0 oy
164 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
İlk dogdugu günden beri babam bile karışıyordu. Halada öyle ek gidaya başladık. Annem o ek gida zamanindan beri cici bebe ile hazir yogurt ver diyor.bendr anne hazir yogurt vermek istemiyorum diyorum anlamiyor. Yok yengen veriyor bak cocuk çok güçlü diyor. 6 ay oldu beni her aradiginda cicibebe yogurt diyor. Sonra çocuğu tuvalete alıştır demeye basladi. Cocugum simdi 11 aylik hala diyor tuvalete alistir hala yogurt cicibebe ayy cidden yoruldum. Yengemde bana yok cocuga hazir meyve suyu verme diyor. Vermiyorum zaten ama demeleri karismalari yoruldum ya. Kendiside hazir danone veriyor marketten bide anneme bak bir gunde 8 tane yiyor anne diyor. Annemde bak yiyor sende ver kilo alsin diyor ayy cidden Nefes alamiyorum anlatamiyorum yok demekten yoruldum

4 Cevaplar

0 oy
(1,056 puan) tarafından
Yok demekten anlamıyorsa sende kendi bildigini yap canım 
-Reklam-
0 oy
(12,568 puan) tarafından
He de geç takma yıpratma kendini 
(446 puan) tarafından
Diyorum zaten ama artık açmak istemiyorum telefonunu
(12,568 puan) tarafından
Kaynanam la görümcem (çok severim ikisınıde) sürekli yoğurt verelim muz ezelim verelim hero baby verelim arı mama verelim diyorlar . Kizim 5 aylik olacak on gün sonra.  Kilosu az diye mama takviyesi istendı 4 aylik olduğunda, mamadan sonra alıyo şükür.  Dr 5 bucuk aylıkken geçireceğim dedı ek gıdaya he diyorum takmıyorum
0 oy
tarafından

Yaaaa mahalle muhtarı bile karışır bacim:D 

Senin yapacağın he öyle yapıyorum deyip bildiğini okumak

0 oy
tarafından
Demek ki güzel bir şekilde terslememişsin. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
0 oy
16 cevap 291 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Simay888 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 470 göst.
18 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 422 göst.

379,087 soru