0 oy
360 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar benim eşim askerde   kaynanamlara altlı üstlü oturuyoruz  eşimin baba annesi zorla gece orda yatmamizi istiyor bende  o evde rahatsız oluyorum yani zorla evime çıkıyorum bir kaç gece kaldım alt kata odanın camı kırık bende çocuklarda hasta kaldık  vala artık kendi evime çıkmak için kavga ediyorum eşimin babaanesi de iftira atan bir insan bana iftira atmasın mi sonra aceba evime gelemem hatamı 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kızlar aceba benmi bencilik yapıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayir canim bencillik yapmiyorsun tabiki kendi evinde kalacaksin cocuk musun basinda veliye ihtiyacin mi var taş yerinde agirdir herkes kendi evinde guzel walla.
tarafından
Ayen vala ya rahat edemiyorum orada yatınca elbise ile yatıyorum ama bir türlü anlatamıyorum az öncede tartisip öyle geldim
tarafından
Birak neyden anliyolarsa oyle davran kendi evin barkin dururken neden baska yerde kalasin dunya sacmasi.
tarafından
Vala iki gecedir zorla çıkıyorum evime
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Herkes kendi evinde kalsın
(2,573 puan) tarafından
Bende kalayimmi emos
tarafından
İşte kadın ısrarla bırak miyor evime gideyim
(7,273 puan) tarafından
Ben evimde rahat ediyorum ısrar etmeyim de. Kal semos sende git evine :)
0 oy
(583 puan) tarafından
Ağırlığını koy konuşsun dursunlar boşver 
tarafından
Vala tartışıp çıktım evime
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Altlı üstlük oturulan yerde Başka yerde kalmak ne neden yani haklısın tabiki de 
tarafından
Vala kavga ederek geliyorum eve bide bana diyor gel aynı oda da yatalim
(3,259 puan) tarafından
Oha çüş yani bu ne böyle be her gün daha çok şaşırıyorum burada enteresan gerçekten ya
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Evinde kalmak.hakkin canım buna kimse karışamaz 
tarafından
Ben evimde rahatım evimde uyumak istiyorum ama gerçekten kadın bırakmıyor
(1,386 puan) tarafından
Canım eşine syle o desin onlara sen deme
tarafından
Eşimlede kumustum eşim dedi ısrar edince şöyle eşim izin vermiyor kalayim
(1,386 puan) tarafından
Ee tamam işte öyle de evine git sallama
0 oy
(7,282 puan) tarafından
Ay ağzini acacak olursa kisi kendinden bilirmis sizin òyle durumunuz varsa bilemem de öyle iftira atacak olursa kendi evinde kal tabi ne munasebet zaten altli üstluymusunuz 
tarafından
Evet yani zaten bir üst katayim korkacak  olsam kendim yatacam daha öncede iftira attı onun yüzünde babam telefonumu kırdı beni bıçakla öldürecekti
(7,282 puan) tarafından
Ayy hic mi korkusu yok ya mezarda akrepler soskun dilini
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Eslerin analari bitti baba anlarini cekeceksiniz bide ay be sabirli kadinlarsiniz valla sizin gibilerin sayisi cok azaldi :)

tarafından
Vala artık sabrım zorlanıyor
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Canm aynı binadasn diye aynı evde mi kalacan sanki sen haklısın bence ve tavrını net şekilde koy
tarafından
Vala kalmak istmeyiyorum zorlasa olsa evime geldim
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Biz de böyle şeyler yok ama biz de yeni evliyken oturmaya giderdik misal saat geç olurdu başlarlardı gitmeyin bu gece burda yatın demeye her seferinde yok diye diye ben huyumu kabul ettirdim bizde o zaman çocukta yoktu insan çocukla hiç rahat edemez zaten açıkça rahat edemiyorum çocuk yerini arıyor de 
tarafından
Vala aklına gelecek her bahaneyi üretiyorum ama nafile
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Evin varsa tabi ki orda daha rahat edersin üst kattaymissin nasıl iftira atacak aynı binada eve adam mı atacan halla halla
tarafından
Vala canım daha önce attı babam telimi kırdı bıçakla öldürecekti beni Allah kurtardı eşim beni aldattı küsup gitim babamlara kadın dedi bu kocasını aldatmış başka adamlarla kunusmus  die

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 220 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde Tuba Y (767 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 342 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Esra gezer (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 319 göst.
1 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,413 göst.