0 oy
661 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (484 puan) tarafından
Kizlar dun tikla kazan vardi eşime 1 tl ye tablet cikti 

Tavletin orijinal fiyatı 6800

Neyse sevindik ettik siparis verlim dedik sepette fiyat düşmedi

Müşteri hizmetleri ne yazdik yarin hepsipapel olarak gönderilecektir magdur edilmeyeceksiniz yazmislar

Bugun bir baktik ki 50 tl para yüklemişler esimin hesabina 

6000 liralık tabletin ederi 50 tl mi dalga gecer gibi 

Basina gelen varmi kizlar biz bunlari nereye şikayet edebiliriz sistemsel hata olmuş diyolar bizim sorunumuz degil ki bu

16 Cevaplar

+12 oy
(4,889 puan) tarafından
Size ait olmayan bişey sizden kesilmemiş niye bu kadar bozuldunuz ki. Anlık sinir olur geçer insan. Uzatılacak bi konu değil 
(484 puan) tarafından
Fikrinizi sormadim ama saygi duyarım basina gelen oldu mu ne yapabilirim diye sordum yinede teşekkür ederim:)
-Reklam-
+1 oy
(6,672 puan) tarafından
Ve sende yedin 1 tlye tablet alacaginj sjshdgvd
+1 oy
tarafından
Allah aşkına kim kime beleş tablet verir boşver takılma bence 
(7,121 puan) tarafından
Kalbin seytanlasmis :)
tarafından
Yoo pammık gibi kalbim :)
(7,121 puan) tarafından
Kecelesmis pamuk :)
tarafından
İthal pamuk :) Çin malı hahaba
(7,121 puan) tarafından
Hshshdhdhdh kaçtım ben
0 oy
(482 puan) tarafından
6000 kartinizdan cekildi mi anlamadim 
(484 puan) tarafından
Yok canim tıkla kazan diye bi oyun var orda esime tablet çıktı sepette 1 tl ye düşmesi lazimdi tabletin düşmedi
(482 puan) tarafından
Aman kuzum kim kime 6800 tllik tablet verir. Bosver tas attin da kolun mu yoruldu 50 tlyi harca bisey cikmaz sikayetten falan
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Hep düzmece zaten ben tiklamiyorum bile çoğu zaman.
(484 puan) tarafından
Cok kizdim ama ya yani madem vermiceksin niye koyuyorsun
Aksam şikayet edeceğim şikayet var sayfasina oraya yazinca bazen sonuc alıyorlar
(3,151 puan) tarafından
Tüketici hakem heyeti de baya iyi sonuç veriyor
 Arkadaşım migrosun online uygulamasından oyun halısı almıştı fiyatı 10₺ idi 6 tane aldı. Aradılar hemen iptal edin yanlışlık var sistem hatası oldu fiyatı 100₺ dediler kadında beni ilgilendirmiyor 10₺ yazıyordu aldım yapmasaydinjz hata dedi. Vermediler tüketici hakem heyetine şikayet formu yazdı hemen getirdiler 6 tanesini de.
0 oy
tarafından
Ee yani canım görende parana çöktü zaneder 6 binlik şeyi nedn versn aksam bnda oldu bn olsa bile onaylmm yanı 
(484 puan) tarafından
Fikrinizi sormadim ama saygi duyarım basina gelen varmi ne yapabilirim diye  sordum yinede teşekkür ederim:)
0 oy
tarafından
Canım o tabletin fiyatı 1 TL ye düşmüyor yalnız . Sen oradan kupon alıyorsun 1 TL'ye çekiliş ile sana çıkarsa geliyor çıkmazsa gelmiyor 
(484 puan) tarafından
Yok cekilis ayri bisey canim bu tikla kazan diye bi oyun
tarafından
He bilmiyorum . Boşver aman sonuçta senden birşey çıkmadı takma kafana
0 oy
(15,747 puan) tarafından
İletişime geçin tekrar bence üzerinde durun
(484 puan) tarafından
Sikayet var a sikayet etmeyi düşünüyorum bazen cozum oluyor ordaki sikayetlere
0 oy
tarafından
Sen de mi 1 TL'ye tablet vereceklerini ya sadece uyduruyorlar ya sen başka siparişler ver diye al diye başka şeyler et diye ben öyle şeyleri ne sipariş ederim ne alırım ne inanırım bazen bana da bildirim gelir yani alışveriş yaptığım sitelerden yok elbise fiyatı ₺1 diye inanmıyorum bile inansam alırım yani
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Direkt tüketici hakem heyetine şikayet et. Ekran fotolarını ekle. Ben olsam peşini bırakmam. Madem çıkmış gönderin :)
(484 puan) tarafından
Aynen ya madem koymayin cikmasin kimseye yani bırakmayı düşünmüyorum canim inşallah sonuç alırım
(1,160 puan) tarafından
O değil de tıkla kazanda tablet için 1 TL ye çekilişi Hakk veriyor olmasın ?
(484 puan) tarafından
Yok canim eminim cekilis ayri bisey
(1,160 puan) tarafından
O zaman ekran görüntüsü filan aldıysan hemen başvur. Ben trendyolu şikayet etmistim kazanmıştım :)
0 oy
tarafından
1 tl ye tablet mi olur Allah aşkına sizinle taktığınız şeye bak
(484 puan) tarafından
Fikrinizi sormadim ama saygi duyarım basina gelen varmi ne yapabilirim diye sordum yinede teşekkür ederim
tarafından
Bende kötü birşey demedim ki yani takmayın kafanıza dedim
(484 puan) tarafından
Tmm canım bende kötü bisey yazmadim ki :)
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Bnde 50 TL kazandı geri aldılar şaka gibi:))
(484 puan) tarafından
Bissuru sikayet var interntet bunla ilgili 50 tl ye felan takilmam da bu büyük bişey yani
(1,975 puan) tarafından
Aynn kız
(1,160 puan) tarafından
Meksika, 1 saat geçerli verdiği paralar :)
(1,975 puan) tarafından
Kız arkadaş yazmış bugünde alabiliyoz:))☺️☺️
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Oha ben olsam peşini bırakmam alırım o tabeleti. Kimi kandıryolar çekiliş çekiliş demeyi bilyolsr her yerde. Tekrar tekrar arayın artık o sizin hakkınız.
(484 puan) tarafından
Tekrar aracagiz pesini bırakmayı düşünmüyorum canim
0 oy
(1,322 puan) tarafından
Migrosta xiomi fritozu çok uyguna fiyata satmıştı aldım sonra iptal ettiler ki Trendyol da uyguna aldığım cogun ürün iptal edildi kaç kere yazdım tüketici hakem heyetine ne mi oluyor acikliyim size sistemsel bir hatamız vardı diyorlar hediye çeki veriyorlar sus payı o kadar 
(484 puan) tarafından
İyide sacmalik ya bu fritoz le ilgili alanlar var canim şikayet edipte hic arkasini aramadin mi
(1,322 puan) tarafından
Alan yok dediler valla
(484 puan) tarafından
Var canim ya instada gördüm hatta bikac kisi ben
(1,322 puan) tarafından
Valla inşallah alirsin
0 oy
(943 puan) tarafından
Dün Bana da aynı şey oldu e devletten tüketici hakem dün heyetine başvurdum ekran görüntüleriyle birlikte 
(484 puan) tarafından
Sana da mi cikti canım
(943 puan) tarafından
Evet ama sepete ekleyince düşmedi fiyat şikayet kaydı oluşturdular sabahıba da mesaj geldi sistemsel hatadan dolayı yanlış ödül mesajı gelmiştir diye ama banane onların sistemsel hatalarından şinayet ettim umarım haklı bulunurum
(484 puan) tarafından
İnsallah e devlatten edildiğini bilmiyordum aksam bizde edelim bakalim sonuc alirsan haber ver canım lutfen bende haber veririm
(943 puan) tarafından
Tüketici hakem heyeti diye aratın oradan yapılıyor Hepsiburada ya ait blgiler de uygulamada iletişim bilgilerinde yazıyor
0 oy
(3,145 puan) tarafından
Baya kişiye öyle çıkmış ama bı hata olmuş çünkü istagramda bir sürü kişiye çıkmış o kadar insana tablet veremeceklerine göre yanlışlık olmuş yani

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 491 göst.
0 oy
5 cevap 442 göst.
18 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...