0 oy
180 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (2,054 puan) tarafından
Kızlar  sosyal  hizmetler  okuyorum  26 kredi  ders seçtim  665.83 TL  tutuyor çok  değil mi ya  bi bitse artık  daha  çok  var  bitmesine  sizde  durumlar  ne 

7 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Benm yandı af geldi bakmadm. Keşke kpss ye para vereceğime buna verirdim 7 dersim kalmıştı :/
(2,054 puan) tarafından
Ne okuyordun  kpss daha ucuz  kız
(6,859 puan) tarafından
İşletme yönetimi Cnm . Ucuz en azinda. Üstünü tamamlamış olurdum
-Reklam-
0 oy
(455 puan) tarafından
Bana çok geldi ya ben normal üniversite okudum iyiki gidip normal örgün eğitim görmüşüm diyorum pahalı geldi bana
(2,054 puan) tarafından
Hiç sorma ya  birde  kitap  şu bu da  yok
(455 puan) tarafından
Zor kuzu Allah yardımcın olsun
(2,054 puan) tarafından
Amin ecmain inşallah Allah razı olsun canım:)
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Birinci sınıfa başladım çocuk gelişimi lisans kaçıncı üni ben bile bilmiyorum 850 ödedim dört derse
tarafından
Telegramdan arkadaş bulmustu beni eklemişti çok faydası oluyor iki yüz kişiden fazla var özelden numaranı at istersen ekleyeyim sevmezsen eğer geri çıkarsın burcu hoca var mezun o ilgileniyor baya herşey soruluyor notlar atılıyor bu aralar okul gelişimciler ayaklanmış çocuk gelişimciler olmasın artık diye Twitter den burcu hoca başlattı onlara karşı savaşıyor şuan yoksa onlar yüzünden bizim bölüm kapanacak
(41 puan) tarafından
Merhaba bu grupta sadece birler mi var
tarafından
Evet yeni başlayanlar var
(1,313 puan) tarafından
Tamam canım davet bağlantısını at ben üye ölüyüm gruba
(41 puan) tarafından
Anladım ben 2 ye geçmiştim 2 sınıf varsa gireyim diye sordum teşekkürler
0 oy
(3,816 puan) tarafından
ben de 2. uni olarak auzef cocuk gelisimi okuyordum . bu sene 2.siniga gecmistim , harc ucreti 850 olmus , kayit yapmadim ben de , gecen sene 400 du
(155 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim abla Allah razı olsun inşallah. Küçüklüğümden beri hep çocuk gelişimi istiyordum şimdi kaydimi yaptım ama biraz bilgi eksikliği var bende. Taşları yerine oturtmaya çalışıyorum. Evet artık kitap yokmuş. Videolar e çalışırım olmadı. Dersleri seçmekte zorlanirsam onları ararım olmadı
(3,816 puan) tarafından
okulun verdigi bir kitap yok ama instagramda konulari kitap olarak satan cok yayinevi var onlara bak muhakkak . bolumun telegram geuplarina muhakkak gir . cikmis soru paylasiyorlar devamli
tarafından
Eslem.bende lisans okuyorum hocalar senin sisteminde paylaşmış sınav bilgileri kısmında pdfler var onları indir fotokobisini çıkar yani lisans da var önlisans da paylaşmıştır hocalar videolu anlatımları falan herşey var ve ders ücreti şu bu yok ne vermişsen o üstten ders ikinci dönem alırsan eğer belki onin ücreti farklı olabilri
(155 puan) tarafından
Onların telegram grubuna nasıl katılırım peki.
(155 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım. Evet bende geçen baktım hocalar paylasiyormus dersleri üniteleri
0 oy
(546 puan) tarafından
Son uc ders kaldi biri bu donemde alacagim yani 1 derse 630 tl cooook fazla :( 
(2,054 puan) tarafından
Off seninki  daha  fazlaymış
0 oy
(7,165 puan) tarafından
5 derse 655 benimde. Allah yardım etsin de geçelim hepimiz valla gına geldi son dönem çok şükür 
(2,054 puan) tarafından
İnşallah  geçersin  benim  daha  2024 de bitecek  biterse
(7,165 puan) tarafından
Amaaan bir dünya zaman var Allah kurtarsın.
0 oy
tarafından
Çocuk gelişimi okuyorum AUZEF 850 TL verdim sadece dört ders ve hiç krediye göre de alınmadı ki direk yatırdım muaf olduğum üç ders vardı zaten ben daha fazla vermişim bence

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Zhrahmt (1,569 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 177 göst.
22 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havva123456 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 435 göst.
30 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mevlanaa (4,860 puan) tarafından soruldu

377,327 soru

11,291,920 cevap

34,710 kullanıcı

...