0 oy
160 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (876 puan) tarafından
instagram da gezerken doğal taş sayfası gördüm mesela bir taş konuşması için başka bir taş hastalık için başka bir taş yürümesi için böyle böyle farklı taş isimleri vardı siz inanıyor musunuz bu taşların enerjisine dinde böyle bir şey var mı?

9 Cevaplar

0 oy
(415 puan) tarafından
Benim komşum bu taşlara takıntılı bütün taşlardan var onda farklı farklı takıyor arada 
(876 puan) tarafından
benim pek dikkatimi çekmezdi normal de ama böyle yürümesi konuşması hastalık için falan deyinve şaşırdım
(415 puan) tarafından
Ben inanmıyorum  taşı takanlar bence bu bana iyi gelecek diye düşünüyorlar evrene pozitif enerji tıklayınca pozitif olayları çekiyorlar
-Reklam-
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Yani enerji olabilir ama öyle konuşsun yok yürüsün falan diye bunlara inanmam ya.
(876 puan) tarafından
bende inanmam canım sadece gerçekten enerjisi var mı taşın mesela
(1,138 puan) tarafından
Vardır bence.bir de burclarda oluyor ya benimki ay taşı mıydı neydi bir de mor renk takınca mesela diyor daha ahenk içinde olur kişi.iste enerji katar vs diyor.düşünüyorum mesela ama denemedim hiç.o şekil enerji verdiğine inanıyorum biraz.denemek lazım
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Koleksiyonum var, bi hayli para döktüm zamanında. Çok severim. 
(3,175 puan) tarafından
Yok söylemedi ya kim bilir kimler elledi taktı. Peki bu üç taşı aynı bileklikte kullanmakta sıkıntı olur mu
(3,491 puan) tarafından
Ben ayrı ayrı takmayı seviyorum, karışık hoşuma gitmiyor, o konuda ne desem yalan olur. Vücudun çakraları varya, o çakraların renkleri var, mesela kök çakra(yani üreme organları) kırmızı, kırmızı renkli taşlar o organlara daha yoğun enerji veriyor. İnternette bak istersen, bi fikir verir sana. Bi de ahmet  marankinin kitabı var orda doğal taş bahsini okuyabilirsin.
(3,175 puan) tarafından
İnternttw her sitede farklı bilgi var önerdiğin site var mı
(3,491 puan) tarafından
Ben ahmet marankiden ve hasan kocabaştan öğrendim. Bişey gündem olunca bin kişi çıkıyor meydana her kafadan bi ses.
(3,491 puan) tarafından
Son bi tavsiye veriyim, kırık taş tercih etmeyin, tamburlanmış sağı solu muntazam olsun, enerjisi o düşük olur düzgün değilse.
0 oy
tarafından

Enerji verdiğine inanıyorum bende ama hiç kullanmıyorum :D

(876 puan) tarafından
araştırdım çok eskiden şifa niyetine de kullanıyormuş
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Pek inanmam ama bazen ilgimi çekmiyor değil bir ara şans taşı aldım bileklik olarak şimdi kaybettim acaba nerde kız akşam akşam aklıma takıldı 
(876 puan) tarafından
bilmiyorum kafam karıştı inanıp inanamamakla ilgili :D
0 oy
(649 puan) tarafından
Ben bir tek mezar taşını biliyorum :) benim Yorgunluğumu mesala bu ara sadece o alır. Belki azıcık uyurum shsjdksle
(876 puan) tarafından
Tövbe de kız Allah korusun
(649 puan) tarafından
Tövbe tövbe saka yaptım:))
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Allahtan baska hic birseyin boyle kudreti olduguna asla inanmam
(876 puan) tarafından
eski zamanlarda zaman şifa niyetine kullanıyormuş peygamber efendimiz de akik taşını kullanmış araştırdım şimdi
(3,753 puan) tarafından
Eski zamanda maneviyat vardı simdiki zamandaki gibi maddiyat degil canim;))
0 oy
(350 puan) tarafından
Sanmam canım öyle olsa hiç hasta insan olmazdı 
(876 puan) tarafından
işte eski zamanlarda şifa niyetine kullanıyormuş
0 oy
tarafından
Rabbimin izin vermedigi şeyi  taşmı başaracak allah askina hepp batil.inanc ya 
(876 puan) tarafından
hayır araştırdım bunu paylaştıktan sonra eski zamanlarda bazı taşlar şifa niyetine kullanıyormuş ve peygamber efendimiz akik taşını kullanmış

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 166 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 264 göst.
0 oy
34 cevap 223 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Lavantakokusu (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 155 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur.06 (555 puan) tarafından soruldu