0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde (2,069 puan) tarafından
Ben zaten herşeyi takan biriyim .biri size saygısızca davrandı kendi kalitesizliği der unutur musunuz sinir olup kendi kendinizi yer misiniz 

34 Cevaplar

+2 oy
(2,003 puan) tarafından
Hiç takılmam saygısızlığıyla kalır. Herkes kendine yakışanı yapar. Tam da gece çıkan kaostan sonra cila gibi gelen o post : D 
(2,069 puan) tarafından
Bende diyorum kendini belli etti diye ama sinir oluyorum
(2,003 puan) tarafından
Hiç sinir olmam hele bu platform için asla.
-Reklam-
+2 oy
(6,226 puan) tarafından

Benim.acima bana vatanimin şehidine, Müslüman kardeşime yapılan saygısızlıgi takıyorum 

(6,226 puan) tarafından
Efulimm baydilar beni ya telefonu kiricaktim nerdeyse
(6,164 puan) tarafından
Sen niye telefonu kırıyosun ay sakin ol:D onlar kırsın sen doğru bildiğini cesurca söylemekten korkma ❤️
(6,226 puan) tarafından
Gece gece delirttiler ya neyse Rabbım bu zihniyetlerden korusun bizi
(6,164 puan) tarafından
Aminnnnn
(6,226 puan) tarafından
O değilde bir tanesinin eşi asker olmasına rağmen şehitler onun meselesi değilmiş çok üzüldüm gerçekten
+1 oy
(1,554 puan) tarafından
Ben guzel canimi kimse icin sıkmam. Hele hele hayatimda benim icin hicbirsey ifade etmeyen biriyse.

Haddini bildirir cevabini verir gecerim..gerisi de umrumda olmaz acikcasi.
(2,769 puan) tarafından
hah bu ben.
(194 puan) tarafından
Nasıl haddini bildiriyorsun bana da yol göstersene
+1 oy
(11,060 puan) tarafından
Kendi kendimi yemektense onu yerim :D saygısız davranış görürsem cevabını veririm ne susacam. Basit şeyleri umursamam orası ayrı, saygısızlık ayrı
(194 puan) tarafından
Nasıl cevap veriyorsun mesela bu konularda hiç bi şey diyemiyorum
(11,060 puan) tarafından
Kişiye ve konuya bağlı
(2,069 puan) tarafından
İşte biz uzamasin diye susuyoruz
(194 puan) tarafından
Örnek verebilir misin
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Aynı saygısızlığı zamanı gelince ben de ona yaparım.
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Her ikisi aynı anda olur  bende saygısızlığa asla tahammülüm yok saygısızlığa tepkim büyük olur ama müsade etmem 
(194 puan) tarafından
Nasıl tepki verirsin mesela
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Kendi kalitesizliği derim tabiki bana ne herkes kendine yakışanı yapar
(2,069 puan) tarafından
Aynen içinin ne olduğunu gösteriyor aslında
0 oy
tarafından

Niye kendi kendi mi yiyim ki :angel: küçük düşürücü davranırım. O kişi yokmuş gibi davranırım 

