0 oy
745 göst.
Aile kategorisinde tarafından
EN ÇOK TA BANA YARRABBİM gerçekten artık bıktım öldücem kendimi 5 senedir evliyim kaynanam olacak kadınla bir oturuyorum altlı üstlü yeme içme para bir ilk defa bugün görümcemle çarşıya çıktım sonra eve geldik onların o şeytan görmüş gibi bakan suratlarini görecek tiniz gerçekten bıktım bıktımmmmmmmmm Allah'ım ne olur beni bir an önce kurtar en azından artık bıraksınlar Kendi evimde kalayım bir yere gidince onlardan izin isteyerek gitmiyim eve korka korka gelmiyim en azından Kendi evimde kalırsam arka kapımiz var oradan direk çıkarım katıma onlara hesap vermem yemeğim mi yok evim mi dağınık kendi istediğim saate yaparım

Ayrılınca geçer mi sorunlar 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hemde okadar rahat ediyosunki anlatamam kaynana dan uzak da evim şuan dağınık kim bisey diyebilir ama birlik olunca hep göze batıyor oturman ben birken battaniyle oturmami dert etmişti kaynanam mesela bıktım annemin evine gittim şart koştum ayrı ev için sonuç mutluyum 
tarafından
Ben altlı üstlü oturucam ayrılırsam yeme içme para ayrı olacak o zaman
tarafından
Canım altli ustlu de birlik oturmak gibi uzağa gitsen daha iyi
tarafından
Ya tamam da en azından artık onların evine inip yemeklerini işlerini yapmam kendi düzenim olur bi yere giderken arka kapıdan çıkar giderim ona söylemek zorunda olmam ona da razıyım
tarafından
Kız saçmalama. Altlı üstlü oturuncada aynısı. Ne gerek var. Dibinden ayrılin şunlarin
(800 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun neymiş ev dağınık mış lafa bak ne boş lakırtılar Allah hidayet versin
-Reklam-
0 oy
(546 puan) tarafından
Neden para yeme icme bir esin sinirlarini belirlemesi gerekiyo yapamiyosa sen yap neden bu kadar bunaltmalarina musade ediyosunuz
0 oy
(119,058 puan) tarafından
allah kurtarsin
0 oy
(12,907 puan) tarafından
Ayrılınca sorunun S si kalmaz emin ol eskisi gibi olmuyor hiç birşey kendi düzenin ve çok karışamaz sana 
tarafından
Öyle deil iste bazilari bana misafir olarak gelip düzenime sicip kavga çikartip gidiyordular
(12,907 puan) tarafından
Cehennemin dibine gitsin nalet bilmem benimki çok karışmıyor
0 oy
(38 puan) tarafından
1 sene oturdum kaynanamla kavga dövüş birbirimize giriyorduk resmen . Nasıl 5 sene dayandin helal olsun.benim kaynanam ben gelin geldiğim hafta başlamıştı yan tarafta eşimin yengesi oturuyor .onlara giderken haber verecekmisim dışarda çocuğumu oynatmayacakmisim bakkala çok gitmeyecek misim komşularla konuşma yapmayacak misim eltileri akrabaları ile diyaloğa girmeyecek soru sorduklarında açık vermeyecekmisim onun istedihi gibi hareket edecekmisim köleydim sanki ben .hamileyken doktor ayağa kalkma tuvalet dışında diyordu kaynanam da milletenbeji kotuluyor odadan çıkmıyor uyuyor kalkmıyor evi temizleniyor filan kızları kazık kadardi yemek yer sofrayı birakirlardi benim toplamı beklouordu kaynanam bulaşıkları o hep bana yikaymaya çalışıyorlardi tabikide ben dişli insanım yikamam bu seferde kayınbabams ben essegim bana yaptırıyorlar derdi .ahhh ahhh kaynana bela bellaaaa. Çok şükür kendi evimdeyim 1 senedir .ama yine kafa rahat değil üst katımda kadın bu seferde .her dakka kapı açık olacakmış kapımi kapatınca batiyormus ona 
(2,624 puan) tarafından
Hee *** yee deseydin☺️ Benimkide bu gitme gelme mevzusuna takmisti kendisi eltisiyle küstü  banada gitme diyodu bende aksine  yengeyi cok severim ❣ kocam bir kızdı  karima karışma  diye o gün  bu gündür  gittigim geldigim yere  karisamiyo ama hala kıskançlık  kuruntu evime geleni gideni gözetleme  mevcut ama ben asla takmadim takmiyorumda
