0 oy
1,100 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Allahim basligin sacmaligi beni benden aldı:)

Kizlar asil soru şu; Eşiniz her işten geldigin de kapiyi acip opup kucaklarmisiniz ? Tek is degil mesela carsiya gitti geldi diyelim opup kucaklarmisiniz ? 

Ben kucaklamadigimda opmedigim de kim geldi aceba eve diye laf cakar benmki sizinkiler de oylemi ?

56 Cevaplar

0 oy
tarafından
5.yılımız bitti. Hâlâ ilk gün ki gibi seviyoruz birbirimizi. Temas, sohbet vardır biz de de çok şükür. Benden ziyade eşim çok sever teması. Tâbi bunları söylerken bile utandım :)
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yoo neden zırt pırt öpeyim :D 
0 oy
(119,602 puan) tarafından
öpmekte neki yaaa ☺️
0 oy
tarafından
Hayır tabiki :) 
0 oy
(1,389 puan) tarafından

Evet eve gelince evden gidince ya ben yada o geler oper ele geder.kus oldugmuzdada  kapida  bakisiyoruz kim ilk  yakinlasacak  diye:Dama tabi evlendiymin 3cu ayi .daha sonra nolur bilemem)))

0 oy
(199 puan) tarafından
Ben dulum kardeş))) 8 çocukla ortada kaliverdim
0 oy
(11,447 puan) tarafından

Hiç karsilamam kendi gelir kendi gider ben genelde mutfakta olurum ama üstünü değişip salona oturunca gider öperim naptin falan derim bide ise gitmeden değil de kaldırırken  öperim  :D

0 oy
(123 puan) tarafından
Çarşıda dışarda odun elimi bile tutmaz ama evde tabiki oluyor her geldiğinde o öper sarılır 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ben öperim sadece dışarı çıkıp geldiğinde değil her zaman öperim yani sevgi dokunarak gösterilir bence
0 oy
(6,460 puan) tarafından
Hayır sürekli mucuk mucuk sevmiyoruz biz. Ama mutlaka hoşgeldin deriz güler yüzle.
0 oy
tarafından
Beni eşim öpüyor sjsjsj ben genelde o işten geldiği zamanlar pertim çıkmış oluyor 2 çocukla öpmek falan aklıma gelmez eşim öper o yüzden :)
0 oy
(3,911 puan) tarafından
Yokk artık yapmam sürekli :)
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Ben öpmesem eşim öper ama ben genelde özlediğim için öperim onu. Hala aşığım kendisine:))
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Üç çocuk bir de ben içeri girer girmez üstüne atlarız ")
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Etinden sütünden faydalanmak lazım,sonuçta Allah gemüüüne kadar yiyin diye vermedim kocaları :D

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 228 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Seymenn (1,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 620 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 751 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 643 göst.