0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (428 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 8 gündür adet olmadım dün adetten 7 gün geçti kan verdim dr gebelik yok dedi.Malum ilişki üzerinden 10 gün geçti.Ne testte ne kanda gebelik çıkmadı hamile gibide hissediyorum ya.Aranizda böyle olan var mı daha sonra belli olduğu oldu mu yoksa gebelik yok müdür sizce.Adete 3 gün kala ilişki olmuştu geç döllenme olabilir mi kafam karışık Dr gebelik yok deyince şaşırdım hamile gibi hissediyorum

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi kaç gün bekle istersen yine yap test istşyorsan inşallah vardır canım
(428 puan) tarafından
Sağol istiyorum inşallah vardır hayırlı ve iyiyse hakkımda
tarafından
Amin inşallah canım benim ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hissettiklerin psikokojiktir belki biraz bekle bakalım 
(428 puan) tarafından
Ne bilim hiç gecikmez benim genelde erken olur
0 oy
(462 puan) tarafından
10 günde belli olur mu bilmem ama pisikolojik de olabilir. Benim mesela adetime 1 hafta vardı cubuk testte çıkmadı ama kanda çıktı
(428 puan) tarafından
İkisinde de çıkmadı ya bilmiyorum beklim biraz daha bari
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Adette 3 gun kala ılıskıden gebelık cok dusuk ıhtımal. Yumurtlama coktan olmus ondan sonra olmus ılıskı degılsın testte de cıkmamıs daha ne beklıyon kız:)

(428 puan) tarafından
Yaaa :( öyle mi diyosun kuzenim adete bir gün kala olan ilişkiden hamile kaldı bende umutlandim ne bilim.Bide adetim hiç gecikmez erken olur gecikmez benim ordanda suphelendim umutlandim iste
(11,217 puan) tarafından
Ya madem ıstıyorsun bu ay yoksa daha erken ılıskıye gırın adete 3 gun kala cok dusuk ıhtımal cunku:)
(428 puan) tarafından
:) Öyle canım hayırlısı inşallah sağol
0 oy
(11 puan) tarafından
Canım ümit vermek gibi olmiyim ama çok yakın bi arkadaşımin 3 kere yaptırdığı kan testinden sonra çıktı hatta kanda değil ultrasonda öğrendi oda şok oldu regl düzensiz olduğu için oda beklemiyodu aslında ama Rabbim nasip etti mi önüne gecemiyosun  istiyosan bebek inşallah çıkar yoksada uminidini kaybetme bence  :)
(428 puan) tarafından
Yaaa inşallah benimde vardır bende umitlendim.sormasi ayıp olmasın ilişki onunda adete yakın mi oldu canım çünkü adete yakın olunca geç dolllenme oluyor.Testlerde hemen çıkmıyor deniyor da
(11 puan) tarafından
Evet canım onunda adete yakın olmuş oda olmaz diye tahmin etti ama baya geç döllenme olmuş onunda
(428 puan) tarafından
Ben de yarın sabah test tekrar yapcam canim hala adet olmadım
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Bende hala olamadım test aldım ama korkumdan yapamıyorum şuan düşünmüyoruz kızımın rahatsızlığı yuzunden hastane yatışı olabilir yattığı zamanda cok uzun yatırıcaklar ilk cocugumda cok rahattı hamileliğim kuzımda ise cok zor gecmişti ya kızımda gectiği gibi gecerde hastanede kızıma bakamazsam diye korkuyorum kızımın rahatsızlığı olmasa hiç umrumda olmazdı 3 cü olsun derdin ama kızımın rahatsızlığı korkutuyo beni ogluma yetemiyorum gibi hissediyorum 3cü olursa 3 üne ya yetemezsem korkusu cok sarıyo
(428 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı iyisi olsun canım ben istiyorum .Allah evladına da sifa versin her şeyi kolaylıkla atlatin inşallah
(1,101 puan) tarafından
İnşallah seninde olur sürekli dua ediyorum özellikle son 1 haftadır Allah'ım isteyenlere ver bana da vereceksen kızım iyileşsin yuzume gül diye gercekten cok zor 1 sene atlattık halada şükür en kotuleri gecti ama yinede biraz daha zamanımız var
(428 puan) tarafından
Her şey gönlüne göre olsun canim
0 oy
(763 puan) tarafından
