0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (248 puan) tarafından
5 yıldır evliyim bekarken aşırı sosyal olan ben evlendiğinden beri sıfır arkadaşlıkla yıllar geçiyor çok ozeniyorum birbirne kahveye çaya giden insanlara dostum dediklerine ben evlendikten sonra bunu yakalayamadım hiç öyle diyeceğim görüşeceğim gel git yapacağım birisine denk gelmedim hep dua ediyorum bunun icin

23 Cevaplar

0 oy
(7,458 puan) tarafından
Bende öyleyim kime arkadaşım desem emek versem boş çıkıyor 
(248 puan) tarafından
Benim öyle diyeceğim birisi bile çıkmadı karsima
(7,458 puan) tarafından
Desen ne olcak değil ki baksana
-Reklam-
0 oy
(6,680 puan) tarafından
Arkadaşlık kur ama kendini çok kaptırma hele de ck güvenme 
(248 puan) tarafından
Öyle yokki geliş gidip yapacağım kimse
0 oy
tarafından
Bende oyle guvenemiyorum kimseye
(248 puan) tarafından
Ben güvenden ziyade isinamiyorum eski arkadasliklarimi arıyorum sanırım
.
tarafından
Oda dogru
0 oy
(938 puan) tarafından
Benim iki arkadaşım var ayda yılda zor görüşürüz ben köyde oturuyorum burasıda yaşlı hep gidecek konuşacak öyle oturup kahve içecek benimde kimsem yok
(248 puan) tarafından
Millet nasıl buluyor şaşıyorum
0 oy
(2,994 puan) tarafından
Benmde yok arkadaşım inanki özellikle bu sene hepten bitti tam ev kadını oldum :)) (
(248 puan) tarafından
Ben 5 yıl bitti :(
(2,994 puan) tarafından
Bnmde 5 snee bitti :)) bazen etrafımda kimse yok ne güzel diyorm ama bazen de arıyor insan ya
0 oy
(2,899 puan) tarafından

Nerde oturuyorsun:) bende hayırlı insanlar çıksın karşıma diye dua ediyorum önemli olan bu çünkü 

Yeni bir senedir burdayım önceki yerlerde arkadasligim oldu hep ama burda onu kuramadım var bikac kişi sağolsun ama öyle çok gel git yok tabi daha. Yavaş yavaş oluyor 
(248 puan) tarafından
İstanbuldayim komik gelecek ama yan tarafa iki yeni bina yapılıyor belki orada olur arkadasim diye bende hep öyle dua ediyorum beni doğru yoldan ayırmayacak doğru dürüst Allah'ın sevdiği kullarından die
(2,899 puan) tarafından
Yaa kıyamam sana canım yakın olsak gorusurdum senle niyetinde güzel maşallah. Ben de İstanbul'luyum ama kaderim uzaklarda yaşamak sağlık olsun neresindensin
İnşallah inşallah çıkar karşına güzel insallah
(248 puan) tarafından
Teşekkür ederim tuzla tarafındayım bende
(2,899 puan) tarafından
Anladım (⁠๑⁠•⁠﹏⁠•⁠)
0 oy
(13,295 puan) tarafından
Çok çektim arkadaş problemlerınden 

En son 5senemi 6mi Facebook sildim instagram yeni hesap açtım numara değiştim

Hiç arkadaşım yok memleket desen sadettin annemle konuşurum 

Kaynanama giderim iki günde bi çok düşkünüm ona 

Görümcem le çıkarız gezmeye fln 
(248 puan) tarafından
Benimde öyle annem gelir eşim saolsun en yakın arkadaşım kayinvalideme gideriz arada okadar ama ben bı bunalinca hadi gel kahveye diyeceğim düzgün bı arkadaş istiyorum ne zormuş bekarken doluydu arkadaşlarım şimdi uzağız maalesef
(13,295 puan) tarafından
Bekarken çoktu tabi . Hem kendi ulkemdeydım.  Şimdi akıllandım dostlar elene elene bittı,aileye daha çok önem vermeye başladım 15 dklık mesafede oturuyorum kaynanam iki gün gitmezsem aldırır evden kek börek yemek yilda bi gelen misafire hazırlamış gibi hazırlar sağ olsun ♥️
Boşver gerek yok derım ben
İnşallah bulursun kendine göre arkadaşlar nerde yaşıyorsun
0 oy
(563 puan) tarafından
Bende öyleyim istiyorum hem yakın arkadaşım olsun hem komşum güvenilir dost diyebileceğim biri ama yok tek başıma sessiz sessiz oturmaya devam
(248 puan) tarafından
Demekki herkes öyle kim bu görüşen arkadaslar :)
0 oy
(1,081 puan) tarafından
Valla canım komşum vardı. Onunda bebeği vardı. Gelip gidiyorduk.cay kahve falan...

Ama gitti o.:-(

Yeni komşum geldi. Ama pek girip çıkmıyoruz onun çocuğu yok. Çocuğu olmadığı için beni anlamıyor biraz bunu fark ettim. 
0 oy
(7,106 puan) tarafından
Bu bana biraz havadan para düşmesini beklemek gibi geliyor insanın kendi elinde arkadaşlık kurmak birazda hissiyat gözlem mesala kimin iyi kimin kötü olduğu belli olur konuşma tavrı hareketleri belli eder kendini ben burdan tanıdığım biriyle çok güzel arkadaslik kurdum ve numaramı verdim hislerime gözlemlerime güvendim yanilmazdim yanilsaydim engellerdin:) yani biraz girişken olmak lazım ne bilim insanlarla anlasabilmek lazım
(248 puan) tarafından
İnsanlarla anlaşıyorum zaten burada yazanların ve benimde sorunum o yakınlığı göreceğimiz insana denk gelmememiz
(7,106 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(19,781 puan) tarafından
Napacan kız fuzuli masraf jdjdjehe valla ben sevmiyorm birileri evime gelsin ben gidem anasınıfın anaları bildiin yalvarıyodu gel oturalım ben size gelim kaç kere reddettim gerek yok ya bacım anam kaynanam var bi ikide komşum yetiyo valla
0 oy
(1,780 puan) tarafından
Benimde hep arkadaşlarım memlekette, bende gurbette tek kaldım. Hiç arkadaşım yok.
0 oy
(28,397 puan) tarafından

Emin ol böylesi daha iyi.

0 oy
(714 puan) tarafından
Bende 24 saat dört duvar arasındayim aynı şeyleri yaşamaktan sıkıldım ailem uzakta burda da hiç tanıdığım Yok :(
0 oy
(4,588 puan) tarafından
Az insan çok huzur:)
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Kesinlikle çalışmasam kafayı yerim. Arkadaş ortamı okul ortamı beni dinç tutuyor. 
0 oy
(5,489 puan) tarafından
Bende hiç arkadaşım yok ta resmen evde bunalıma girdim
0 oy
(8,169 puan) tarafından
Aynıyız malesef.
0 oy
tarafından
En iyisi olmaması dertsiz başına dert açma çocukların sana en iyi dost arkadaş:)
0 oy
tarafından
Benimde öyle gurbetteyim bir tane bile arkadaşım yok altta komşular var onlarda yiyip içip geziyorlar çok heves ediyorum onlara ama yok :(

İlgili bir soru bulunamadı

397,117 soru

11,877,506 cevap

35,994 kullanıcı

...