0 oy
197 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (539 puan) tarafından
Kızlar oğlumun doğum günü yaklaşıyor nasıl bi kıyafet almayalım sizce isme özel salopet takımları var dün ınstgram dan biri ile görüştüm 400 tl diyor yoksa normal bi gömlek pantolon tarzı bisey mi almayalım çok kararsız kaldım isme özel olsa bir daha giyemez çok para değil mi diyorum günlük alsam diyorum ama özel günü diyorum bilemedim sizden fikir almak istedim şimdiden teşekkürler:)

11 Cevaplar

0 oy
(7,196 puan) tarafından
1 gün için o kadar para vermeye değmez bence
(539 puan) tarafından
1 gün bile değil 2 en fazla 3 saat
(2,769 puan) tarafından
Ben yazcaktım. Aynen evde güzel alt üst takım varsa pijama olur pantolon olur onu giydir.
-Reklam-
0 oy
(1,634 puan) tarafından
400 çok degilmi
(539 puan) tarafından
Bnada çok geldi kararsizda kaldım fikir almak istedim
(1,634 puan) tarafından
Bikac saat için değmez canım
(539 puan) tarafından
Demi ya başka ihtiyacı alınır o paraya bide gerçekten normal bi salopet gömlek tek farkı üstünde ismi yazması:/
0 oy
(13,603 puan) tarafından
Bence çok gereksiz isme özel şeyler. Normal bi takim al başka yerlerde de giysin. 
(539 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum yinede güzel duruyor diyorum kararsız kaldım o yüzden sormak istedim teşekkür ederim canım cevap için
0 oy
(7,163 puan) tarafından
https://ty.gl/ueqj5ufd1i 

https://ty.gl/c99hgd09c2 

Canım bunlara benzer bişey olabilir bilete giyeceği şeye okadar para verme bence 
(539 puan) tarafından
Demi ya oda salopet takım sadece isim yazıyor
(7,163 puan) tarafından
Eevt canım hem boşa para
0 oy
(1,569 puan) tarafından
İmkanın neye yetiyorsa onu yap canım bi kaç saat için kendini zorlama 
(539 puan) tarafından
Zorlamam tabiki canım
0 oy
(577 puan) tarafından
Canım ona para verene kadar git güzel bir takım al her zaman giysin ben oğluma lcwden beyaz kısa kol gömlek altınada açık renk kot almıştım yaz boyu giydi, eşimle bende aynı renkleri giyindik çok güzel oldu o şekilde
(539 puan) tarafından
Bende öyle yapcam canım bi pantolon bi gömlek alayım doğru bende güzel duruyor özel günü diye düşünmüştüm ama gerçekten düşününce bir daha giymeyecek 2 3 saat icin çöpe atilcak o para
0 oy
tarafından
Canım alt tarafı bir gün boşa para harcama bence normal pantolon kömleek al tamam 
(539 puan) tarafından
Doğru canım bende öyle yapcam karar verdim :)
0 oy
tarafından
Bence günlük ve dışarıda giyebiliceği bir alt üst al gömlek pantolon yada slopet olabilir 
0 oy
(6,284 puan) tarafından
Gömlek pantolon aşkı papyon bence 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Sık bı gömlek pantolon al bence en azından bı doğum günü düğün vs yerlerde giyer gereksiz pahalı 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Bütçene göre al canım ben kızıma abiye aldım 150 TL'ye 300 e çok beğendiğim vardı ama o kadar para vermek istemedim bir gün için sende daha uygun alabilirsin ama çok günlükde olmasın hatıra kalır resim çekersiniz güzel olsun bence

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 276 göst.
23 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 767 göst.
26 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde MiranAsaf (460 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 249 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 229 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Reyhan000 (65 puan) tarafından soruldu

374,653 soru

11,206,328 cevap

34,507 kullanıcı

...