0 oy
496 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
Kızlar gorumcem 32 yasinda ve bekar. Bekar olmasını normal karşılıyorum ama evlenmesi için de herhalde en çok dua eden benim :) ayrı illerde yasiyoruz ama eşime sürekli baskı yapıyor yok tayinini buraya al yok kızı özledik getir buraya vs vs sürekli her konuşmada böyle. Eşiminde ailesi yumuşak tarafıdır o da üzülüyor uzak kalıyoruz diye biseler yapmaya çalışıyor elinden geldiğinde ama beni de düşünmüyor bazen. Benim ailemde başka sehirde ama 1 saat yakinlikta istediğimiz zaman gidip gelebiliyoruz. Şimdi bu görümcemin dediklerinden sonra kızımın doğum günü gelecek güya biseler düşünmüşler de eşimin izni bittiği için gidemiyoruz iptal olmuş çok üzülmüşler. Bende doğum gununu ailem ile kutlarız dedim eşim çok üzüldü. Bu görümcem biran önce evlensin diyorum da çocuğu olsun Allah'ın izniyle biraz olsun bu baskılar azalır. Yani öyle ümit ediyorum inşallah:))

9 Cevaplar

0 oy
(2,128 puan) tarafından

Ben birinden kurtuldum diğeri kaldı canm :Donu da evlenmeye teşvik et

(18 puan) tarafından
Benim arkada 2 tane daha var biri gitse geri 2 tane kalıyor ama onlar ufak daha evliliğe var herhalde bu 6 7 sene
(2,128 puan) tarafından
Küçükler o zaman benim eşim tek erkek bir ablası var 27 yaşında yeni evlendi işte birde kız kardeşi var benimle yaşıt 22 :) diğeri çok bunalttı beni karıştı araya laflar girdi arkamdan konuştu buda az degilde işte
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Görümce evlensinden ... Israra ordan senin ailenden doğum gününe ve sonra görümcem evlensine :) harika bir insansın sen 
(18 puan) tarafından
Hahahha evlensin diye 41 kere diyorum herhalde
(7,121 puan) tarafından
Hehehehehhe
0 oy
(4,353 puan) tarafından

Allah gorumcene hoca koca nasip etsin:woot:

(18 puan) tarafından
Biliyor musun o da zaten hoca bekliyor imam olsun istiyormuş
(4,353 puan) tarafından
Ahanda ben bilmeden dua ettim inşallah bulur
(18 puan) tarafından
AMİNN:)
0 oy
(402 puan) tarafından
Ay canım valla tayini sakın aldırma evlensede evlenmesede. Hayattaki en büyük salaklığım. Eşimi dinledim geldim annesi babası yaşlı diye kendi ailemde burda ama annemi kaybettim 3 yıl oldu. Anne olmayıncada diğer herkes el oluyor zaten. Çok çok pişmanım. Aile hayatım kalmadı bir tane arkadaş edinemiyorum ki en sevdiğim şey arkadaşlarımla oturmak gezmek bir konuşmak. Ama burda arkadaş bulmaya vaktm bile kalmıyor. Yok kaynana hasta yok kayınbaba hastaneye gitcek şimdi hamileliğimin son günleri diye birşey demiyorlar ama çok yoruladum bedenende ruhende. kendi babam da ayrı dert 29 yaşında kadın getirmiş evlencem diye benden 4 yaş küçük.
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Ben evlendirdim de kurtulamadim ki koca ile derdini biz çekiyor uz yine işlerini eşime yaptırır üstelik başka segirlerdeyz eşimi hep arar durmadan off off keske bende kurtulsam 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Senin bebek ilk torunmu
0 oy
(7,628 puan) tarafından
Kısmeti çıkacakki evlensin canım evlensin demekle olsaydı.
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Görümce görmüyeyim ömrümce keşke benim başımdaki de büyük olsaydı da verirdiler kocaya kurtulurdm bende bari 18 nde evlense  
0 oy
(315 puan) tarafından
Bekar görümcede bişey mi :)) sen bide dul görümceyi gör canım bende var Bi tane :)))) 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 137 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sibelhome (815 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Rabsguler (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 886 göst.