0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
O kadar sinirlendim ki annemin zamanında ev takıntısı vardı ayda 5 ev değiştirirdi neredeyse ben bekarken babam sıkıntıdan kalp krizi geçirdi bypass oldu her neyse sürekli bı bahaneyle icra vardı o zamanlar tek sebebi bu olsa yalandn komşu şunu bunu etti bir adam geldi bizi sordu falan filan böyle böyle çıktık evlerden 500 tane ev olmuştur nerdeyse şimdide babam yeni ameliyat oldu annemind bel fıtığı var riskli demişti Dr. Bn diyo ameliyat olucam diyorum anne ameliyatın riskli babam ameliyatli kimse yok yanınızda şimdi sırası mi iyisin Allah'a şükür yok olucam kötüyüm diyo şimdide ameliyatlara takıntı yaptı 5 ayda senede bir ameliyat olur her denilen ameliyatı oluyo . Olan bana oluyo gene bn beklerim hastanelerde bn sürünürum ağlarım üzülürüm bir 20 günde öyle kalırım babamda olduğu gibi diğer abilerim ablalarim gözünü bnde açar ben beklicekmisim bakcakmisim gene 

2 Cevaplar

0 oy
(2,055 puan) tarafından
Niye  tek çocukları  sen miymişsin  onlar  üvey  sen öz müsün 
(26 puan) tarafından
Onlar kocalarına karilarina duskunlerya yatarlar öyle bn çekerim gene. Çocukları varmış onların o yüzden bana yakisirmis bnm karnımdaki çocuk o ne zaman
(2,055 puan) tarafından
Ayy birde  hamilesin  Allah  yardımcın  olsun  bahane hep  bunlar
(26 puan) tarafından
Aynn öyle bahane zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
500 tane ev değiştirmek yerine keşke anneni bir tedavi ettirseydiniz bi psikolojik destek alsaydı 
(26 puan) tarafından
Canım hasta olduğundan değil ya evlerle kendi evini kıyasliyor o daha güzel der gider tutar hastalık değil alışkanlık etti onu kendine babam bişey diyemiyodu
tarafından
O hastalıktır işte canım ruhsal bozukluktur takıntı dediğin şey tadavi görse hem o rahatlar hem siz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
20 Mart 2024 Aile kategorisinde Selvi (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
11 Eylül 2022 Aile kategorisinde 12345678 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 435 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.