(38 puan) tarafından
Benim kaynanam da öyle kapı dinliyordu balkonda oturup biri gelip gidiyormu diye bakıyordu kıyafetime karışıyor .kendi kizi çok güzel giyiniyormus kendi kızı vok güzelmiş mahalledeondan güzeli yokmuş kendi kızının torunu şişko sisko olduğu için en çok onu seviyormus kızı çok iyi bakıyormuş benimkiler zayifndiue ben bakmiuormusum ac birakiuormusum onyuzden zayifmisim.ya varya kaynanadan o kadar yildim ki
(2,624 puan) tarafından
Bizimkininde kendi kızı  yok yegenleriyle beni kiyasliyodu yok iste cok renksiz giyiniyomusum yok efendim onlardan butik baktirip kiyafet sectireymisim bunu bi gun bi azarladim onlar benim bekcim degil nasil istersem öyle  giyinirim sanane diye daha agzini acamiyo hepsi aynilar yeminle  önce  gelinleri soğutuyolar kendilerinden sonra gelinler kötü  diyolar yapmayinda kötü  olmayalım
(38 puan) tarafından
Benimde oğlum var . Ben insancıl biriyim çocukla çocuk gençle genç yaşlıyla yaşlı olurum .ilerde benimde gelinim olacak ben bu şekilde davranmam büyük konuşmam hiçbir zaman ama sonuç olarak benim oğlumun getirdiği kız gelinim değil benim kızım oluyor ve ben kızımı asla üzmek kırmak istemem ki gelin her zamsn bize emanettir .benim kaynanam ne düzgün bir kaynana ne de kendi kaynanssi ksyinbabasins iyi bir gelin değil herkesle kötü gorumceleriule eltileriule herkesle bir kavga halinde
(2,624 puan) tarafından
Bizimkide  ayni  cok bencil varsa yoksa kendi ailesi onlara gitsin götürsün  baska kimse gelmesin gitmesin hesabı  kendini herseye kapatmış  tv izleyip yiyip duruyo 124 kilo kendisi zayifla hasta olursan bu gelin sana nasil bakcak diyolar hic umrunda degil bakmasin bana kimse diyo kilosuyla övünüyo
0 oy
tarafından
Amin aminnnn inşallah sende bende bizim gibi olanlarda ayrı eve çıkarlar 
tarafından
Bir yaşıyorum ev dublex odam üst katta tek benimde 2.senem :(
tarafından
Ama bı anlamı yok demi odanın
tarafından
Tabii ne eşimle ne bebeğimle düzgün vakit geçiremiyorum odaya girince girdi oluyor gerçekten az kaldı sabır tasim çatlayacak
tarafından
Peki canım ayrılma gibi bi şansın var mı tek gelin misin mesela ben küçük kaynımin evlenmesini bekliyorum o evlenince gelin gelecek Zaten bende artık kendi evimde kalıcam
tarafından
Ben 3 bekar kayın var evlenme olasiklari sıfır daha düzeni oturtmadan evlenme faln olmayacak benim ayrı eve çıkma olasılığım var oda şöyle tokiye başvurdum eğer olursa net çıkarım ama çıkmazsa dahada ne zmn ayrı ev olur bilmem benim durum baya karışık şimdi bile kiraya çıkarız ama eşim kendine güvenmiyor neymiş annem yanlız kalacak masraflar iki kat olacak sanki şuan masraf 1 kat neyse ev taşımak istemiyormuş sıfırdan eşyalar alacak beyaz eşya olsun koltuk takımı falan hiç birseyim yok hepsini kendine yük sanıyor
0 oy
tarafından
Tez zamanda kurtulursun inşallah 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
2 yil bir oturdum dedigin herseyi zaten cok rahatlikla yaptim. Bir gun kimse bana nereye gidiyorsun niye bu saatte uyaniyorsun ya da bize hizmet et demedi. Cunku esim beni onlara hizmet edeyim diye bir oturtmadi. Ben ona bir fedakarlik yaptim oda beni ailesine karsi ezdirmeyerek ( ki esimin ailesi asla böyle bir aile degil ) karsilik verdi. Insanlar bir oturabilir ama bu demek degil bir taraf kölelik yapcak. Esinle konus bu sana yapilan bir hakszlik ve hakkini ara
0 oy
(2,297 puan) tarafından
ALLAH yardım etsin. Bende 7 yıldır dayanıyorum 
0 oy
(2,967 puan) tarafından

