0 oy
280 göst.
Aile kategorisinde (493 puan) tarafından
3 yaşında oğlum var cümle kuramıyor kreşe gitse yarım gün dahi konusurmu başına gelen. Varmk

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arkadas ortaminda evet yavas ayvas konusmaya baslar krese verin 
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benimkide konuşamıyor dediklerimide tekrarlamıyor kreş öğretmeni arkadaşım gönder ysrım gün aynı yaşıtları ile dedi yarım gün kreş bulamıyorum hepsi 7 buçuk akşam 7 çok uzun o kadar dayanamam
(493 puan) tarafından
Bende yarım gün araştırıyorum yarın görüşmeye godecegim inşallah olur
(6,441 puan) tarafından
Hangi ildesiniz birde nasıl buldunuz google yazıyorum çıkmıyor
(493 puan) tarafından
Izmirdeyim bornavada var ama yarım gün icin nasıl bir indirim yapar sabah alırlar öğlen ben almaya giderim yeterki biraz alışsın arkadaşı olsun dil açısından faydası olur
(6,441 puan) tarafından
Bende İzmir Karabağlar ya bulamadım hep tam gün bide sabah 7 buçuk akşam 7 8 hep
(493 puan) tarafından
Evet tam gün diyorlar etrafımda kime sorsam gönderen tam gün diyor ama benim öyle imkanım yok maddi açıdan
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Akranlarla zaman geçirme konuşmada etkili olur evet ama öncesinde mutlaka doktor kontrolü yaptırın
(493 puan) tarafından
Terapiste gidiyoruz ozel egitime haftada 1 gün yeterli gelmiyor bu zamanlar cok önemli 3 yas o yüzden zaman kaybetmek istemiyorum l
0 oy
(2,354 puan) tarafından
Benim oğlan da kelimeleri hep söylüyor her şeyi anlıyor biliyor. Yeni yeni 3 lü cümle kurmaya çalışıyor kendi kendine. Bu sene değil de önümüzde ki sene düşünüyorum ben de inşallah kardeşi de yetişiyor kendine belki onun hevesine konuşmaya başlar iyice 
(14 puan) tarafından
Anladım cnm benim küçükte pek konuşmuyor oda erkekler geç konuşurmus biraz sanırım
(2,354 puan) tarafından
Aynen o bence doğru yani çok duyuyorum çevremde
(14 puan) tarafından
Aynn ne tür kitaplar okudunuz peki
(2,354 puan) tarafından
Yaşına göre resimli görselli kitaplardan aldım canım bime gelmişti geliyor hala da
(14 puan) tarafından
Aynn benim küçüğü pek rahat vermiyor yırtıyor
0 oy
(5,390 puan) tarafından
Bence kreşin Baya fayda si olur
(493 puan) tarafından
İnşallah yarı. Gideceğim görüşmeye yarım gün dahi olsa
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Benim de oğlum 3.5 yaşında herseyi anlıyor biseyler isterken adını söylüyor ama.cumles yok ben söylediğimde söylemez de bende göndereceğim 
(493 puan) tarafından
Evet benimki yanliz olunca ben çok yoruldum kimsemiz yok oda sıkılıyor bende çok yoruluyorum
0 oy
(3,869 puan) tarafından
basima gelmedi ama faydasi muhakkak olur 
(493 puan) tarafından
İnşallah olur
0 oy
tarafından
Bnce faydası olur canm 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Benim kızım da 3 yaşındaydı sadece anne baba verdi gitti geldi falan diyordu böyle basit kısa cümleler kuruyordu bide yarım konusuyordu yazdırdım biz etki etti baya büyük insan gibi sohbet etmeye falan başlamıştı 
(493 puan) tarafından
Oooo süpermiş yarın görüşmeye gideceğim zaten haftada 1 gün ozel egitime dil terapistine götürüyorum
(3,151 puan) tarafından
Aynen çok iyi olur ben hatta kızımı baleye vermek istiyordum çok esnekti vücudu hem dans hem spor olsun diye. Sonra gelişim sosyallik vs açısından okulu tercih ettik. İyi de oldu ama şuan 5 yaşında hala çok içine kapanık terapiste götürmeye başladım bende açılması için
0 oy
(14 puan) tarafından
Mrb. Benim oğlum da aynı durumda acaba konuştumu oğlunuz aradan bir yıl geçmiş 
(493 puan) tarafından
Meehaba  evet konuşuyor hiç susmuyor hemde
(14 puan) tarafından
Peki nasıl oldu bu acaba benimkide ayni durumda kreşe mi yoksa terapiye mi gitti
0 oy
(68 puan) tarafından
Ben öğretmenim canım.  4 yaş grubumuza vardı 2 sene önce. Böyle bir kuzumuz sınıfına geldi. Çişini pi kakasina po diyordu hatta. Ama elhamdülillah konuşa konuşa iletişime ihtiyaç duyduğu için açıldı. Elhamdülillah gayet de güzel konuşmaya kendinibifade etmeye başladı. O şekilde devam etti. Faydası olur Allah in izniyle 
(493 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok eski bir post şu an hiç susmuyor desem hamd olsun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 3,563 göst.
6 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yagmuraslan (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
7 Ekim 2023 Aile kategorisinde merefe (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
7 Ekim 2023 Aile kategorisinde merefe (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 230 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu

381,004 soru

11,406,657 cevap

34,943 kullanıcı