0 oy
215 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (179 puan) tarafından
Arkadaşlar evinde kurutma makinası kullanan var mı. Eşim bana sormadan kafasına göre bir model almış . Ve aldığı model B sınıfı enerjili. Aşağı yukarı günde iki kez makina çalışıyor benim evimde . Çok ciddi anlamda elektrik faturası gelirse iade ettircem . Ben istiyordum ama araştırmadan alan bir tip değilim. Kendince sürpriz yapmak istemiş iyi güzel hoş. Aldığı model çok güzel ama B sınıfı olduğunu fark edince moralim bozuldu . Çünkü çok yakarsa her ay bana  bu kadar çalıştırma gibi baskı yapar mı bana diye düşünüyorum. 

8 Cevaplar

0 oy
(2,688 puan) tarafından
Hem kurutma hem yıkamami yoksa sadece kurutmami
(179 puan) tarafından
Sadece kurutma makinası
-Reklam-
0 oy
tarafından
A sınıfı değilse çok yakar evet 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Benim ikisi bir 
(179 puan) tarafından
Onlar çok yakıyor mu? Enerji sınıfı a + mı
(3,451 puan) tarafından
B sınıfı ama ben bilmiyorum yinede arkadaşlarıma göre hep daha düşük fatura geliyo
(179 puan) tarafından
İlginç bir durum normalde baya elektrik yemesi lazım
0 oy
(313 puan) tarafından
Hiç kullanmadiysaniz değişim yapın bence. Benim ki A++. Araştırırken diğer harflerin daha çok elektrik yaktığını öğrendim. Gecen kış kullandım. Yazın balkona asıyorum hiç calistirmadigim ay bile çok  geldi elektrik. Zamlardan dolayı anlaşılmıyor da ne kadar yaktığı. 
(179 puan) tarafından
Evet yaa zaten içime sinmedi . B sınıfı olduğunu görünce içim bir sıkıldı
0 oy
tarafından
Benmki b sınıfı o kadar fazla gelmiuo elwktrik faturasj . A serisi olanlar çok pahalıyfı 2015 yılında bnde b serisi almıştm . Ayrıca ürünü açıp kullandığında iade edemezsiniz . Zaten artk a serisi die bişe yok a serisi F serisi olmış bilginşz olsn . Artk ürünler c d e f die gidiyor 
(179 puan) tarafından
Ürünü açmadık kargoda henüz gelmedi bile . Yazın da kullanıyor musunuz yoksa yazın asıyor musunuz. Ne kadar fark ediyor fatura ?
tarafından
Yazın dişarıyq asıyorm canm . Zaten yazın kurutmayı çalıştırırsan evde sıcaktan boğulursun sıcak hava veriyo çünkü makine . Canm senin tabirinle a sınıfı 30 krş yakıyosa b sınıfı 45 krş yakıyo zaten şöylede bişe var kurutma makinesinin haznesi çamaşır makinesine göre büyük geniş 2 çamaşaır makinesi çamaşır yıkadın diyelim tek seferde kurutabilirsin .
(179 puan) tarafından
Asmak için balkonum yok o bana sıkıntı yoksa almayı düşünmüyordum esasen ama . Dediğiniz gibi bu kadar az ise fark geri göndermeye değmez . Ev içinde kurutmak zorunda kalıyordum ama şimdi bebek olucak. Onun olacak olan oda da kurutuyordum şimdi o olunca zaten evin içinde başka yer yok kurutmak için . İnşallah sıkıntı olmaz
tarafından
Sen gene araştır canm . Yetkili servisi ara bilgi al mesela ne kadar fark ediyor diye . Benmde balkonum yok camdan cama eşim makaron in yaptı bnde oraya asıyorm
(179 puan) tarafından
Yetkili servisi aradım . Sanki ikna etmeye çalışıyorlar gibi hissettim iptal ettim bugün makinayı a sınıfı alacağım inşallah
0 oy
(88 puan) tarafından
A sınıf almıştım o bile dünya fark ettirdi çamaşır yellemeyince olmuyo her defasında temizlemekte sikintiydi balkonuna yer yaptırıp kurutmalyi

sattım valla 
(179 puan) tarafından
Nasıl yani kurutmadan çıktıktan sonra mı sallamak gerekiyor çamaşırı
(179 puan) tarafından
Birde ben evin içinde kurutuyordum iki senedir ama şimdi gebeyim . Bebek doğunca evin içinde sıkıntı olur diye almak istedim. Çamaşır asmak için balkonum yok
(88 puan) tarafından
Yellenmeyince :)asinca yelleniyo ya onu demek istedim arka oda camına falanda yaptırabilirsin o sekildede inan ev çok kokuyo kışın baya isi saliyo eve iyi ama yazın berbat benim duvarlardan su iniyodu resmen buharindan
(179 puan) tarafından
Evet çamaşır astığım oda hep rutubet oldu ki evimin hiç öyle bir sorunu yok . Maalesef
0 oy
(9,598 puan) tarafından
Hangi marka canım 
(179 puan) tarafından
Hoover diye bir marka
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ben ayrı olarak kullanmıyorum ama kurutmali çamaşır makinesi aldım yerden tasarruf için 
(179 puan) tarafından
Hangi marka sizinki enerji sınıfı a mı
(3,552 puan) tarafından
A sınıfı. Samsung benimki add wash özelliği var. Kurutmasi mükemmel asla nemli falan çıkmıyor tamamen kurumuş çıkıyor çamaşırlar
(179 puan) tarafından
Ay çok güzel ama çok pahalı onlar :( benim için almak imkansız
(3,552 puan) tarafından
1 sene falan olacak alalı. İki katına çıkmış fiyatı:(
(179 puan) tarafından
Evet çok pahalı ben daha uygun olanlar bakıyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.