tarafından
Eşimin arıcı kıyafetini gitmiştim kız:D üç buçuk ata ata girdim içeri ☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 965 göst.
16 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 185 göst.
15 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
59 cevap 1,260 göst.
26 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

379,468 soru

11,359,575 cevap

34,836 kullanıcı

...