0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar herşeyi kafaya takıyo musunuz ben mesela cok takarım herkesle iyi geçinmeye çalısırım kırmam kimseyi ama böyle cok üzülüyorum cok stres oluyorm bir en ufak bişey dese günlerce düşünürüm 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Takılmaz mi .cevabını veririm kendimi müdafaa ederim ama eğer sevdiğim kişiyse sağa dön sola dön uyuyamam .huyum bu napalim
-Reklam-
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Takarim   malesef herseyi takarim hic bir zamn vurdum duymaz olamadim oyle lerinede cok ozenirim ne guzel göterine takmiyolar diye
0 oy
(11,639 puan) tarafından
Hiç takmam şu da bana şunu demiş ya da dedi diye hayat geçmez 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Çok takarim herşeyi hemde 
0 oy
(1,388 puan) tarafından
Ayni benn.biri bisey der unutur ben 15saat dusunurum uzulurum . Herseyi derd ederim
0 oy
(41 puan) tarafından
Tıpkı ben kimse üzülmesin diye her türlü fedakarlık yaptım ama üzülen hep ben oldum ders cikardimmi hayir aynen devam bu halime çocukluğumdan beri böyleyimdir can çıkar huy çıkmaz denir ya öyleyim bende 
0 oy
tarafından
Kimseyle iyi gecinmeye ugrasmam aklimdaki neyse odur ama kafama gercekten cok takiyorum ve bubara bununla yasayamadigimi farkettim..
0 oy
(59 puan) tarafından

Bazı insanlarla hiç görüşmeyince takmiyorsun :)

0 oy
(273 puan) tarafından
Biri bise dese hemen kafaya takarım üzülürüm hele bu eşimden geldiyse beni kaç kat daha fazla üzer maalesef ki belki de bu yüzden evliligim bitti her dediğini es geçmedim. Her lafına takılı kaldım da bu haldeyim. Artık şöyle düşünüyorum iyi insanların bu dünyada yeri yok ve bu dünya iyi insanlara göre değil 
0 oy
(2,341 puan) tarafından
Söylenilen şeyleri çok takardım, üstüne lohusa depresyonuda eklenince bayılmalarım ve kitlenmelerim başladı. Kızım yarım kalacak ve ona kimse bakmaz diye düşünerek artık sadece kendi yuvamı düşünüyorum. Çünkü benden bir tane daha yok. Herkese mesafe koydum ondan beri mutluyum. 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Bi öğretmenim vardı kafanıza taktığınız tek şey toka olsun derdi.

O kadar haklıymış ki bende kafama cok takarım özellikle eşimle tartışınca dünyadan kopuyorum resmen gözüm kulaklarım kapanır. Eskiden kimseyi kırmazdm şimdi baktm beni paramparça eden edene özellikle eşimin ailesi. Şimdi bana kayinbaba bile bi laf dese cevabini veriyorum isterse saygısız desin onlarda dirhem sevgi yoksa benden onlar gibilere hiç saygı yok bu saatten sonra.

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 368 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nurella (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 330 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 478 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,207 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 178 göst.