Canım bunun en büyük etkeni psikolojik olarak kendini hamile gibi hissetmen bende kuşkulandım bi kaç kere ve her kuşkulandığım zamanda hamile gbi hissettim sonuç hamile değilim çok şükür oğlum var bi tane 28aylık oda daha çok küçük ve çok zor bi çocuk tekrar bi çocuğu kaldıramam ben istiyosan eğer inşallah en yakın zamanda hamile olursun
(428 puan) tarafından
İstiyorum ya benimde 3 yaşında kızım var kardeş istiyorum ona.Belkide öyle mi acaba psikolojik mi bilmiyorum bakalım bı kaç gün daha geçsin testi yenilicem
(763 puan) tarafından
Büyük ihtimalle hamile değilsin canım ya da daha çok yeni minik o yüzden olabilir beta hgc değerin normalde kaçtı şimdi kaç çıkmış biliyo musun canım o hormon hemen belli ediyo kendini düzenli kan veriyosan bilirsn değerini
(428 puan) tarafından
Ya e nabizda yansimamis Dr da söylemedi bir kez dün verdim gebelik yok dedi.adetten 7 gün geçti test yaptım yukarda yanlış yazmışım duzeltcem Dr adetin ustunden en az 10 gün geçecek kandada çıkmayabilir dedi
(763 puan) tarafından
Evet çok yeniyse eğer daha belli olmayabilir kuzum sen test yerine tekrardan kan ver bi hafta sonra filan en kesin sonucu öyle alırsın Rabbim gönlüne göre versin inşallah
(428 puan) tarafından
Sağol canım inşallah
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Canım tekrar test yap artık varsa çıkar mutlaka 
(428 puan) tarafından
Ya mantığım yok diyor aslında kabullendim.Ama işte bu tarafta küçükte olsa ya varsa diyorum engel olamıyorum buna Dr gidip ultrasona girsem ben ancak heralde tam ikna olacam :)
(7,768 puan) tarafından
Usg ye girsende yok dicek usgde görünmesi için beta en az 3000 olmalı o kdr değer olsa idrarda hayli hayli çıkardı canım ilk ay için bu kdr takarsan gebeliğini zorlaştırırsın gebe kalma süren uzar
(428 puan) tarafından
Haklısın canım bide ikinci gebeliğim benim kızım var 3 yaşında biraz takintiliyim ya
(7,768 puan) tarafından
Serbest bırak kendini bu ay imkansız zaten canım ben sna diğer postunda da demiştim şüpheli ilişkiden snra 12. Gün çıkar diye olsaydı çıkardı kendni yıpratıyosun bırak adetini ol 3. Günü git doktoruna hormonalrına galan baksın bebek istiyorum de folik asitini başlasın
(428 puan) tarafından
Çok sağol canım gidecegim hafta içi insaali
0 oy
(11,320 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun  canım belki de stresten olmuyorsundur biraz daha bekle bakalım ben de 10 gün olmadım test yaptım çıkmadı ertesi gün adet oldum 
(428 puan) tarafından
Bende 10 gün dün oldu yaptım yine Negatif ve hala olmadım oalcak gibi de değilim hastane için randevu da bulamadım
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Benim de olmam gereken zamanda olmamıştım test yaptım çıkmadı kanda da çıkmadı üzerinden 2 hafta geçti hala olmayınca bu sefer erken gebelik testi yaptım orda çıktı hastaneye gittim 6 haftalık dedi kalbini dinledim de geldim ilk muayenede 
(428 puan) tarafından
Canım benimde dün 10 gün oldu yaptım niye negatif erken gebelik testi yaptım çıkmadı.Seninki erken gebelik miydi.Birde sorması ayıp ilişki üzerinden kaç gün gecmisti malum ilişki üzerinden yani oda önemli diyolar
(1,893 puan) tarafından
Evet erken gebelik testiydi. Canım biz hiç korunmadık hangisinde kaldım bilmiyorum o yüzden yeni evliydik her gün oluyordu
(428 puan) tarafından
:) anladım canım sağol cvbin icin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 479 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yakamozzzz (428 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 296 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 270 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Hatice4242 (390 puan) tarafından soruldu