0 oy
229 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar 2 ay önce eş ailesiyle ortak araba yüzünden tatsızlık çıktı.Eşim arabanın kredisini ödedi.Şuan araba onlarda, biz almıyoruz.Arabanın yarısı eşimin.Pahalı bir araba.

Birde ben kaynana ile anlaşamıyorum.Her gitmemizde onu alma, bunu yapma diyor, laf sokuyor.Her gittigimizde eşimle kavga ediyoruz.Annen bunu dedi şunu dedi diye kavga ediyoruz.

Son kararımız, eşimin de kararı bu, eşim, araba satılsa da satılmazsa da beni ailesine götürmeyecekmiş. İstersen bayramdan bayrama gel dedi.

Ailesi millet ne dedi diye önemse. Elalem için yaşar. Gidip gelmeye çok önem verir. Sizce bu sorun olur mu aramızda. 

4 Cevaplar

+2 oy
(3,329 puan) tarafından
Once sana birakacak sonra o taraftan laf duydukca sana saracak başka konuları kullanarak. Böyle hak yiyenlerin canı cehenneme 
(2,062 puan) tarafından
Çok doğru kesinlikle laf duydukça gelip hiç ahlakszca şeylerden kavga çıkaracak o zamanda ailesi bjzimne suçumuz var konuşmuyoz bile kendi aralarında anlasanadilsr diyecekler
(13 puan) tarafından
O taraf beni sordugunda konuyu kapatıyormuş. Çalışıyor deyip geçiştiriyorum diyor. Birde namazında niyazındalar. Helal etmiyorum.
(3,329 puan) tarafından
Başta öyle oluyor canim sen yine dikkat et
-Reklam-
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Es ailesiyle iyiyse partner de iyi olmalı çünkü bir süre sonra hayat arkadaşını da darlanaya basit şeylerden uzmeye başlar.

O uzaksa sende uzak ol eşin sorun çıkarmaz yakınsa istenesebse yakın ol zira evlilik sallantıda olur 
0 oy
tarafından
Aman niye sorun olsun eşin ne diyorsa onu yap 
0 oy
(7,255 puan) tarafından
Valla bacım bence mesafeli git eşin mesafeyi koysun misafir gibi git gel çünkü onlar ordan eşini yalnız buldukça doldurcaklar eve gelip kavga çıkaracak sonra ilerde sen benimkiler gitmiyorsun bende seninkilere gitmiyorum dicek sonra çocuğu götürme dicek ya da ailenin yaptığı bişey eşine batacak bilemedim 
(13 puan) tarafından
Zaten o da benim aileme gelmiyor. Artık aileye gidip gelme yok bizde
(7,255 puan) tarafından
Bu işin sonu pek hayra benzemiyo

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 102 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde 12345678910 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 529 göst.
1 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy