0 oy
196 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (2,365 puan) tarafından
Kulak deldiren süslü bacılar , ben şimdi 2.deligi deldirdim eğri oldu diye kapandı delik takmadım küpe sevmedim şimdi tekrar deldirmek istiyorum bide şey sörcam bu üçüncü delik 1tane mi her iki kulagada mi deldiridniz çünkü işyerinde bı arkadasim var bı kulağı 3delik diğer kulağı 2 delik , bide kulağınız böyle ise örnek resim cekebilirnisiniz merak ediyorum hoc öyle küpe takmadım neyle ne uyumlu olur pek blmiyorum da ,:( nasıl kombin ediyorsunuz 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir delik neyine yetmiyor bacım 
tarafından
Hahaha bende gördüm o hocayı sanki:⁠-⁠D
Valla ben küpe takmayi hiç sevmiyorum bir davet düğün yemek vs olursa takarım anca
(6,210 puan) tarafından
Tesetturluyum zaten disarda görünmüyor o yüzden normal bisey takıyorum abdest için lazım oluyor
Bujiteri ürünleri yara ediyor zaten 1 tane altın var onu kullanırım

Acaba aynı hoca mı kdjdj birisi ters ilişki günah mı diye sormuştu oda 1 delik neyine yetmiyor Allah yolu varken neden b.o.k yolu demişti jdjdj
tarafından
Olabilir valla her yerde hocalar ve saçma sorular var zaten
Bende kapaliyim zaten sadece altın takabiliyorum benimde yara oluyor yoksa
(6,210 puan) tarafından
İşte vücut bile kaliteyi seviyor :)) ndjdj

Of sorma ya insanlar da ne kafa var çözemiyorum
tarafından
Tabi canım biz zaten altın gibi karilariz sahte mi takicaz birde:⁠-⁠D
-Reklam-
0 oy
(394 puan) tarafından
Benimde sağ kulağımda 3 sol kulağımda 2 delik var. Minik tasli kupelerden takıyorum öyle çok abartılı değil benimkiler
(2,365 puan) tarafından
Öyle mi moda yani ikisinde de 3 delik olsa kötü mu olur
(394 puan) tarafından
Yani bence daha hoş duruyor sende öyle deldir. Modami bilmiyorum canim benim 10 sene oldu deldireli
(2,365 puan) tarafından
Ya onlara nasl kupeler takayım
(394 puan) tarafından
Instagramda okyanus_taki_aksesuar  diye bi sayfa var ben ordan alıyorum yara yapmiyo.
0 oy
tarafından
1 deliğe zor takıyorum küpe 3 5 tane olsa Allah muhafaza :) 
0 oy
tarafından
Sağda 3 solda 2 birde o delldirdiginin kapandığını sanmıyorum canım kapanmıyor seneler geçse de 
(9,562 puan) tarafından
Benimkiler kapandı kız seneler geçti
tarafından
Ya yeğenim bebekken deldirmisti ablam o da yam.uk olmuş takmadı 20 yaşında deldirmek istedi eski delik çıktı meydana:)
(9,562 puan) tarafından
Vay be :D

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 353 göst.
2 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 152 göst.
0 oy
1 cevap 41 göst.
4 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu

379,243 soru

11,351,890 cevap

34,822 kullanıcı

...