Kime ne diyeyim seni alan kocaya mı onu doğuran anaya mı babasına mı kardeşine mi kime ne diyeyim Allahım nasıl insanlar ya madem istemiyorsunuz ayır yollarını kız da rahatlasın sizde rahatlayın niye birlik oturup huzursuz ettiriyolar anlamıyorum yıl olmuş 2022 halen daha gelin kaynana görümce derdi var bu kocalar niye düşüncesiz anlamıyorum huzurunu düşünen yok elin kızıyız sonuçta kıçına güvenemeyince baba evine hadi :angry:

0 oy
(4,391 puan) tarafından
herşey eşte bitiyo. ayrılınca da eşiniz ana kuzusuysa zor 
tarafından
Eşim benden daha çok parayı ayırmak istiyor çünkü Birikim yapamıyoruz
0 oy
(747 puan) tarafından
Altli ustlusunuz.ayirin herkes kendi evinde yesin icsin. Annemlerle ayni binada oturuyoruz. Auri yiyip iciyoruz yani. Ne herek kendinize bu eziyeti cektiriyorsunuz. Aurica basimda kocam varkende kimse bana hesapda soramaz
0 oy
(45 puan) tarafından
Bende Bi sene birlikte oturdum gezmeme yatmama karıştırmadım istediğim yere istediğim zaman gittim eşim de hep arkamda durdu kaynanam bacılarını arayıp arkamdan konuşurdu ben uyurken ve ya benim eşimle kavgalarımızı anlatırdı akrabalarına eşimle konuştum ayrı eve çıktık 6 ay oldu o kadar rahat tım ki istediğim zaman duş alıp eşimle vakit geçiriyodum ev sahibi kiraya zam yapıcagını söyledi eşim de o kadar kira veremeyiz diyo bizde geri birlikte oturmayı düşünüyoruz ama kafam çok karışık gerçekten 
tarafından
Ciddimisin
0 oy
tarafından
Aminn Banada Allah Şunların Yanından Çıkmayı Nasip Etsin Nolurr Yaa :'(
0 oy
(504 puan) tarafından
Yok bacım yok nerde.. 
0 oy
tarafından
Allah hepsinin yardımcısı olsn . Ben ayrıyken dayanamıyorm 
0 oy
(986 puan) tarafından

Bende 5sene oturdum çok Zorluk çektim, ama o dediklerin değil.ben her yere gitip geliyordum hatta çocuklarıma çok iyi bakiyorrdular.

O kadar da illa hizmet beklemiyordular.bn temizligimi yemeğimi günlük düzenli bir şekilde hergun yapıyordum.

Ama gezme konusunda birşey olsa illa sende git düğün vs gibi.ynd Bir evin içinde olmak çok zordu.

Çok şükür ayrıldım.dunya vermiş gerçekten :P

0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım inşallah hemen kurtulursun o gudubetten 
0 oy
tarafından
Ben senin gibi 4 sene kaldım sabah yukarı çıkardım akşam uyumaya gelirdim eve okdar zordu ki ama 2. Cocugumuz oldu eşime dedim ben artık yapamıyorum çok zorlanıyorum birde daha önceden kürtajım da vardı eşim de saolsun ailesine dedi ve artık yeme içme hersey ayrıldı bu 5 yıldır ayırıyoruz okadar güzel ki keşke aynı apartmanda olmasa ama binada şükür 
0 oy
tarafından
Sana şunu anlatayım annem gilde hep birlik oturuyorlarmış işte ayrılacakları zaman annemin içinde korku varmış nasıl yapacam nasıl edecem diye şimdi diyor ki iyiki ayrılmışım keşke daha önceden ayrılsaydım benimde güya evim ayrı yeme içme para herşey bir 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 319 göst.
25 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Iki melek annesi0666 (820 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 118 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,751 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 203 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 558 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,770 soru

11,306,875 cevap

34,735 kullanıcı

...