(2,069 puan) tarafından
Bende öğle yapacağım artık hiç yokmuş gibi
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Ben anında herkesin cevabını verdiğim için kimseyi takmam zaten benim için sevdiklerim ve diğerleri vardır sevdiğim biri beni üzerse oda diğerlerinden olur bitti gitti
0 oy
(5,607 puan) tarafından
Kendimi sorgularım önce vicdanım rahatsa hiçte takmam Kafama 
(5,607 puan) tarafından
O zaman takma kafana. Takacak derecede olsa rahat olmazdı :-)
(2,069 puan) tarafından
Yok asabim bozuldu sadece
(5,607 puan) tarafından
Burdan mı kaynaklı
(2,069 puan) tarafından
Hayır normal yaşantıda burada hiç kaos ortamına girmiyorum
(5,607 puan) tarafından
Rabbim ferahlık versin inşallah
0 oy
(8,195 puan) tarafından
Kimse umrumda değil.. Değerlilerim bana zaten saygısızlık yapmaz. Değerli olduklarını bilirler ve değer gösterirler. 
(2,069 puan) tarafından
Zaten yapan kendi değerini belli ediyor bence
(8,195 puan) tarafından
Tabiki öyle o yüzden hayat bazı şeyleri kafaya takıp üzülmek için çok kısa, ve ben bu zamanı ailem ile mutlu olarak geçirmek istiyorum. İki üç kendinş bilmez insan için tatlı canımı üzemem.
(2,069 puan) tarafından
Keşke bunu içime anlatabilsem
(8,195 puan) tarafından
Geç değil, yaşın kaç bilmiyorum, karakterini bilmiyorum ama değişim insanın kendi elinde olan bir güç. Unutma ki biz kadınlar ve anneler en çok güce sahibiz. Başaracağına eminim karamsar düşüncelerinden kurtul biran önce, pozitif bak.
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Kız kafama takarım ben yerine göre işte. Asıl şeyi merak ettm eşofman noldu
(2,069 puan) tarafından
Canım geçti zaten boya kurumadan hemen isladim soğuk suyla bir iki duruladim baktım olmuyor makinanın durulama kısmına attım geçmiş sukur
(1,313 puan) tarafından
Ay çok sevindim hadi gözün aydın :)
(2,069 puan) tarafından
Teşekkür ederim soğuk su ile yıkadım sadece hiç deterjan koymadım
(1,313 puan) tarafından
Aklımda bulunsun benimde
0 oy
(222 puan) tarafından
Olaya göre değişir ama takarım ve kendimi degistrrm birdaha asla değer vermem ve değer vermedigmide belli ederim
0 oy
(547 puan) tarafından
Ağzının payını veririm bidaha o saygısızlığı yapamaz zaten
(194 puan) tarafından
Nasıl veriyorsun ağzının payını bana da yol göstersene
(547 puan) tarafından
Sert mizaçlı ol canım öncelikle
0 oy
(54 puan) tarafından
Eskiden olsa kafayı yerdim düşünmekten ama yaş ilerledikçe insan Kendi değerinin farkına vardıkça hiç kimsenin yaptığı kötülükle ilgilenmiyor sadece kendi mutluluğunu önemsiyor. Bende şuan o kafadayım kimse umrumda değil hemen kendimi mutlu edecek şeylere yönelip unuturum gider
(2,069 puan) tarafından
Bende bunu yapacagim
0 oy
(884 puan) tarafından
Bundan 1 yıl önce bile her şeyi kafama takardım herkesi umursar üzülürdüm ama son 1 senedir kimseyi takmamaya başladım umurumda bile değil beni seven sever sevmeyen defolsun gitsin muhtaç değilim çok şükür saygısız insana tahammül kalmadı bende ne kadar iyi olduysam hancer yedim sırtıma artık yok öyle bişey beni en yakınımdakiler ilgilendirir diğerleri dış kapının dış mandalı ne halleri varsa görsünler kimseye yaranmaya çalışmam kimsenin arkadaşlığına ihtiyacım yok kendi kendimin arkadaşı benim ve birde ailem insanları umursamamak en doğrusu kendine saygısı olan bir insanın yapması gereken bu eziklik sendromundaysan en kısa zamanda çıkmanı tavsiye ediyorum sanada 
0 oy
tarafından
Unutur giderim ama unutmam bir daha aynısını yapacağı anlamına gelmez o yüzden görüşmeyi keserim. Kendi yoluma bakarım. 
0 oy
(2,411 puan) tarafından
Ne kendimi yicem agzinin payini veririm o an, sonra da umursamam o dusunsun.
(2,069 puan) tarafından
Sessiz kaldım ben çünkü bir şöyle bin ısıt cinsinden arsiz
(194 puan) tarafından
Ağzının payını nasıl veriyorsun bana da yol göstersene
(2,411 puan) tarafından
Mevzuya gore degisiyo ama mantigim su; ben uzulecegime o uzulsun. Anam babam olsun hakliysam veya karsimdaki saygisizlik yapiyosa lafimi soylerim. Neden ayip olur diye dusunup kendimi uzeyim. Herkesten once kendimi koyarim. O mantikta olunca susmuyosun.
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Kindarımdır ya iyilikle ya iyilik adı altında ezerim hırsımı alabilen biride değilim zaten elimden alabilenr aşk olsun ama asla aynı cevap vermem kalitesine inmeyeyim diye diye zamanında saf sandılar daha çok yapmaya kalktılar o yüzden hiçte aman yapmayım falan demem bir yapana on yaparım 
0 oy
(7,377 puan) tarafından
b gecen görümce  geldi evet konuştuk aradı gelcem sana bu hafta ben de ona dedim gelmeden 1 gün önce haber et abisi mesaj atı yarın musayıtız gel diye aklına geldi eşimin mesayide kalıyom dedi derim ona sonra gelir tm dedim akşam yemeği yapmadım mesayiye kalcek diye anneme gitim kız aradı geldim kapıdayım diye eşim söylememiş annrme kabul etim cunkü evde dağınıktı sonra noldu abisine şikayet eti beni kabul etmemek icin annesine cağırdı diye sinir oldum ama sonra unutum

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 315 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 331 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 355 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nurella (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 172 göst.