0 oy
628 göst.
Diğer kategorisinde (61 puan) tarafından
Kızlar normalde çok iyiyiz zaten severek evlendik 8 yıldır da hayatımda. Bir problemimiz yok. Tek sorun şu ki eşim nadiren de olsa sinirlerine yenik düşüp küfür ediyor. Defalarca uyardım evet dikkat ediyor ama nasıl desem 2 ayda bir mesela bu durumu yaşıyoruz. Sonrasında çok pişman oluyor çok utanıyor ama sorun şu ki ben o an aşırı kırılıyorum. Bu durumda olan var mı? Ben de sessiz bir kadın değilim kıyameti koparıyorum o böyle yapınca zaten ama farklı bir yol mu denesem fikri olan var mı? 

36 Cevaplar

+1 oy
(7,959 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ahh ahh eşim küfür etmeyi bile bilmezdi ben alıştırdım ona :(

(48,972 puan) tarafından
☺️☺️☺️
tarafından
Çok yanlış birşey yani gerçekten devir alt üst olmuş bu iyi birşeymis gibi birde biraya yazıp gulmeniz de ayrı bir utanç verici birşey kadınlara yakışmayan şeyler bunlar ben eşime küfür etsem ya da baske birine etsem çok kızar bana ki haklı kizmakta umarım bu yanlış davranışindan bir an önce vazgeçersin eskiden kadınlar eşlerine saygıdan adını demezken şimdi kadınlar küfür eder olmuş Rabbim sonumuzu hayırlı etsin ..........
(7,959 puan) tarafından
Amin bende farkındayım ve bu pis huyumdan vazgeçmeye çalışıyorum
tarafından
Allah yardımcın olsun
(7,959 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşallah
-Reklam-
+1 oy
(3,360 puan) tarafından
Eşimi 10 yıldır tanıyorum 3 buçuk yıldır evliyim ne bana ne başkasına küfür ederken duymadım. Babamdan da abilerimden de duymadım. Duysam kesinlikle kavga ederim hiç sevmem ne kadın da ne erkekte ne gençler de midem bulanıyor 
0 oy
tarafından
Bana karşı etmedi çok şükür ama bi kere kavgada arkadaşına mı birisine söyledi uyardım daha duymadım ağzından inşallah hiç te duymam 
(61 puan) tarafından
Ya benimki de öyle zaten çok utanıyor ama ne bileyim yapıyor arada işte
tarafından
Aman sürekli ağzından duymadığım sürece bi iki sefer içini boşaltmak için kullanabiliyorlar
0 oy
(10,319 puan) tarafından

Bana degil ama araba kullanirken asiri ediyor. Her seferinde kiziyorum tamam diyo daha bismillah arabaya biniyoruz basliyo. Valla diyorum daha senle bi yere gelmicem :ermm:

0 oy
(13,852 puan) tarafından
Bana etse dediğin gibi kıyameti koparırım ama hiç öyle bir şey yaşamadık bir kez çok sinirli küfür ettiğini duydum ana avrat düz gitti onda da haklı idi ev sahibi ile kavgalı evden taşındık tam taşındığımız sıra asansörü iptal ettiler eşim apartmanın içine doğru bunu yapanın anasını avradını diye küfür etti susturdum ama bir taraftan da hak verdim 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Buraya takılan postlarinokuyup.olmayan derdi dert ediyor 
(61 puan) tarafından
Yok gerçekten ben kufure tahammül edemeyen biriyim. Acaba ben mi çok abartılı tepki veriyorum eşime onu merak ettim
(7,121 puan) tarafından
Yani benim eşim arkadaş arasında kullanıyor ilk duydugumda şok oldum sen küfür ediyorsun diye ama bana sinirlense etmez arkadaşlarıyla odada konuşur ben odayı dinlerim:)
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Eşimde ediyor maalesef iş yerinde özellikle hepsi ettiği için o da bozdu ağzını 
0 oy
tarafından
Bana küfür etmez ama şöyle eder mesela bir iş yapıyor elinde ama.beceremedi yada trafikte vs eder çok nadir o anda uyarırım zaten 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Bi anda agzindan çıkıyor pat diye.  Eşimde bana kızıyor yakışmıyor gene kaciriyorsun dikkat et diye. Ama trafikte gerilince ne yapam diyorum ozur dilerim diyorum hayda sil bastan
0 oy
(145 puan) tarafından
Size karşı hakaret falan mı ediyor yoksa gelişine kufurmu 
(61 puan) tarafından
Bazen bana bazen gelişine ama birkaç ayda bir kere falan oluyor
0 oy
(18,236 puan) tarafından
Ohoo ben bile ediyorum banada öğreten gocam jsjsjsj ama bana öyle ağır küfür neyim edemex olay çıkarırım
(61 puan) tarafından
Ben de olay çıkarıyorum hep zaten saniyesinde hatasını anlıyor ama işte iki ayda bir mesela oluyor
0 oy
(108 puan) tarafından
Gerçekten ne kadına ne erkeğe yakışmıyor küfür çok iğrenç bisey asaliyici eşim gençlik döneminde çok ediyordu ve çok rahatsız olurdum evlendikten sonra namaza başlayıp RABBIM tanıyınca kötü alışkanlıklardan vazgeçti cokda hoşuma gider bu huyyu :)))) 
0 oy
(48,972 puan) tarafından
sana mi kufur ediyor genel sinirlenince mi
(61 puan) tarafından
Genel aslında ama arada ben de kaynıyorum bazen. İki üç ayda bir oluyor ama ben günlerce surat yapıyorum kırıldığım için
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Bana degil ama sinirlenimce ediyor cok nadir
0 oy
(4,887 puan) tarafından
O bana ben ona etmisimdir insan rahatlıyor:D
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Küfür etmek fiziksel ve zihinsel acıyı tolare ediyomuş. Mesela serçe parmağı sehpanın kenarına çarptın diyelim küfür ediyosun ve fiziksel acın azalıyo .aynı şey sinirlenince de geçerliymiş.
0 oy
tarafından
18 senedir evliyim asla küfür etmez ben hiç duymadım

Ama ben ederim sjsjsjaj
0 oy
(9,134 puan) tarafından
Eşimi 8 yıldır tanıyorum ağzından 8 kez küfür duymamişimdir ama ben ediyom valla sinirlenince :D 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Bnm eşimde öyle değişmiyor malesef 
0 oy
(10 puan) tarafından
Ya llah aşkına abartma 2 ayda bir diyorsun bnm eşim keyfi bile küfür eder bana sizden dha kötüleri de var emin olun oğlum küçük dha yaşına girmedi ona anayin bilmem ne diyor gerisini sen düşün 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 289 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 690 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 903 göst.
27 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,093 göst.