0 oy
232 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,405 puan) tarafından
Esenler kadın doğum ve çocuk hastalıkları hastanesinde kadın doğum doktoruna Renginar Akbulak nasıl bir doktor ilk kez muayenesine gidicem ilk gittigim doktor davranışı hiç hoş değildi 

1 cevap

0 oy
tarafından
Esenler kadin dogumda hamileligimin ilk aylarinda aciline gittim fmf atagi geciriyodum acil muaynede aynen sunlari dedi doktorun biri ben sana bakamam riskli gebeliktesin ya ic kanama geciriyosan ya bebeğin öldüyse ben bu sorumlulugu alamam

ogunden sonra acilini birak normal muayne yerine bile gitmedim 
(2,405 puan) tarafından
İlk gittiğim de 7 haftalık hamileydim doktor çok incitti beni neyse ikincisinde başka bir doktora aldım ALLAH razı olsun ilk kez devlette öyle ilgili  bir doktora denk geldim iki defa aynı doktora gittim bu defa bu doktora randevu buldum ve gidene kadar detaylı ultrason zamanı olacak nasıl biri diye merak etmiyor değilim sonuçta hepsi bir olmuyor
tarafından
Kardesim orda kurtaj oldu doktoru cok ilgiliydi bana hep mikroplari denk geldi valla bidaha kapisindan gecmem bana okadar yakin olmasina ragmen
tarafından
Bende iki kez gittim murat talip kalemli diye bir doktordu çok kaba davrandı hele yanındaki asistan aman aman.
(2,405 puan) tarafından
Murat Tandoğan tavsiye ederim o doktoru iki defa gittim iki ayrı doktora denk geldim aynı odada ikisi de çok ilgiliydi bakalim bu nasıl olacak
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 294 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
0 oy
6 cevap 75 göst.
9 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aslihan25. (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 682 göst.

381,073 soru

11,408,515 cevap

34,945 kullanıcı

...