0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (652 puan) tarafından
Bebeğim küçükmü olacak, kavuşabilecekmiyim, büyütebilecekmiyim gibi biiirsuru düşünce var kafamda çok yoruyor beni nasıl atarım bu düşünceleri sizdede oluyormu 23 haftalık hamileyim bu arada 

5 Cevaplar

0 oy
(938 puan) tarafından
Herkeste olur hormonlar felan yüzünden dir csnim bol bol dua et abdestli gez evinde güzel Kur'an ini dinle inşallah sağlıklıca alirsinkucagina
(652 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(546 puan) tarafından
Dogunca daha fena hâl aliyo annelik=surekli endise etmekmis.
(546 puan) tarafından
Baska bebeklerin aglamasina dayanamazdim o gecmedi bi tek bende bebegiminde aglamasi beni cok bunaltiyo ağlamaya karsi acayip rahatsizligim var o zorluyo onuda asabilirsem iyi olur da nasil asilir bilmiyorum acikcasi digerleri korktugum gibi olmadi ama mesela en cok bogazinda birsey kalmasindan korkardim.Bebegim dogdu bi emzirmede 10 defa bogazinda kaliyo oyle boyle degil ölücem panikten fenalik geciriyodum resmen o yasadigim acayip korkular simdi bagirsak rahatsizliklari yapti bende aylardirda bunla uğraşıyorum stresli bi insansan cok zor ama daha rahat insanlar icin her sey daha kolay olur tabi
(652 puan) tarafından
Gerçekten hayat rahat insanlara güzel ya aşırı takintiliyim ve inşallah geçer bu takintilarimiz yoksa erken yaşlaniriz valla
(546 puan) tarafından
Ayniyim inanki herseyi asiri dusunup kafamda buyutme huyum var malesef hastalikta birakmaz pesimi o nedenle nasil duzeliriz bilemiyorumda :))
(652 puan) tarafından
Ben göbüşüme sen bebişine sarılacaksin herşeyi unutacağız dusunmeyecegiz ancak böyle olur :))
(546 puan) tarafından
Sarilabiliyoken hep sarill bizimki sevdirmiyo genelde kendini iihh diye geri atiyo kaciyo kucagimizdan oyun daha tatli neticede :))
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Bende öyleydim canım doğum oluncaya kadar. Hatta doğumum oldu 1 ay yine boyleydim.. ama sana bir tavsiye İnanki boşa oluyormuş hepsi.. sadece kendini yipratiyormuşun bu süreçte şimdi onu anlıyorum... 11 haftallikken 2 gün midem bulanmadı ben niye çıkarmiyorum diye ağlaya ağlaya acile gitmiştim bebeğime bişey mi oldu diye artık beni doktorum pinpirikli olarak koymuştu resmen :)
(652 puan) tarafından
Hahahah ya bilmiyorum cevremdekiler iki ay doktor yüzü görmüyor ben ayda beş defa gidiyorum onlarda anne olacak bende. Sorun hangimizde anlamadım :)
(1,011 puan) tarafından
BİZDE emin ol :) Çünku sende aynı bendensin:)) 30ncu haftadan sonra her hafta kontrole gitmiştim korkudan. Rahat ol kuzum benim Rabbimin izniyle sagliklica kucağına almak için dua et sen Allah'ın izniyle bir şey olmaz inşallah.. senin stresin gerçekten bebeğe geçiyor ve gazlı bir bebek dünyaya geliyor o yüzden rahat ol güzel günler uykusuz geceler hayal et :)♥️
(652 puan) tarafından
Hahaha bu iyiydi uykumdan nasıl vazgecicem bilmiyorum
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Annelik yükleniyor =)) looding =)) ömür boyu da yüklenmeye devam edecek. Ne desek boş ama dua oku telaş etme stres etme ki sağlıcakla doğsun 
(652 puan) tarafından
Hahaha ya siz beni daha çok korkuttunuz
(5,406 puan) tarafından
9Tabi ki stres herseyin başı,Allahin izniyle hersey çok güzel olacak de bebeğim doğacak büyütecm de güzelce beslen uyu dinlen evrene olumlu mesajlar gönder =) yook otur geç saate kadar içini kurt kemirsin yediğin birseye yaramasin olur mu öyle . Mutlu ol ki bebişte mutlu olsun
(652 puan) tarafından
Doğru diyorsun deneyecegim bakalım:))
0 oy
(108 puan) tarafından
Canım ben doğuma kadar ölüm korkusuyla yaşadım her an ölçek gibiydim şükürle olsun ye din o psikolojiyi çok takıntılı olma zaten kucağına aldığın gibi yapicak sin anneliği i 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 144 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ayse22! (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 236 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 021821 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 249 göst.
0 oy
1 cevap 126 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu