0 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde (2,353 puan) tarafından

ya kizlar allah icin söyleyin bu taksiye 55 bin verilirmi eşim tutturdu boyle alicam diye ya bu taksiye o parayi vericegime almam daha iyi evet araba şart bu donemdede almak zor ama heptende gidip bu arabayi almak saçma bide az once babama yazdi bu arabayi al ben senden 2 sene sonra alirim diye ya babamin simdiye kadar bana bi hayri dokunmamista onuda gectim dedemden kalma yerler vardi onlar satildi babamda ev almak istiyo hani ölürse falan kizlar ortada kalmasin diye neyse esimde evi napicaz diyo araba alalim diyo dedim bende senin karismaya hakkin yok sonucta simdide o parayla araba alinsa tutki boşandik araba sana kalicak parada çöp olucak 

image

16 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından

Ooo şerceee bayılırım :D

(2,353 puan) tarafından
abooo :⁠-⁠D
(6,512 puan) tarafından
Kendi üstüne al kız
(2,353 puan) tarafından
yok canim baska araba olsa alirimda:⁠-⁠D
(6,512 puan) tarafından
Kız araba arabadır al işte ne utanıyon binmeden bile senin üstüne olsun
(4,426 puan) tarafından
Serçedeeessss "))
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
ama cok guzel bee
tarafından
napiyosun canim buyuttunmu bebegini
bence cok guzel

iyim kiz sen nerelerdeydin 7 aylik olduk bile ♥️
tarafından
Valla ben girmiyorum çoktandır uğraşıyorum kızımla çok dillendi çok inatçı oldu onun kaprisleriyle uğraşıyorum masAllah sen büyüttüm bende istiyorum bir tane olsun insAllah benimde olur birtane daha ❤️❤️
kiz hadi hayirlisi
tarafından
Amin canım ❤️❤️
0 oy
tarafından

Çok tatlı bence :)

(2,353 puan) tarafından
rengiyse evet cok tatliş :⁠-⁠D
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Valla şaka gibi sinirimden güldüm=) yani eski araba hobisi güzel de paranız çoksa alın tabi dursun bir köşede! Sık sık sanayi ye gider gelirsiniz
(2,353 puan) tarafından
ya evet bi 55 binde sanayide çöp olucak iste
(5,406 puan) tarafından
Alma aldırma kuzu deli mi ne, eline geçecek para Sadece 50 binse altın al fazlaysa ev al ama bunu alma
(2,353 puan) tarafından
yok ya aldirmicam alicagi varsada kendi parasiyla alsin
(5,406 puan) tarafından
Aynen,senin paranı çöp görüyor değersiz gibi çok istiyorsa kendi alsin
0 oy
tarafından
Sakin ama sakin babanin parasiyla araba alma baban sana ne kadar kötu olursa olsun elinoğluna babanin parasini yedirme
(2,353 puan) tarafından
yok ya aldirmicam zaten
tarafından
Iyi yapiyon
0 oy
tarafından
Eski arabanın sorunu çok olur canim ki kaldimi bu devirdi 55 e araba birikim yapmak en mantiklisi
(2,353 puan) tarafından
iste parayi gorunce ne kadar gereksiz varsa aliyo ve bu huyuna cok sinir oluyorum sonra biz neden borc oduyoruz ee öderiz tabi
0 oy
(3,013 puan) tarafından
Ev al araba alma ☺☺ bunu baban karar versin ona neymiş kendi babasına desin o alsın
0 oy
(354 puan) tarafından
Böyle arabaların masrafı çok olur bence daha düzgün bişey alsin..
0 oy
(4,174 puan) tarafından
Para seninse arabayı aldırma, git altın al ılerde kar edersın
0 oy
tarafından
O araba sizi 5km bile goturecek olsa 55 bine verirler mi şu piyasa ile eşin ergen falan olmasi lazim bunu akil edememek icin sen sen ol aldirma o hurdayi 
0 oy
tarafından
Çok şirin bence :) bende tostos hastasıyım :) 
0 oy
(4,960 puan) tarafından
Canım yani araba alacaksa düzgün temiz birşey alsın bunedir Allah aşkına,o parayı altın yapın kenara koyun hazır altın dusmusken
0 oy
(9,007 puan) tarafından

Kız bunun astarı yüzünü geçer :D yaşli teyzelerin hastaneden çıkmadığı gibi buda saniyiden cikmaZ :Dbir arabadan da boşanmayı nasıl düşündün konu nereden nereye 

0 oy
(771 puan) tarafından
Araba çok tatlis aslında ama eski model masrafı çok çıkar bizimkide tofaşk aldı gidip geçenlerde 55 bine 5 bin falan da masraf etti 60 bine geldi elindeki mis gibi arabayı zararına sattı yetmedi ondan sonra saçma sapan bi araba aldı onu da o kadsr zararına sattı kala kala tofask a kaldık:))

Bakalım bunda ne kadsr zarar edecek erkekler saf gercekten
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Araba güzelde masrafı 1 yılda araba parasını geçer 
0 oy
(6,220 puan) tarafından
Sakin aldırma asla iyi düşünmüşsun babana da söyle öyle bir hata yapmasın 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 387 göst.
0 oy
3 cevap 145 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 589 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,947 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 844 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı

...