0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (3,101 puan) tarafından
Son 3 ayım kabus gibiydi bacaklarimdaki ağrılar kramplar kasilmalardan son 3 ay hiç uyuyamadım. Ancak masajla rahatliyordum o da bazen fayda etmiyordu. İlk gebeliginde yaşayip 2ncide yaşamayan varmi sırf bundan dolayı 2nci gebelikten korkuyorum :(

4 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bende ilkinde olmadı ikincide son 1 ayında oldu felaketti
(3,101 puan) tarafından
Of benim maesef doğumdan sonra geçmedi devam ediyor
(9,626 puan) tarafından
Benim çok şükür geçti hic doktora gittin mi
(3,101 puan) tarafından
Gitmeyi düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Şuan beni anlattın bacım ya:(

İki sene evvel oğluma hamileyken kramp ağrı olurduda böyle olmazdi şimdi 31 haftalık hamileyim ve her gece bacaklarım sızlıyor rahat edemiyorum o yetmez gibi şimdi kollarım ellerim falanda sızlıyor. Magnezyum demir falan kullanıyorum ne çare çok rahatsız ediyo. Yani ikinciyi yapmaya korkma belki yaşamazsın hepsi bir olmaz bende ilkinde yoktu şimdikinde oluyo 

(3,101 puan) tarafından
Benim gebelikten önce de vardı ondan kesin olur galiba :( bu arada ben doğumdan 1 hafta önce demir iğnesi vurulmuştum ve tak diye kesilmisti çok çok rahatlamiştim artık agridan uykusuzluktan agliyordum resmen. Senin de aklında bulunsun doktorunla konuş dahiliyeye görün anlat durumu belki sana da yapılır. Ben son 3 ay cektim sen çekme
tarafından
Bendede demir eksikliği çıktı onun için hap kullanmaya başladım belkide onun faydası olur
0 oy
(295 puan) tarafından
Ah bacim keske sadece gebelikte olsa bnim yillardir var ve tedavisi yk arada gecmese mah volurum 
(3,101 puan) tarafından
Benimde son 4 5 yıl var ah keşke olmazsa çok zor bi rahatsizlik
0 oy
(1,072 puan) tarafından
İlkinde yaşadım ikinci de şükür yoktu 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Gizlianne (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
9 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kbrayc (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 166 göst.
7 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hsnrmysa (1,408 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...